Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Największy problem jak w każdym P11 to wahacze górne tulejki lubią mieć luz. Po za tym raczej wszystko ok. NO i jest to dieselek więc nie ma tej dynamiki co benzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam osobiście jestem zadowoly z tego auta, jeżeli regularnie wymieniasz wszystkie filtry nie lejesz redbulla zamiast ON to wszystko jest OK. Tylko rzeczywiscie nie jest to auto dynamiczne jak w przypadku benzyny a i spalanie jak na diesla też nie jest w cale małe.

Pozdry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje poszukać Ci w starszych postach. Z większych usterek to pamiętam kłopoty kolegów z CHECK ENGINE - najczęściej problem z pierwszym wtryskiem. Osobiście jestem zadowolony , gdyby tylko nie to duże (jak na diesla) spalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM ZDECYDOWANIE 2.0 W BENZYNIE. 1.6 TO TROCHĘ MAŁO, A SPALANIE NIEWIELE MNIEJSZE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz kurcze tak nie dołujcie silników innych niż 2.0, ja mam 1.6 i nie narzekam one maja od 90 do 100 km i tak wiekszośc aut odjezdzam . Duzo jeździ aut po ulicach z silnikami 1.0, 1.2, 1.3, 1.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz kurcze tak nie dołujcie silników innych niż 2.0, ja mam 1.6 i nie narzekam one maja od 90 do 100 km i tak wiekszośc aut odjezdzam . Duzo jeździ aut po ulicach z silnikami 1.0, 1.2, 1.3, 1.4

Zgoda. Ale co to za frajda mniejszego objechac...

Kiedys juz pisalem, ze jezdzilem Primerka kombi z silnikiem 2.0, a teraz jezdze Primerka z silnikiem 1.6. I jest roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh nikt tu nie doluje silnikow mniejszych niz 2.0

sam jezdzilem do nie dawna 1.3

widac jest tu wiecej zapalencow od dynamicznej jazdy no i wiadomo kazdy silnik ma swoje plusy i minusy jak ktos chce oszczednie jezdzic to kupuje mniejszy silnik ale wiadomo ze mniejszy zawsze bedzie slabszy alternatywą jest oczywiscie wiekszy plus LPG albo jakis diesel to sie chyba tyczy wszystkich marek. Mam teraz 2.0 i cieszy mnie jak to auto jezdzi ale czasem przeraza stacja benzynowa no ale coz chce sei szybko jezdzic to sie placi a jak sie chce oszczedzac to szuka sie oszczednego silnika.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh nikt tu nie doluje silnikow mniejszych niz 2.0

sam jezdzilem do nie dawna 1.3...

Tu chodzi o konkretny przypadek:

Nissan Primera - silnik 1.6 i 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam swoją W10 zrobiłem juz 6 tysi wciągu 4 tygodni i jak narazie jest naprawde super założyłem jej gazik i jestem mile zaskoczony spalanie tak jak chciałem 10,5 w trasie i 12 w miescie Warszawka koreczki te sprawy. Wczesniej jeździłem Fiestą na nią też nie mogę narzekac teraz starszy ją dobija. Obawiałem sie zakupu Japończyka bo podobno części drogie i takie tam ale nie słuchajcie tych opinni jeśli autko jest w dobrym stanie pochodzi wam długo a przyjemność z jazdy niesamowita POLECAM jak najbardziej. No i pojemne autko moj kombiaczek zabiera spokojnie wszystkie niezbędne zabawki i urządzenia 6 miesięcznego synka haha a jest tego dużo. Oby tak dalej ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrałem dzisiaj karte pojazdu i dowód rejestracyjny Nie wiem skąd to wzięli ale mam wpisane moc silnika 83kW Czy to mozliwe w primerze P10 1,6 16V z 1995? Wszyscy piszą o mocy 66 kW więc skąd u mnie 83?????? Może mnie ktoś oświeci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrałem dzisiaj karte pojazdu i dowód rejestracyjny Nie wiem skąd to wzięli ale mam wpisane moc silnika 83kW Czy to mozliwe w primerze P10 1,6 16V z 1995? Wszyscy piszą o mocy 66 kW więc skąd u mnie 83?????? Może mnie ktoś oświeci?

85 kW miały primery z silniiem 2.0 i 115 KM a te ze 102 KM sie chyba zdarzały tak wyczytałem w katalogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam Nyske 1,6 16V 75 KW 102 KM i jak narazie pomyka jak się patrzy. Wymieniłem w niej tylko termostat bo nie zamykał obiegu ale jak na razie nic wiecej. Naprawdę fajna bryczka i można pojeździć.

PZD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 1,6 16V w P10 po 1993 roku to GA16DE (na pełnym wtrysku).

Moga mieć 75 KW 102 KM i 66KW 90KM w zaleznosci od kraju pochodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 1,6 16V w P10 po 1993 roku to GA16DE (na pełnym wtrysku).

Moga mieć 75 KW 102 KM i 66KW 90KM w zaleznosci od kraju pochodzenia.

to z jakiego kraju pochodziły p1o ze 102kuniami :?: Moja jest made in england i ma wpisane 90km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jak ja wam zazdroszcze koledzy.Ja mam silnik 1.6 GA16DS i musze powiedziec,ze jest do bani :lol: Bardzo slabiutki motorek :( A jeszcze zeby bylo malo tego wszystkiego to sie psuje :? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 1,6 16V w P10 po 1993 roku to GA16DE (na pełnym wtrysku).

Moga mieć 75 KW 102 KM i 66KW 90KM w zaleznosci od kraju pochodzenia.

to z jakiego kraju pochodziły p1o ze 102kuniami :?: Moja jest made in england i ma wpisane 90km.

Jak widac kraj pochodzenia to zle okreslenie. Zasadnicza informacja jest to na jaki rynek zostal przeznaczony dany egzemplarz samochodu. Moja jest z Niemiec i mam tak jak w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chacha, mój stary post, jeszcze sprzed zakupu :D :!:

Generalnie GA16DE na rynek brytyjski - 102KM, na "kontynent" - 90KM, chociaż są wyjątki.

 

jestem ciekawy jak odzyskać te 12koników, czym jest przydławiony silnik, trzeba by było coobcia złapać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawy jak odzyskać te 12koników, czym jest przydławiony silnik, trzeba by było coobcia złapać :)

Też chciałbym to wiedzieć... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...