Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Na co zwrocic uwage przy wyborze/zakupie CB Radia?


Gość Qozak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sznurek - dzięki. Pomyślę też i o tym sposobie. Na razie radyjko siedzi w starym autku.

Widzę ze kolor furek mamy identyczny :D

 

Mike_83 - możesz. Poczytaj tu: Z magnesu na uchwyt czy na stałe po FM z forum cb

potrzebne będzie główka kabel wtyk uchwyt (wersja bez rozwalania magnesu z jego kablem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie ich w ogóle
To bedzie super :) Nie posluchalem rad bardziej doswiadczonych i kupilem magnesowke :) Na szczescie blad mozna naprawic nie duzym kosztem :D Sznurek na alledrogo za 20 zlotych znalazlem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike_83 jeśli chcesz uczyć się na własnych błędach, to Ci życia nie starczy, dlatego korzystaj z dobrodziejstw i ucz się na cudzych błędach :D Zawsze będzie taniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamowilem antene sirio DV-27 S oraz mocowane na klape sedana. Najtansza oferte na ta antenke znalazlem 65zl + 28 mocowanie. Chce podziekowac wszytskim ktorzy mi doradzali :one: Oczywiscie po montazu podziele sie wrazeniami :) Najbardziej obawiam sie czy antenka nie bedzie glosna. No coz pozyjemy zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zamierzam zakupic CB do swojego sunny potrzebuje jakiegos kompromisu miedzy cena i jakoscia ...mozecie cos polecic ?? myslalem np o czyms takim http://www.allegro.pl/item546591007_cb_rad...0_2gratisy.html

jeżdżę z dokładnie identycznym zestawem i sobie chwale, radyjko bardzo małe idealnie mieści się miedzy fotelem a konsolą srodkową, a antena daje rade. Zasięg oscyluje w granicy od 1 do 10 km (jeżdżę w wawie i okolicach, spore zabudowanie, duże szumy),

 

jeśli potrzebujesz kilku wskazowek zajrzyj >>tu<< jest to troch informacji o podstawowych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem laikiem w temacie,ale widze,ze radio nie posiada filtru ANL.Nie wyobrazam sobie jak bez tego moze dzialac.

o dziwo działa, nie jeździłem jeszcze z radiem z anl filtrem, nie wiem jak to działa, ten TTI sprawdza się do tych zastosowań do których ja go zakupiłem, czy silnik wprowadza jakieś zakłucenia nie wiem, wydje mi się że najważniejsza bedzie tu antena i jej zestrojenia a czy radio ma filtr czy nie nie powinno miec to dużego znaczenia,

slyszałem jednak ze w nowych autach z kseonami itp. zakłucenia były moniejsze, ja jeździłem z tti w seatach fordach oplach i nie czyłem aby praca silnika powodowala jakieś zaklucenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Koledzy, jako ze obiecalem sobie ze na wiosne wjedzie do mnie CB to powiedzcie co sadzicie o takim zestawie:

- radyjko tti770 (glownie ze wzgledu na niezla jakosc i male rozmiary)

- antena taka lub taka (ogolnie wymagania zeby byla mniejsza niz 1m i tansza niz 100zl)

- do tego taki uchwyt (ma pasowac do klapy bagaznika w mojej WP11 - kombi jakby ktos nie kojarzyl).

Co o tym sadzicie? Radyjko bede montowal najprawdopodobniej w polce pod konsola srodkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie przepadam za TTI ale niektózy chwalą sobie to radio. Konstrukcja zbliżona do alana 48.

radio nie posiada filtru ANL

Każde radio posiada taki filtr, tylko nie wszystkie mają możliwość wyłączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej ci nie wejdzie te radio tam

No w sumie tak dzis polookalem i moze byc problem wiiec, zeby za duzo nie rzezbic radyjko bedzie tti550 powinno sie zmiescic. A co do anten, ktore wymienialem w poprzednim poscie, moga byc? ktora lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulisses tylko jak kupisz tego Lemma AT71 Magnum to musisz go uszczelnić już na samym początku. Jak to zrobić to zgłoś się do Sznurka lub do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike_83 chyba FM, bo w kraju wszystko leci w AM. Jakbyś miał tylko FM to byś się z nikim nie dogadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...