Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spolszczenie nissan lcn1


Jaromega
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Jaromega napisał:

Ludzie.

Ja nie śpię z telefonem.

Nie ludzie, a PMaq Cię popędza.
Gościu wymaga od innych, ale na moje pytanie odnośnie nazwy zaszytej fabrycznie w NC1 bazy fotoradarów do tej pory nie raczył odpowiedzieć, pomimo że niemal cały czas go widziałem na forum.
Czyli on wymaga i mu daj, ale na wzajemność z jego strony nie można liczyć.

Smutne to, no ale człek człekowi nierówny :bezradny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.04.2022 o 12:29, Andrzej G napisał:

Pod jaką dokładnie nazwą wyświetla się na NC1 zaszyty fabrycznie zestaw fotoradarów ? Pytam o nazwę wyświetlaną na ekranie urządzenia, a nie o nazwę na płycie.

Dla ułatwienia - w NC2 i NC3 ta nazwa to Alerts_0913 , a w NC1 ??  

Przejrzałem notatnikiem spolszczenie LCN1. Wielokrotnie we wpisach odnajduje się tam ta fraza:
"CRC dnl/ni_lcn/ffs/myPOIs/myPOIWarnings/Alerts_Q311.ntq"
Możliwe, że tego szukasz ?
W swoim wykasowałem ją daawno temu, więc jej nie znajdę... ale nie pytaj jak - nie pamietam.
Coś się tłucze po łbie, że swoją aktualną nazwałem identycznie jak wyświetlał....zapytał, czy zastąpić...i jakoś tak prosto pykło...chyba - głowy nie dam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
3 godziny temu, dyletant napisał:

Alerts_Q311.ntq

To że zaszyta na płycie/karcie nazwa ma dokładnie taką nazwę i rozszerzenie, to wiem od dawna. Interesuje mnie jedynie jaka nazwa w  przypadku oryginalnego zestawu zaszytego w NC1 jest wyświetlana na ekranie navi NC1

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 5.05.2022 o 10:46, Andrzej G napisał:

To że zaszyta na płycie/karcie nazwa ma dokładnie taką nazwę i rozszerzenie, to wiem od dawna. Interesuje mnie jedynie jaka nazwa w  przypadku oryginalnego zestawu zaszytego w NC1 jest wyświetlana na ekranie navi NC1

Pozdrawiam

To może ja pomogę. Mam Micrę z nawigacją taką jak wyszła fabrycznie w 2011 roku. Próbuję napisać  prośbę na priv do Jaromega ale zwraca mi okno dialogowe komunikat, że on nie może otrzymać wiadomości. Zanim mnie poratuje dostępem do spolszczenia i mapy to mogę sprawdzić co tam potrzeba w obecnym configu. Proszę tylko napisać co i gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
3 godziny temu, Tomcio napisał:

Zanim mnie poratuje dostępem do spolszczenia i mapy to mogę sprawdzić co tam potrzeba w obecnym configu. Proszę tylko napisać co i gdzie.

Mnie nie interesowało co jest w configu, ale pod jaką nazwą jest wyświetlany na ekranie navi NC1 fabryczny zestaw fotoradarów. Ale sprawa już nieaktualna - przez ponad miesiąc nie było chętnych do odpowiedzi, więc i ja nie zamierzam nikogo z użytkowników NC1 uszczęśliwiać na siłę i odpuściłem temat.
Dzięki za szczere chęci,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2022 o 20:00, Jaromega napisał:

Ludzie.

Ja nie śpię z telefonem.

Pozdrawiam

Odnoszę wrażenie, że jednak chyba tak 😁. Serdeczne dzięki dla kolegi Jaromega za fachową i wyrozumiałą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Am 19. November 2020 um 08:29 schrieb Jaromega:

https://drive.google.com/file/d/1xh91-PkA5M1SCyVuQuRGSlixuDxD_OfF/view?usp=sharing

Getestet auf Einer Kopie der Karte ohne Änderungen. Polnisches Menü und Polnischlehrer. Auf der Navigationskarte mit erzwungenem Polnisch (nach Änderungen mit dem Lehrer) erschien der Lehrer auf Englisch. Deutsch, aber ich habe meine Karte ein bisschen durcheinander gebracht - nicht wie in den Sprachwechselanweisungen im Forum. Grüße.

