Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spolszczenie nissan lcn1


Jaromega
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w sobote jade  do swarzedza koles ma mi dodac j polski do mojego qaszhaja za 250zl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote jade  do swarzedza koles ma mi dodac j polski do mojego qaszhaja za 250zl
 
Skad jestes? Po co tak przeplacac?

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2020 o 09:23, Jaromega napisał:

A tak wygląda panel zmiany języka. Nawet karta sd z mapami pod kolor podświetlenia

IMG_20201119_181847.jpg

w sobote jade do kolesia co mi wgra j polski za 250 zl 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to taka mapa z przyszłości. Chcesz 2025? Proszę. Tak jak myślałem - jak jakiś sprzedawca chce zrobić kartę v15 (2025) ze starej wersji to też się da. Namawiam do ostrożności w nabywaniu.

IMG_20220207_202711.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote jade  do swarzedza koles ma mi dodac j polski do mojego qaszhaja za 250zl
 
Przecież to sobie za darmo wgrasz sam, jest dostępna płyta CD na tym forum.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
Godzinę temu, jozefsal napisał:

w sobote jade  do swarzedza koles ma mi dodac j polski do mojego qaszhaja za 250zl

Tak jak już zasugerował kol. monkahaed - masz na forum udostępnioną płytę i sam zrobisz resztę zgodnie z opiem kolegów którzy już skorzystali.
No ale z drugiej strony jak mawia kol. kubalon - kto bogatemu zabroni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2020 o 09:23, Jaromega napisał:

A tak wygląda panel zmiany języka. Nawet karta sd z mapami pod kolor podświetlenia

IMG_20201119_181847.jpg

w sobote jade do kolesia co mi wgra j polski za 250 zl 

nie chodzi tu o kase ale o to ze ja jestem lajkiem w tych sprawach  kompletnie  niewiem o co chodzi z tymi softami wypalaniem i  td ale dzieki za podpowiedzi 

konin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jozefsal napisał:

w sobote jade do kolesia co mi wgra j polski za 250 zl 

nie chodzi tu o kase ale o to ze ja jestem lajkiem w tych sprawach  kompletnie  niewiem o co chodzi z tymi softami wypalaniem i  td ale dzieki za podpowiedzi 

konin

Jeśli chcesz to mogę Ci pomóc wgrać polski. Mieszkam w okolicach Kłodawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam taki problem, mam spolszczony system i do tej pory wszystko ładnie działało, mapy były v10. Zaktualizowałem sobie mapy do v11 i teraz gada po angielsku zamiast po polsku, co muszę jeszcze zmienić, aby było tak jak wcześniej? Sprawdzałem, że na karcie pamięci są pliki językowe Agnieszka. 
 

Edit: podmieniłem pliki językowe z mapy v10 udostępnionej przez Jarosława i zaczęła gadać po polsku. Problem rozwiązany.

Edytowane przez marciniszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć wszystkim 😆

Chcę podziękować Forum  za to że Jesteście,  a najbardziej  koledze  Jaromega on mnie poprowadził jak przedszkolaka w aktualizacji  i spolszczeniu nawigacji mojego Qashqaia.🍺🍺🍺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja chciałbym się zapytać o taką sprawę. Otrzymałem i zainstalowałem polskie menu i nowe mapy z polskim lektorem otrzymane od kolegi  Jaromega. Wszystko działa super, ale dzisiaj wsiadam do samochody i po wrzuceniu wstecznego zamiast kamer cofania 3d wyświetliła się mapa po niemiecku. Włączanie ponowne nic nie dało. Nie miałem za bardzo dzisiaj czasu, ale jutro spróbuje pokombinować. Może ktoś miał podobną sytuację i mnie trochę nakieruje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, mam już spolszczone radio ale czy ktoś kombinował aby wyłączyć pojawianie się "ekranu powitalnego" prz 1 włączeniu mapy, po włączeniu radia?(wrzuciłem foto), chodzi o modyfikacje plików do wgrania płyta, bo wiem, że radio nie posiada takiej opcji.

