Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile pali Wasza Primerka latem i zimą


Gość daniellus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh a tak płakałeś że dużo pali

Bo do tej pory najlepszy wynik jaki osiągnęłem w trasie to 6,8 bez klimy przy bardzo spkojnej jeździe do 110 km/h. Zobaczymy jeszcze czy poprawiło się spalanie w cyklu miejskim. Do tej pory cieszyłem się jak spalał mi 8,5 l na setkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam kolejny raz -- 1,6 hathsback,benzyna,95r,bez klimy, przy oszczędnej jeżdzie 1lub 2 osoby --5l/100km i żadnych problemów- oby tak dalej i żadnej rdzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szatanski

uhhh dlugo mnie nie bylo...

"szatanski, a jaka to wersja ??? chodzi mi o silnik?? GT??

pozdro!!!"

primerka 1.6 zaden gt!benzynka na gazie ale hula jak wsciekla :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 1500km przejechałem, i spalanie 6,1 prędkość do 150, klima włączona cały czas, 4 osoby na pokładzie plus bagażnik załadowany aż do sufitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marek1234

moja primerka p12 silnik 1,6 przy wlaczonej klimie w miescie pali 11,81, na trasie 8,41, przy dosc oszczednej jezdzie,wydaje mi sie ze to zbyt duzo bylem w aso i powiedzieli ze wszystko jest wporzadku, czy te silniki tak maja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i spalanie 6,1

Bardzo sympatycznie :)

Przepływkę zmieniałeś?

 

Narazie brak czasu i kasy, ale w sierpniu juz może wymienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miasto/w trasie 50/50 i spalanie w moim srebrnym traktorku 2.0D wynioslo srednio 6,5l/100. Predkość na trasie do 130km/h bez gwałtownych wybryków. Podsumowując bardzo mnie zadowala ten wynik przy obecnych cenach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miasto/w trasie 50/50 i spalanie w moim srebrnym traktorku 2.0D wynioslo srednio 6,5l/100. Predkość na trasie do 130km/h bez gwałtownych wybryków. Podsumowując bardzo mnie zadowala ten wynik przy obecnych cenach :D

 

 

Ostatnio na trasie z klima okolo 7.5 l.Miasto krotkie trasy i korek z wlaczona klima okolo 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jestem po testach i oto wyniki:

Trasa ok. 600km przy włączonej klimie, dwie dorosłe osoby, jedno dziecko i bagaże wyszło 6,7l

Miasto, sprawdzone po przejechaniu 540km na krótkich odcinkach z klimą wyszło 8,5l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko! moja pali dziwnie bo miasto z lekką noga 6 do 6,5 /100 (małe miasteczko korków nie ma) a w trasie 7 do 7,5/100 z prędkościami róznymi ale zazwyczaj 140 i wyżej .Nie wiem czy jest to ważne ale koła mam 17" i lacie 225 i przód 205 . chodzi o ropkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

P12, 1.8 na benzynie - w trasie przy jeździe około 120-130 poniżej 7 litrów z klimatyzacją, pełnym obciążeniem ;) Da się żyć. I jeździć.

Na mieście jeżdżąc dynamicznie poniżej 9 litrów. Naprawdę da się ekonomicznie.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po wakacjach moge uzupelnic swoj post odnosnie spalania. Pelne wyniki dla mojej P10 1.6 wygladaja nastepujaco:

 

trasa - spokojna jazda do 110km/h - 7,5l/100km LPG

trasa - w miare spokojna jazda do 130km/h - 8,5l/100km LPG

miasto bez klimy 10l/100km LPG

miasto z klima 11,5l/100km LPG

 

Z powazaniem JA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...