Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić, sprzedać Terrano - najpierw go poznaj !!!


Gość picia277
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jak dla mnie to tylko 3.0 di W rok zrobiłem ponad 50tys km 3.0 di i odpukać po za wymianą oleju to nic przy nim nie musiałem robić. Silnik chodzi pod obciążeniem bo ciągam ciężkie przyczepy czasami na trasie po 1300km i chodzi super. Miałem trzy terrana z silnikami 2.7 tdi paliły znacznei więcej a i dynamika bez porównania do 3.0 d.i W terrano te silniki chodzą znacznie lepiej niż w patrolach, to nie dokonca te same silniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie do posiadaczy V6. Rozglądam się za V6 możecie coś więcej powiedzieć na tamat silników i mocy, oraz czym różni się Pathfinder V6 od Terrano V6. Na co zwracać uwagę (chodzi o silnik, moc,  wyposażenie) reszte wiem bo od 6 lat mam td27.

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie V6 i zaczynam na poważnie myśleć o zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mocy silnikow to V6 na wtrysku wielopunktowym ma 148 KM (VG30E), a na dualu 129 KM(VG30i).

Edytowane przez KubaTyran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pathfinder to wersja dla jankesów

licznik w milach, nie odpalisz go bez wciśniętego sprzęgła, inne wtyczki przy zegarach

Daniel Z. ma teraz Patha

tak jak w Terrano V6 ... są różne wresje wyposażenia, silnik i zawiecha te same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wszystkie V6 które widziałem miały tarcze z tyłu

tak samo było z LSD

ABS nie widziałem w żadnym


chyba wszystkie Pathfindery Wd21 mają klimę i tempomat ... ale głowy nie dam


---------------------------------------

perełka  :dribble:

http://olx.pl/oferta/terrano-120-tys-km-CID5-ID8zxEZ.html#2d069c3bc2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kuźwa, jak bym miał cash na zbyciu to już bym dzwonił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbieraj, zbieraj ... za parę miechów zadzwonisz po mojego  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie sprzedasz swojego cudeńka :P . Ale kto wie, za jakiś czas może sobie pozwolę. Na razie została mi jazda po asfalcie i ew. tu, gdzie wczoraj. Nakręciłem jadąc z synkiem :D.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam, sprzedam ... odbuduję od podstaw i sprzedam

zbieraj kapuchę  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak na razie kupic :) gosc wola 3tysie z jakimis tak kołami i simexami. I tak sie zastanawiam bo moje 2.4 juz padlo całkowicie, czasu na przekładke nie mam a jezdzic by sie chciało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rama pognita to nie pojeździsz... ale za 3tys ciężko kupić cokolwiek pędzonego na cztery kółka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś w poszukiwaniach trafił na jakąś budę 4d to krzycz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zobaczyć, buda nawet względna, poszerzenia te na bogato :D aż na progi :) rama od sprężyn spękana do końca, 3,5k na szumexach 235\75 r 15. silnik zapalił na 4 obroty i się chwile wahał na ile cylindrów chodzić :) tak że jak by ktoś chciał t1 2.7 z miejscowości Radomyśl Wielki na Podkarpaciu to wiadomo już coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...