Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Opony i felgi na zimę


Grigorij0
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też właśnie założyłem moje 16-stki (w spadku po Jacko ;) ) i przyznaję że mi się całkiem podobają. Nie są tak piękne jak moje oryginalne nissanowskie 18-stki letnie, ale znacznie ładniejsze niż gdybym miał zamontować stalowe, a że ostatnio ciężko u mnie z kasą to jestem bardzo zadowolony. Przyznaję że zimówki jak to zimówki - głośne, hałasują i nieco inczaej się prowadzą no ale to też kwestia większych balonów :D . Jak spadnie większy śnieg to potestuję bo miałem nieprzyjemność potestować moje letnie w kwietniu na sporym śniegu ... i to tydzień po wyjechaniu z salonu :/ .. i nie umiałem wyłączyć ESP .... no ale to już inna historia.

 

Jak będę miał chwilkę to wypucuję felusie i cyknę focię moim balonom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak 17" Alu na zimę zawsze będą lepiej wyglądały niż 16" stalowe bez kołpaków :)

 

i tak 16" Alu na zimę zawsze będą lepiej wyglądały niż 16" stalowe bez kołpaków  :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie i podróżujcie sobie nawet na 25-calowych felgach w QQ ;), ale ja nie mogę się już doczekać żeby założyć moje zimowe balonowe szesnastki (tylko wrodzone lenistwo mnie powstrzymuje przed wymianą).

Bo wygląd wyglądem, ale w pewnym wieku zaczyna się też zwracać uwagę na komfort jazdy, a ten na balonach jest sporo wyższy.

Edytowane przez colins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko już odebrane, oczywiście wydane na letnich kapciach 225/45 19 calowe nissanowskie alufele.

 

 

849fd3561edee518med.jpg

 

Dzisiaj założyłem zimówki na 16 calowych alusach - kapcie 215/60 Nokiany. Autko wygląda tak:

 

979c55400bb672c9med.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colins już na balonach jeździł w zeszłym sezonie więc nie musicie mu pokazywać.

No chyba, że balony pokaże jakaś forumowiczka - wtedy Colins nie będzie protestował.

Colins nawet chyba powoli nabiera natchnienia na ponowne założenie balonówek.

Hmmm....może jutro.

Colins nie byłby sobą, gdyby nie zrobił tego sam. Trochę ze skąpstwa, bo przecież nie da zarobić wulkanizatorowi, trochę dla poćwiczenia wymiany aby nie wyjść z wprawy, a trochę też po to aby po zdjęciu kół wypatrzyć nowe usterki w tym śmiesznym, plastikowym samochodziku o trwałości porównywalnej do przeciętnego odkurzacza. :P

Edytowane przez colins
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że nikt nie zorientuje się, że o Colinsie napisał Colins. ;)

Odnośnie porównania trwałości QQ do odkurzacza, to rzeczywiście Jacku popełniłem gafę. Mój Zelmer też już działa ładnych parę lat bez najmniejszej awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj założyłem zimówki na 16 calowych alusach - kapcie 215/60 Nokiany. Autko wygląda tak:

 

Nie mam duszy artysty (więc mogę czegoś nie rozumieć :devil: ) - jam prosty człowiek jest - ale, że tak napiszę.... kontrowersyjny "look".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo sie tam dzieje w tych kolach, duzo detali, czerwona linia, biala linia i srebrny srodek. Lepiej wygladaloby to z czyms spokojniejszym.

Ale jesli koledze sie podoba to wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balon, balon. :D

Mam i ja moje zimowe 16-stki. Dziś własnoręcznie przełożyłem.

Fotka wykonana opróżnioną butelką po piwie więc jakość słaba. Szerszego ujęcia nie będzie, bo w związku z ostatnimi awariami QQ powoli się rozkłada. Żal więc pokazywać. :P

post-87564-0-95412400-1446212084_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że w zimówkach założyłem zakupione oryginalne czujniki TPMS. Po założeniu kół i przejechaniu jakieś ze 3 km czujniki po kolei zameldowały się w kompie QQ co było widać w postaci pojawiających się wartości ciśnienia w poszczególnych kołach. Różnica w ciśnieniu wskazywanym przez czujniki a tym na ręcznym manometrze to około 0,1 bara. Słowem zero problemów z czujnikami, :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...