Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Na co zwrocic uwage przy wyborze/zakupie CB Radia?


Gość Qozak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

byle co się przyklei do magnesu, a nie zauważysz i rysuje podczas jazdy.
Jeżeli będę ostrożny i przetrę spod magnesu za każdym razem przed postawieniem? :)

 

To zejdzie Ci się tyle samo czasu, co na przykręcenie motylka i jeszcze zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenka juz wystrojona(koszt 20zł w 5min) Myslałem ze po wystrojeniu antena bedzie musiala byc zawsze w jednym miejscu umieszczana a tu mi Pan strojeniowy powiedzial ze moge ja stawiac teraz gdzie chce(oczywiscie wiem ze rozne polozenie to inny zasieg itp...). Na razie stawiam ja na srodku klapy bagaznika , magnes wchodzi pod spojler i kabel mam naciagniety od strony szyby, wszystko to po to zeby mi jej nie zwialo.

Rozniez ten Pan powiedzial mi ze ta antena wytrzyma 120-140km/h. Wczoraj jechalem z nia 150 i nie spadła ale bałem sie dalej rozpedzac. Ile moge z nia najwiecej pojechac? Chodzi mi tak mniej wiecej bo wiadomo rozna pogoda tez ma znaczenie.

 

Ogolnie radyjko fajne, jestem zadowolony, ASC fajnie dziala nic nie szumi, sciagnałem z 10km mobilka i było nawet wyraznie słychac. Jedyny problem jaki mam to ze nie moge sluchac muzyki gdy mam właczone radio, Zakłocenia sa takie ze w radiu cb slysze jak mi sobwoofer chodzi, podejrzewam ze to kwestia polozenia kabla gdyz przechodzi w tym samym miejscu co od wzmacniacza noi ogolnie w bagazniku mam cala instalcje, kondensator wzmak, sub i kable, wiec albo musze sluchac tylko jednego albo zmienic miejsce kabla, czy mam racje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie szumi,trzeszczy i jest pieknie :D Zobacze jak po strojeniu bedzie.Mam takie pytanie jeszcze,bo te sruby w podstawie to wygladaja na jakies zwykle.Pewnie po jakims czasie rdzewieja.Mozna je psiknac jakims preparatem do np.konserwacji przewodow?Ta gumowa podstawe jakims silikonem do uszczelek?Przypomnialo mi sie teraz jak patrze w instrukcje,ze nie wlaczylem filtra :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ Szmer, nie opowiadaj głupot:) nie uwierze ze jezdzisz tylko 130 i to jeszcze po autostradach...

Nie mowie ze sam jezdze jak wariat ale pytam tylko ile wytzyma ta antenka bo zdarza sie ze pojade szybciej, np trasa bialobrzegi - radom jest juz na wypasie jak na polskie warunki i tam naprawde mozna sie rozpedzic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marins jeśli chodzi o zakłócenia to cóż poradzić - uroki magnesówek. Co do prędkości to mój Hustler wytrzymał 170km/h.

Mike_83 Mój Hustler miał przegląd średnio co rok. Obecny Magnum na samym początku już został zrobiony - uszczelniony, więc nie sądzę, żeby były jakieś problemy.

sznurek Inteki nie są złe. Twój model ma wszystko czego trzeba a nawet więcej. Sam mam Inteka już ze 3 lata i nie narzekam na niego bardzo ładnie wszysko odbiera i nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz_lublin, a jaka ciekawą antenę na uchwyt montażowy zapodać do niego ? bo dostałem bez anteny.. heh ale i tak niezły prezent +kasa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sznurek oj 150zł to masz przeogromny wybór. Na temat midlandów słyszałem różne skrajne opinie więc nie wiem co Ci w tym momencie doradzić jeśli chodzi o tą antenę. Natomiast bardzo dużo pozytywnego słyszałem na temat anten Lemm'a. Sam posiadam Lemm'a Magnum AT71 i jestem z niej bardzo zadowolony. Jednak jest jedno ale co do tych anten. Na początku trzeba antenę rozebrać i uszczelnić, żeby wilgoć nie właziła do środka.

Szczerze powiedziawszy to ja do siebie chciałem na początku kupić Lemm'a AT1700 (

AT1500 też nie było) - był w tej samej cenie albo nawet tańszy ale go nie było na sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sznurek tylko musisz go rozkręcić i uszczelnić silikonem jakimś bo inaczej wilgoć włazi do środka jak głupia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Koledzy pytanie odnosnie strojenia.Jak to wyglada?Trzeba antene odlaczyc od radia i podlaczyc ten budzik?Mam trudne dojscie do gniazda antenowego i nie wiem czy ja podlaczac,bo okaze sie,ze na strojeniu trzeba odlaczyc.Szlag mnie trafii.Mam juz wszystko w polke zalozone,slaby tam dostep i jak bede musial to wszystko wyciagac to cholery dostane :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość don_martinez
Co do prędkości to mój Hustler wytrzymał 170km/h.

 

Też mam Hustlera i szczerze powiedziawszy nie widzę powodów by inwestować w coś innego. A co do prędkości to wytrzymał 210 na autobanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jakis czas temu pytalem sie jaka antene mocowana na klape w sedanie kupic. Dlugosc ok 1.4m i nie za droga. Doradziliscie mi wtedy zeby kupic cos takiego jak w linku ponizej.

http://cbmarket.pl/siriodv27s-p-97.html?os...54778d9d1035892

Niestety przyszly inne wydatki i zmiana mojej magnesowki musiala zostac odlozona w czasie. Jednak teraz jestem wrecz smuszony do zmiany anteny poniewaz moja mi ukradziono z wlasnego podworka... Teraz pytanie czy dalej wchodzic w ta antenke czy moze pojawilo sie cos innego godnego uwagi. Dodam ze kwota jaka dysponuje to max 100zl z przesylka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...