Bitte senden Sie mir das Passwort in einer privaten Nachricht an ****

Edytowane przez Spevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam prośbę do kolegi Jaromega o przesłanie mi linku do spolszczenia nawigacji i  mapy .   dostęp proszę na     lmroczek@interia.eu

Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki  Jaromega spolszczenie weszło nie mogę tylko lektora przestawić na polski  jakby jakąś podpowiedź,   Chyba że to wina mapy miała być z lektorem po polsku. Gdybyś mógł podesłać mapy z lektorem  było by fajnie bo link z mapami wstawiony wcześniej nie  nie wchodzi . Dzięki za spolszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jaromega mogę prosić o spolszczenie i nowe mapy do J10 2009 pablo010580@gmail.com 

Edytowane przez pablo010580
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do softu: patrz str.4 wątku. Jak zainstalujesz soft odezwij się to dam Ci link do v11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 13.06.2022 o 14:36, Jaromega napisał:

Napisałem priv. Plik spolszczenia nie jest zabezpieczony hasłem.

Witam

Kupiłem Nissan Qashqai 2012 rok. Mam LCN1 i angielskie menu. Czytałem na forum że udostepniesz płytkę do spolszczenia menu. Czy jest możliwośc udostepnienia mi takiej płytki?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2022 o 13:36, pablo010580 napisał:

Witam Jaromega mogę prosić o spolszczenie i nowe mapy do J10 2009 kpablo010580@gmail.com 

Dzięki wszystko śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2022 o 23:15, Jaromega napisał:

Odpowiedź z linkiem post wyżej. 

Dzięki aktualizacja działa. Wszystko śmiga tylko nie mogę przyciskiem radio wyłączyć. Nie wiem czemu. Wyłączanie tylko po wyjęciu kluczyka. Tez tak masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2021 o 14:57, Jaromega napisał:

Link do kopii map wysłałem. 

Dzięki za płytkę z Polskim Menu. Można dostać link z aktualnyma z mapa polskim rektorem i najnowszy poi? Mój mail rromanski5@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Państwo. Przełożyłem LCN1 do z J10 po lifcie do starego modelu J10 sprzed liftu. Prezent dla Taty.
Zrobił update z Polskim menu i działa w porządku, ale niestety nowe mapy które dostałem od Was nie działają. Prosi o oryginalna kartę sd od Nissana. Czy mógłby ktoś zrobić zrzut jak foldery poprawnie są zgrane na kartę sd? Może folder początkowy źle nazwałem.

Drugie pytanie: podczas rozmowy telefonicznej przez radio, nie działa mikrofon. Wiadomo przed zamianą działał. Sprawdzałem opis kostek jednego i drugiego radia i powinno być w porządku. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z taką historia?

Dziekuje śličnie Panioczki. Piknego lata :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Może głupie pytanie bo widzę że wam wszystkim działa to spolszczenie menu a ja mam problem... Zgrałem na płytę ten plik (Nero express cd z danymi) włożyłem do radia i nie wczytuje mi karty później wziąłem 2 płytę i po prostu przekopiowalem ten plik to wyskakuje taki błąd w radiu 🧐

IMG_20220814_092436.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta CD jednokrotnego zapisu (zamknięta sesja nagrywania). Ten format nagrania jest niepoprawny. Było wcześniej. Pozdrawiam 

W dniu 25.07.2022 o 21:42, lutek1337 napisał:

Witajcie Państwo. Przełożyłem LCN1 do z J10 po lifcie do starego modelu J10 sprzed liftu. Prezent dla Taty.
Zrobił update z Polskim menu i działa w porządku, ale niestety nowe mapy które dostałem od Was nie działają. Prosi o oryginalna kartę sd od Nissana. Czy mógłby ktoś zrobić zrzut jak foldery poprawnie są zgrane na kartę sd? Może folder początkowy źle nazwałem.

Drugie pytanie: podczas rozmowy telefonicznej przez radio, nie działa mikrofon. Wiadomo przed zamianą działał. Sprawdzałem opis kostek jednego i drugiego radia i powinno być w porządku. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z taką historia?

Dziekuje śličnie Panioczki. Piknego lata :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

1. Karta z mapami format .FAT (nie exFat).

2. Do katalogu głównego karty skopiować folder cryptnav i plik prod.info

3. Mikrofon i jego działanie nie ma nic wspólnego ze spolszczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość folderu cryptnav 

IMG_20220814_205435.jpg

Zawartość katalogu głównego karty SD i schemat formatowania (.Fat32)IMG_20220814_210309.thumb.jpg.4a1771b4c75d0ced4a6ce8ca5119039d.jpg

IMG_20220814_210341.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam trochę inne pytanie, , czy ktoś wie jaki system jest w fabrycznym navi? (windows CE, Android czy jeszcze coś innego?), i drugie pytanko, czy ktoś próbował doinstalować jakąś inny program do fabrycznej navi? np Mapy Here, Sygic lub coś innego?
z Góry dziekuje za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...