Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

FELGI i ALU do Primer


Gość anty3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a tak na marginesie to nie zabierają żadnych zniżek z pzu jak zgłaszasz do niech np.taką kradzież felg? czy dopiero powyżej jakiejs kwoty tak jest ze nic nie zabierają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry chciałem Pozdrowić wydymańców którzy dziś w nocy rąbnęli mi felgi . A na do widzenia C... wam w D.... CWELE

Jeśli komuś zdarzy się podobna historia to niech jak najszybciej wrzuci zdjęcia felg. Jeśli nie są to standardowe koła może pojawią się na allegro. Wtedy można kupić i umówić się na odbiór własny...

Współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ze zniżkami to jest tak. Jeżeli ktoś włamie się do auta i nic nie zabierze i auta nie ukradnie bo np nie uda mu się odpalić to za powstałe szkody pzu odbiera 10% zniżek na dwa lata. Jeżeli auto przejedzie 100m lub coś zginie to nie odbierają. :P

Zabezpieczenie to żadna tajemnica, grube płaskowniki, dobry spawacz i solidna kłóda i niestety bez cięcia się nie obejdzie. A niech sie chu.e pracy nauczą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zabezpieczenia to troche się nie zrozumieliśmy :) myślałem że jakiś patent masz na felgi :) a co do zabezpieczenia płaskownikami i kłódką to fajnie by wyglądało :) taki tuning fabryczny w pakiecie z łańcuchami żeby koła do słupów przyczepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do słupów lepiej nie bo bym jeszcze płacił miastu za słup jakby coś rozwalili ;)

 

[ Dodano: Nie 10 Cze, 2007 23:07 ]

:D Mozna powiedzieć że sprawa zakończyła się dobrze. Warto jednak płacić auto casco. Na razie daje sobie spokój z alumami. Na stalówach też mi się podoba. :one:

Ale juchciarzom i tak C.UJ W DUPE!! :fuckyou2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piterP11sz-n

Wiatam !

 

Wpolczuje utraty felg, powinno sie wrocic do zwyczaju obcinania lap zlodziejom, pare miesiecy temu musialem przez takich gnoi kupic szybe, nic nie zawineli ale szyba poszla w mak:( Na pocieszenie powiem ze nie tylko w naszym "pieknym" kraju sa tacy, aktualnie przebywam w Norwegii, kolo mojej pracy przed salonem mercedesa stala wystawowa c-klasa, jak wychodzilem wieczorem miala felgi- rano stala na ceglach. Bardzo prawdopodobne ze polski spryt w sieganiu po czyjes dotarl i tu.

Pozdrowienia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatam !

 

aktualnie przebywam w Norwegii, kolo mojej pracy przed salonem mercedesa stala wystawowa c-klasa, jak wychodzilem wieczorem miala felgi- rano stala na ceglach. Bardzo prawdopodobne ze polski spryt w sieganiu po czyjes dotarl i tu.

 

Nasi tam byli. Kiedyś tam taki zwyczaj był, tylko że jakby go teraz wprowadzic to NFZ i ZUS by zbankrutowały bo by opierdo..li magazyny z protezami. Zębami kraty, girami szyby i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Piotrek_WAWA

Jeszcze jedno pytanko. Czy będa pasować do P11 15x7cali ET35 rozstaw 4x114,3mm ?

Chodzi o ET35? Bo wcześniej miałem ET40 i było super więc czy da radę ET35?

I czy do szerokości felgi 7 cali da się założyć oponę 195x65x15 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje ..przymierz... Jak felgi maja parapet ( rant ) to moze sie okazać ze zabraknie miesca na hamulec. Kiedys kupilem sobie 15cali z parapetem do Almy n16 niestety bylo za malo miejsca na hamulce w feldze. Uszczesliwilem nimi Klubowicza od Primerki ale dlatego ze on w standardzie mial hamulce mieszczace sie w 14calach.stali ... a nastepny komplet kupilem dla pewnosciu "ciut" wiekszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam w swojej P11 15x7 badz 7,5 cala nie pamietam dokladnie, ET 35 oponki 195x60 wszystko ladnie wyglada tylko musialem dokupic pierscienie centrujace bo felga miala 70.1 a u nas w primerach jest 66.1 jesli dobrze pamietam pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek_WAWA
Witam, ja mam w swojej P11 15x7 badz 7,5 cala nie pamietam dokladnie, ET 35 oponki 195x60 wszystko ladnie wyglada tylko musialem dokupic pierscienie centrujace bo felga miala 70.1 a u nas w primerach jest 66.1 jesli dobrze pamietam pozdrawaim

To świetnie. Czy jednak da się bez problemu zamontować z ET 35 ;)

felaql2.jpg

Taka kupilem. Ladna :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

po ET widzę że felgi będą się chowały troszkę w nadkolu (u mnie w 15 jest ET 37) co do rozmiaru samych opon to sprawdż w tabeli zamienników jak zamiennik będzie się miał do serii

 

[ Dodano: Sob 13 Paź, 2007 21:56 ]

185/55R15

185/60R15

195/55R15

205/50R15

205/55R15

215/50R15

225/50R15

 

zalecane zamienniki

 

[ Dodano: Sob 13 Paź, 2007 21:57 ]

aha jakiej szerokości jest felga ta którą chcesz założyć??

 

[ Dodano: Sob 13 Paź, 2007 21:57 ]

http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamien...imageField.y=12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że felgi(z oponami) są z P11 czyli bedzie 185/65/R15

6Jx15

4x114,3x66

ET45

 

tylko tyle mi podano i jutro mam jechać kupić, tylko tak czytam forum i widziałem że komuś 15' tarły w tyle przy pełnym obciążeniu. Oczywiscie na lato juz sobie kupie opony 185/60 lub 185/55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słucjhajcie czy mozliwe jest że po założeniu 14stek z oponami 185/60/14 ociera mi oopona albo felga o coś? bo od momentu jak je załozyłem słychać jakieś szumy - obcieranie.. nie wiem jak to nazwać... felga ma rozmiar 60- nie wiem czego;d ale przy wyważaniu sie pytał o to i sprawdził na felgach;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Interesuje mnie czy ktoś używa w swojej Primerze felg stalowych 15" zamiast 16".

Noszę się z zakupem takich na zimę ale chciałbym wcześniej wiedzieć jak auto się sprawdza.

 

opony zimowe: 195/65 R15

Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 15 calowe felgi co prawda alu, ale 15 z oponami 206/65. Jedyny feler to taki ze odważnki do wyważania opon muszą byc napice a nie przyklejone do felgi, bo biły odważniki po zaciskach hamulcowych.

 

pozdrawiam

ciechon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...