Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić, sprzedać Terrano - najpierw go poznaj !!!


Gość picia277
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poważnie ? ja jak najbardziej

tylko gość nie chce sprzedać całego , tylko części

Edytowane przez siara74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam  TII long z 'O1r  mechanicznie b.d. , rama b.d. , blacharka zżarta . [7-8tys.pln] . Mam dość wożenia błota i szpejów w kabinie.. i poluje na pick-up a . Jakby ktoś w okolicy potrzebował woła roboczego ,a nie autka pokazowego to zapraszam  :whistle: . Poluje na Navarkę D4O ze zdrowym napędem , reszta może być japońska -czyli jakotako . :nissan2:

Tyrek poszedł w dobre ręce ,dla mnie życia by brakło w walce z rdzą ;-( . Jak odjeżdżał tęskno się zrobiło ... -_-  . Podsumowując wygoda =4 , silnik=4 , zawieszenie=3,5 , moc do ciągnięcia przyczepy = 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedł za 7,2 tysi (silnik 5+,) , a Navkę 07r wziąłem za 15+2za transport + szybki remont ??( szyba czołowa, boczna przód, zderzak, chłodnica intercoolera, i inne duperelki ) .W 20tysiach chcę uruchomić ,bo robota czeka . Ruda już zapuszcza korzenie ale walka będzie twarda :icecream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

107 tys km. :devil: wg licznika . Panowie mają w firmie kilkanaście BMW od.lat 60 do x6 . A 'terenówką ' jeździli na ryby .  Historie naprawy i subie/obiektywnie tego o czym zapewniali i co wyszło napisze. W sumie , to tyrał nim będe więc dalej mam Ty(e)rrano . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ... o Tyrana pytałem

Tyraniasty miał właścicieli z peselami zaczynającymi się 42 i 46 ostatnie 5lat stał pod domkiem "letniskowym" do użytku w "górach" . Miał faktycznie ok. 180 tysi albo mniej :whistle: . Za to rudej miał 1/2 T i przeguby do wymiany -jeździli po czarnym z zapiętym przodem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam post grzecznościowy bo kumpel chce kupić ... jakie roczniki rozpatrywać dla 2,7 tdi w longu w zakresie cenowym 10 -15 tysi. i dlaczego ?  Użytkowanie auta  więcej miasto niż teren ,ale to się zmieni niebawem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj tylko 3,0 :wave:

Może jakaś argumentacja?

 

Kiedy ja szukałem to słyszałem tylko aby nie brać 3,0 a szukać 2,7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 2,7 tdi jesli chodzi o diesla. Silnik trwaly, prosty i dosc malo awaryjny. Z 3,0 bywa roznie. Jesli benzyna to 3,0 jak najbardziej ale to tylko chyba Tyran 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli silnik 2.7tdi to warto zwrócić jaka jest pompa bosch czy zexel , z tym drugim ciężko o części i jest droższy w eksploatacji niż bosch 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj tylko 3,0 :wave:

 

Mam prośbę, abyście mając w zamyśle T II 3.0 (diesla) dopisywali o istotnym wyróżniku "D" lub "Di"

zaś pisząc o T I 3.0 ... nie zapominać o "V6"

My wiemy o co chodzi, ale komuś nowemu może to się pomieszać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...