Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do i w Waszych Qashqaiach


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

kupowalem w autobea nakladki na zderzaki ale wtety mieli z ABS . Produkt tajlandia ale bardzo dobrze spasowany nawet chyba lepszy od orginalu (ladniejszy kolor ) Pozdr.

 

Chyba w zeszłym roku i do modelu z przed liftu- bo do mod. po lifcie nie mieli tych z ABS-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed tą własnie firmą

http://autobea.pl/pl...san-QUASHQAI/34

Zakupiłem tam nakładki , przyszły z rysami - odesłałem , przyszły z powrotem - bezczelna kobieta (mam chec napisac inne tutaj słowo , ale z wiadomych przyczyn sie powstrzymam) , wmawia mi ze to ja zrobiłem te slady i nie ma mowy o zwrocie . Oczywiscie sprawe zgłosiłem do Allegro , a swoją drogą raz jeszcze ostrzegam i odradzam robienia zakupów w "firmie" która oszukuje i kłamie !

Edytowane przez mucka38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa poprzednika. Pani z firmy AUTOBEA nie ma podstawowej wiedzy nt. towaru który sprzedaje. Byłem zainteresowany progami do QQ+2 i za żadne skarby nie mogłem kobiecie wytłumaczyć ,że zarówno przed liftem jak i po są dwie wersje nadwozia- krótsza i dłuższa. Profesjonalizm poniżej krytyki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronce nissana pojawiła się opcja zamontowania automatycznie składanych lusterek za 230zł, jak dowiem się jak i co to napisze na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronce nissana pojawiła się opcja zamontowania automatycznie składanych lusterek za 230zł, jak dowiem się jak i co to napisze na forum :)

ja już zamówiłem u dealera będzie po nowym roku. jak już zamontują mi to podzielę się spostrzeżeniami

 

witam

ja już zamówiłem to ustrojstwo i będę miał już po nowym roku. Po montażu odezwę się i przekaże spostrzeżenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już zamówiłem to ustrojstwo i będę miał już po nowym roku. Po montażu odezwę się i przekaże spostrzeżenia

Te 230PLN to sam moduł, do tego dochodzi robocizna, czy też to kwota całkowita? Jeśli to piwerwsze, to napiszcie również, ile sobie za montaż policzyli. Bardzo mnie to zaciekawiło, a za 2 tygodnie jadę na przegląd to bym też zamówił.

 

I jeszcze jedno - to jest do modelu FL, czy też pasuje do wszystkich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm bo pewnie internetu w serwisie nie mają :devil:

Pozdr

 

Oni tam w Rybniku w ogóle są do tyłu z bieżącymi informacjami i boją się wszelkich innowacji, wykonują najchętniej tylko standartowe czynności. Ile się musiałem na tłumaczyć aby mi zamontowali moje dzienne ( bo zakładają tylko Philips -y)

Komputer mają ale do czego im służy to nie wiem.

 

Podświetlane logo nissan;

Znalazłem coś takiego na innym forum, jeśli ktoś lubi tego typu gadżety i lubi sobie pomajsterkować to wrzucam linka do stronki gdzie gość kupił sobie podświetlane logo nissan do tylnych drzwi.

 

http://www.ebay.com/itm/250897927939?it ... em&vxp=mtr

Przetłumaczyłem też i załączam opis jak to montował + zdjęcia. Jest tu opisane w bardzo prosty sposób krok po kroku cała czynność ( dosłowne tłumaczenie).

Jeśli Administratorzy zechcą, to mogą wrzucić do tematu: Fotorelacje, schematy, instrukcje zamieszczone na forum. - a jeśli się nie spodoba , to można usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 230PLN to sam moduł, do tego dochodzi robocizna, czy też to kwota całkowita? Jeśli to piwerwsze, to napiszcie również, ile sobie za montaż policzyli. Bardzo mnie to zaciekawiło, a za 2 tygodnie jadę na przegląd to bym też zamówił.

 

I jeszcze jedno - to jest do modelu FL, czy też pasuje do wszystkich?

 

cena oficjalna modułu to 230 pln plus robocizna. ja swojej ceny nie zdradzę ale mój dealer dal mi powód do radości przy kasie :) Pasuje do wszystkich qq pod warunkiem ze fabrycznie maja składane lusterka ale to chyba oczywiste.

Dla kolegów którzy maja auta po gwarancji dobra wiadomość, można zamontować samodzielnie wszystko się wpina w fabryczne kostki, żadnego przecinania i wpinania w kable wszystko banalnie proste. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena oficjalna modułu to 230 pln plus robocizna. ja swojej ceny nie zdradzę ale mój dealer dal mi powód do radości przy kasie :) Pasuje do wszystkich qq pod warunkiem ze fabrycznie maja składane lusterka ale to chyba oczywiste.

Dla kolegów którzy maja auta po gwarancji dobra wiadomość, można zamontować samodzielnie wszystko się wpina w fabryczne kostki, żadnego przecinania i wpinania w kable wszystko banalnie proste. :)

Jak działa skłądanie? Po zamknięciu/otworzeniu zamków auta pilotem czy po przekręceniu kluczyka w stacyjce??? Czy przy wyłączeniu stacyjki jest opóźnienie w składaniu lusterek czy zamykają się od razu po zgaszeniu silnika???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karllos01

W moim serwisie również nie mieli pojęcia o wprowadzeniu takiego rozwiązania, ale dość szybko rozeznali się w temacie, sprowadzili mi ten moduł w ciągu 2 dni - jutro montaż, koszt usługi ma nie przekroczyć 80zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się jeszcze zapytam, czy jest jakiś numer katalogowy tego modułu? Coby jak zadzwonię i poproszę o sprowadzenie głos po drugiej stronie słuchawki nie odpowiedział, że nie może znaleźć (w domyśle - nie chce mi się szukać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karllos01

To ja się jeszcze zapytam, czy jest jakiś numer katalogowy tego modułu? Coby jak zadzwonię i poproszę o sprowadzenie głos po drugiej stronie słuchawki nie odpowiedział, że nie może znaleźć (w domyśle - nie chce mi się szukać).

 

 

KE963BR001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KE963BR001

Dziękuję.

 

Edit:

Zamówiłem. Za tydzień przegląd to zamontują. Zobaczymy jak będzie działać :-)

Edytowane przez Peri Noid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilkatowice

WItam podajcie numer telefonu i adres dealera ktory montuje moduł do zamykania lusterek po wyłączeniu pojazdu... gdyz na śląsku nie słuszeli o takich innowacjach hehe pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Rybniku już wiedzą bo im o tym powiedziałem, ale jeszcze tego nie przerabiali

To musisz im jeszcze pokazać i od razu powiedz jaką kase mają za to brać, a właściwie tobie płacić za udzielenie instruktażu :)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić serwis Yama w Bydgoszczy, również robili to pierwszy raz na moim QQ, ale wszystko poszło sprawnie, za usługę zapłaciłem 80zł. Funkcja działa bardzo dobrze, chyba lepiej od tych które można znaleźć na ebay'u a przede wszystkim taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tych serwisów, które nie widziały i nie słyszały (KMJ w Gdańsku i Gdyni również) - to podać im kod tej części i już będą wiedzieć

 

wkurza mnie, że w 3mieście KMJ ma monopol i walą prawie 50% droższy montaż niż w Bydgoszczy

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...