Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić, sprzedać Terrano - najpierw go poznaj !!!


Gość picia277
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

prowadzenie na takim kapciu też raczej wyklucza większe prędkości, awaryjne hamowanie zapewnia niesamowite atrakcje dodatkowe i wymaga niezwykłego kunsztu kierownika, wejście w zakręt na asfalcie w prędkością wyższą niż 40km/h wymaga strategicznego planu dobrania trajektorii i planu awaryjnego na wypadek wybrania trajektorii błędnej...

 

Nie przesadzaj

cały tamten sezon przejeździłem na nalewkach szumeksach i żadnej takiej sytuacji nie miałem. Prędkości przelotowe 100-120km\h bez problemu, oczywiście poza hałasem :whistle: , zakręty też nie były jakąś tam przeszkodą, tylko w rozsądnych prędkościach :) ale nie przesadzaj że 40km\h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTek z fabryki taki powiedzmy BFG a nalewka simexa to jak niebo a piekło...

 

i piszę tak na podstawie doświadczeń empirycznych...

 

nalewka przyczepnością na asfalcie odpowiada powiedzmy czemuś w rodzaju starej, starej zimówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w błocie tak... mielą fajnie, to pewnie dlatego że do błota nie nieważne jest z jakiej to jest mieszanki... pewnie nawet z miękkiego plastiku by robiły...

 

asfalt natomiast... mniej wybacza gumie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gospodarstwo i prowadzę usługi rolnicze więc wjazd na pole będzie konieczny. Szukam więc maszyny która dowiezie pewne rzeczy na pole i przy okazji pojedzie z żoną na zakupy. Możesz podać link do tych filmików??

 

jest 1000 filmów na sieci i teraz ciężko będzie odszukać, ale nic przeprawowego, po prostu turystyk po górach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem oglądałem widać że właściciel jeździł nim tylko w teren. Nie zauroczył mnie niestety. Szukam dalej. http://tablica.pl/oferta/nissan-terrano-ii-3-0-tdi-CID5-ID2Dhq1.html#7355a411ef ten mnie bardzo zainteresował tylko trochę  boje się tego silnika 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądaliśmy 5 samochodów. Tylko ten wyglądał normalnie, nie miał wyprysków rdzy, nie jeździł w terenie, silnik suchy aż lekko skorodowany, wnętrze ok fotel kierowcy lekko podtarty silniczek ładnie pracuje jedynie jak silni pracował to był słychać szum jak wciśniesz sprzęgło to szum ustaje, biegi ładnie wchodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie poza tym szumem nie było przeciw wskazań do zakupu, 3 inne auta które oglądaliśmy miały podobny szum. hak nie wytarty. Krawędź fotela podtarta i na gałce zmiany biegów szwy puściły. poza tym wygląda bardzo dobrze, Kurde żeby coś kupić to ciężka sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

fajnie wygląda ale niech ktoś z okolic podjedzie i looknie

ja szukałem z 5-6 miesięcy i naoglądałem sie i 2.7 i 3.0

jedyny sensowny 3.0który znalazłem -naprawde cacko z 2--5 roku to kosztował 30tys pln i był super ale budzet nie ten

a swojego kupi,łem w szwecji i całośc niewiele kosztowała -pół cen y -to jak w niego wsadze 15 tys to będzie rakietu

a wypryski zrobi lakiernik za 500 pln ,zabezpieczenie ramy i dołu za 1500

będzie auto na lata

ps wole sam kupić auto z przebiegiem 220-260 tys km

niż od handlaża po 120-160

kwestia swiadomości - lepiej się z tym czuje

Edytowane przez siara74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo pick-up przepływa (Kanał Ang.), a T2 ma tylko ...przepływomierz?  :D

Edytowane przez lemmy69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pick up srick up...

 

bierzesz pan k160... 3.3....

 

zdejmujesz pan hard topa,  potem czy dni z flexem i migiem... i masz pan pick upa... nad pick upy!

 

a pewnie jeszcze lepszy był by w160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie ten chodzi po głowie

http://otomoto.pl/nissan-patrol-k260-C31388983.html

jako że żonka coraz częściej zabiera t2 pod byle pretekstem

ale z dani to go te słone wiatry przewiały na wylot

był jeszcze podobny za około 12k okolice działdowa mławy  ale znikną ,alo się sprzedał albo wypłynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

260 nie jest już taki fajny jak k160...

 

to takie pół drogi pomiędzy k160 a GR....

 

jeszcze nie sprężyny i szerokie mosty z DL, ale już bez 3.3....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w160? nie możliwe... przecież to jest długości przegubowego ikarusa...

 

7.jpg

Edytowane przez Thespian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...