Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

FELGI i ALU do Primer


Gość anty3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę że ET35 to juz będzie przesadnie przy tym rozmiarze opon, ET40 i będzie git,a dla informacji otwór w Nissanie to 66,1, także jak są z Mitsubishi to będą pasować,a jak z Hondy to będziesz musiał zmienić pierścien centrujący...ale to mały problem....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Gringo zwracam honor :D

Coś takiego znalazłem w innym temacie:

66,1mm (rozstaw 4x114,3) Primera P11

 

Błędnie zasugerowałem się tym, że w Micrze i 100NX'ie mam otwór 59mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas200sx

Zapomnij o tym rozmairze 205/50/16 do P10 !! jeżeli mówisz o 16 "" !! Z tyłu na bank będa ci ocierały o ranty! tam są profilowane podwójne ranty do wewnątrz! ja zakłądałem 15 "" 205 / 50 / 15 i był spory kłopot jak zapakowales komplet :D

 

Ale wszystko można, tylko dla mnie 16 w P 10 to przerost formy nad treścią :D obciążanie łozysk, elementów tocznyw, wahaczy, nie mówiąc o większym spalaniu! no i dynamika będzie kiepska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o te moje 16'' to dokładny rozmiar to jest 205/50/16 ET40... jak by tył troche tarł to poprubuje ratować to gumami usztywniającymi...jutro jade po felgi i własnie musze podiąć decyzje...Pozdrawiam... jak je będe miał to załącze foty jak to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kopiłem 15" 195/60/15 i na skrętach ocierały ale nagrzałem nadkole i troszkę je wyprofilowałem i jest super , nie podoba mi się tylko jazda jak na koleiny sie wjedzie :( auto pływa i kierownica na boki :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak zalozylem do P10 16 205/55 do mi tarly ale o ta podstawe na sprezyne, wiesz o co chodzi, pare mlotow i juz nie tarlo ale nastepny problem to byl taki o ktorym piszesz z zle dobranym ET.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na dzień dobry chciałem Pozdrowić wydymańców którzy dziś w nocy rąbnęli mi felgi :fuckyou2: . A na do widzenia C... wam w D.... CWELE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dopiero pozdrowienia...

Nie dziwie się koledze ja bym zajebał jak bym wiedział kto... :)

 

Gdzie Ci je zajumali??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na osiedlu, pod blokiem. Latanie i załatwianie przez takich matkoje...... przez pół dnia i niepotrzebne koszty. Wiadomo, jak kogoś dawali rodzice jak był mały to takie rzeczy potem robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DuMonde

No to przykre jest , al widzisz trzeba bylo zainwestowac w sruby zabezpieczejące 120pln , a tak to jestes w plecy duzo wiecej, poza tym trzymając auto pod chmurką trzeba sie liczyc z taką ewentualnoscią , ze komus sie mogą spodobac....W kazdym razie jak dorwiesz to połam rece i nogi skurwysynom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego sie zastanawiam czy warto inwestować w alu,choć jak spojrzy sie na takie auto to inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kluczy i nakrętek to warto znaleźć rzemieślnika który dorobi nakrętkę i śrubę bo co do kupnych to po prostu kilka minut dłużej a w nocy to dużego znaczenia nie ma. To jest tak jak sprzedają nowego mercedesa z super zabezpieczeniami a te ch*je go kupują i rozpracowywują. To co dopiero jakieś tam nakrętki. Teraz czeka mnie walka z ubezpieczycielem. Zobaczymy co z tego wyniknie.

 

Dzięki za dobre słowo. :)

 

[ Dodano: Nie 20 Maj, 2007 22:58 ]

I dlatego sie zastanawiam czy warto inwestować w alu,choć jak spojrzy sie na takie auto to inna bajka

 

Dopiero jest inna bajka jak się spojrzy rano a tu cegły zamiast kół. :zdziw:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo

To ciesz sie, ze na ceglach zostawili bo u mojej narzeczonej pob blokiem to 6 samochodow owalili z alumek i kazdego na tarczach postawili.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda alumek..ja dzisiaj też sie wkur.....wstaje rano schodzę do autka a tu szyby nie ma :(

jakieś sku... wybili szybę zrobili burdel w primerce..i spieprzyli..pociesza mnie to ze nic nie ukradli..na szczęście..ale za szybę trzeba było zapłacić:<<<<<< .. pechowy początek tygodnia :<<<<<< :<<<<<<

takich tylko :502:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość tomciuu

pawel_p10, jaką masz szerokość felgi (7; 7,5?) i ET? Na zdjęciach wyglądają super i właśnie coś takiego chciałbym do siebie w przyszłości. Nie wystają poza obrys, ani nie są schowane w błotniku - w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre to jest koledzy co piszecie. Ktoś pracuje i odłoży prare groszy żeby do auta dołożyć a tu przyjdzie taki i albo za***przy albo rozpieprzy. Szkoda że u nas są tacy u władzy. Sądze że gdybyś dopadł gnoja i złamał byś mu rękę to po całej spawie miałbyś większy wyrok niż on za rozpieprzenie dziesięciu fur. te wszystkie śmieszne zabezpieczenia czy nakrętki na koła to wg mnie lipa jest i tyle. nikt ci nie przyjdzie od tak felg zkroić bez sprzętu. To szajka jest i tyle. Gość na pewno patrzy co jest i albo robi fote i sie szykuje albo dzwoni po koleci z arsenałem na pace. Przykre ale taka jest prawda.

 

Prawde mówiąc mi nic nigdy nie zkroili z auta ale siostrze walneli jakieś proste radyjko z fiata 126 - zgłośiła to zaraz na policje. Nie czekała długo... w trakcie rutynowej kontroli wpadł gostek co miał ponoć 12 szt odtwarzaczy w bagażniku... doszli po numerach ale to było 40 km od miejsca kradzieży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem umorzenie z policji. Zaskoczyli mnie bo zawsze umarzali po miesiącu a tu proszę po dwóch tygodniach. To nawet lepiej bo pzu przeleje szybciej kasę. Ja już mam pomysła na zabezpieczenie felg i przy następnych go zrealizuję. A wtedy to będą musieli przyjść z piłą albo z palnikiem bo ani nie zdejmą koła ani nie odjadą. :one: I kur.. zobaczymy kto będzie debeściak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytam jaki to sposób bo to pewnie Twoja tajemnica, ale wtedy mogą sie wkurzyć i poniszczyć to czego nie da sie zabrać, u mnie słyszałem że jakiś czas temu kolesiowi almere chcieli otworzyć i zakosić radio, ale radia nie było, to wybili szyby w drzwiach, wbili śrubokręt w zamek od strony kierowcy i nawalili błota na buciorach do środka, na fotele itp, a koleś zaparkował chyba 100m od domu bo akurat na ulicy coś kopali i była zablokowana przez 2 dni. Pozabijałbym sku....!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...