PXL_20220414_111153462.jpg

Edytowane przez gente
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Czy mogę prosić o kontakt z instrukcją i plikami do nawigacji LCN1. Właśnie padła mi ori karta i szukam zamiennika

WhatsApp Image 2022-04-16 at 17.59.45.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Intimate napisał:

Cześć wszystkim,

Czy mogę prosić o kontakt z instrukcją i plikami do nawigacji LCN1. Właśnie padła mi ori karta i szukam zamiennika

WhatsApp Image 2022-04-16 at 17.59.45.jpg

Żeby działać ze spolszczeniem należy zacząć od PIN do radia bo inaczej doopa.I koszta się zwiększą 

 

 

Edytowane przez mixmusic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2022 o 18:21, mixmusic napisał:

Żeby działać ze spolszczeniem należy zacząć od PIN do radia bo inaczej doopa.I koszta się zwiększą. Teraz muszę kupić kartę pamięci bo najmniejszą w domu mam 64 GB i

 

 

Na szczęście mam kod do radia

Dzięki, wszystko zadziałało pomimo nawet tego, że teoretycznie miałem nowszą datę poprzedniego oprogramowania. U mnie nie zauważyłem żadnych błędów podczas instalacji, kamerka działa prawidłowo.

Mapę dorwałem z gryzonia, kartę popytałem po sąsiadach dostałem za dwa dobre piwa :P Nie miałem jeszcze czasu testować ale na pierwszy rzut oka działa, gada po Polsku także dzięki za pliki.

WhatsApp Image 2022-04-16 at 20.28.24 (1).jpg

WhatsApp Image 2022-04-16 at 20.28.24 (2).jpg

WhatsApp Image 2022-04-16 at 20.28.24.jpg

WhatsApp Image 2022-04-16 at 20.28.25.jpg

Edytowane przez Intimate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, PMaq napisał:

czy mógłbym prosić o link do v11 ?

Gdybyś uważnie poczytał zaczynając od 2 strony w tym temacie, to byś dowiedział, że co najmniej 2 kolegów oferuje to o co prosisz, ale prośby na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Andrzej G napisał:

Gdybyś uważnie poczytał zaczynając od 2 strony w tym temacie, to byś dowiedział, że co najmniej 2 kolegów oferuje to o co prosisz, ale prośby na PW

Czytałem uważnie i widzę że są umieszczone linki do v10, ale co z tego jak nie działają ☹️, stąd moja prośba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, PMaq napisał:

Czytałem uważnie i widzę że są umieszczone linki do v10, ale co z tego jak nie działają ☹️, stąd moja prośba.

Jak widać "uważnie" to pojęcie względne. :emot060:
Przeczytaj uważnie Wypowiedż kol. Jaromega

Zdobędziesz zarówno spolszczenie NC1, jak i mapę v11 w zależności o co poprosisz. Prośbę kieruj na jego PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jaką dokładnie nazwą wyświetla się na NC1 zaszyty fabrycznie zestaw fotoradarów ? Pytam o nazwę wyświetlaną na ekranie urządzenia, a nie o nazwę na płycie.

Dla ułatwienia - w NC2 i NC3 ta nazwa to Alerts_0913 , a w NC1 ??  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Andrzej G napisał:

Jak widać "uważnie" to pojęcie względne. :emot060:
Przeczytaj uważnie Wypowiedż kol. Jaromega

Zdobędziesz zarówno spolszczenie NC1, jak i mapę v11 w zależności o co poprosisz. Prośbę kieruj na jego PW

Wysłałem rano na PW i cisza, więc pomyślałem że jak tu wrzucę to uda się szybciej zdobyć, akurat niedziela, chwila wolnego.......

Spolszczenie już mam, chodzi mi o mapę v11, zaktualizowanie no i żeby po polskiemu :) mówiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, PMaq napisał:

Wysłałem rano na PW i cisza, więc pomyślałem że jak tu wrzucę to uda się szybciej zdobyć, akurat niedziela, chwila wolnego.......

Ty masz w niedzielę bakcyla do roboty, a inni w niedzielę biorą urlop od netu :D. Wrzuć na luz, a na pewno się doczekasz, jak nie w tą, to kolejną niedzielę popracujesz nad v11:dribble:

A jak już koniecznie chcesz nad czymś popracować, to zerknij na moje pytanie zadane ciut wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...