Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić Maximę - pytaj tutaj!!!


Gość LEMUR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wpierdol20

szczerze ja jej nie widziałem w ogłoszeniach, a monituje na bieżąco...może mi się nie rzuciła w oczy, bo to 2.0, ale raczej na pewno ja na pierwszy raz na oczy widzę to ogłoszenie...no chyba że koleś miał wcześniej zdjęcia zupełnie inne niż teraz co wstawił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rudeboyjanek

szczerze ja jej nie widziałem w ogłoszeniach, a monituje na bieżąco...może mi się nie rzuciła w oczy, bo to 2.0, ale raczej na pewno ja na pierwszy raz na oczy widzę to ogłoszenie...no chyba że koleś miał wcześniej zdjęcia zupełnie inne niż teraz co wstawił...

>MaxiKing: To chyba świadczy na korzyść? Czy źle rozumiem?

Dziękuję wszystkim za reakcję. Data marcowa to ten sam podejrzany motyw, o którym wspominałem: auto ma uszkodzony tylny błotnik, i to chyba mocno, bo padło słowo "dziura", dlatego, jak sądze, sprzedający wystawia zdjęcie sprzed uszkodzenia. Ale po prawdzie, to tak się nie robi, to już podpada pod nieuczciwość. Tyle dobrze, że powiedział to przez telefon. Zdjęcia po zmroku to też nadużycie - nawet koloru nie widać.

Powiedział też, że cena została zmniejszona po tym, jak oglądający kręcili nosem na to uszkodzenie. Czyli próbował juz sprzedać (ja tez tego samochodu wczesniej na allegro i otomoto nie widziałem - ale może gdzie indziej wystawiał). Jeżeli samochód przejdzie pierwszą próbę moich laickich oględzin, to jadę z nim do znajomego warsztatu, który jest też warsztatem blacharskim, więc mogę uzyskać profesjonalną i względnie uczciwą odpowiedź. Tyle, że to własnie warsztat znajomy, nic nie płacę, więc nie chcę nadużywać uprzejmości kolegi na darmo. Dlatego moje pytanie właściwie powinno brzmieć: czy to w ogóle warto oglądać za tę cenę, przy świadomości, że jest owo uszkodzenie zderzaka.

Raz jeszcze stokrotne dzieki.

 

PS Sogi dla Was; @MacGayver: dzięki za wskazówkę, zwrócę uwagę (z ciekawości - po czym poznałeś?)

Edytowane przez rudeboyjanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rudeboyjanek

moja wina, nie wkleiłem tego zdjęcia:

C10729576_7.jpg

Ale jak zauważył już jeden z przedmówców: w akiej ciemnicy robione są te zdjęcia, że mógłby tam być platik w kolorze rózowym, nie wiem, czy widać by było różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydają mi się zbyt czyste, oryginalne generalnie mają ciemniejszy plastik i brudne szkło, zwróć na nie uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze widac na nich oryginalna konserwacje ktora maxima jest prysnieta. Ta konserwacja powinna byc na wzmocnieniu przednim, blotnikach, kielichach, wezykach i na wszystkim co pod maska lacznie z lampami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A32 jest spsikana jakas konserwacja. I ta biala obudowa lampy tez powinna byc umazana ta konserwacja. Widocznie psikali ja jak juz byla poskladana bo jest doslownie na wszystkim. Weze od klimy, podluznice, kielichy, jakies podcisnienia, belka wzmacniajaca itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wpierdol20

Maxime tyko na allegro można sprzedać:D no i oczywiście na nissan forum, ale nie zmienia to faktu, że nikt jej wcześniej nie widział z forumowiczów...no raczej plus ,ale różnie z tym bywa. moim zdaniem nie potrzebnie się uwziąłeś na 2.0...3.0 myślę lepiej wypada we wszystkich porównaniach, co ciekawe spalana też:)2litrowe V6 tak maja...kumpla rover 75 2.0 v6 mu spala min 10 litrów benzyny(!!!)do 15 przy ciężkim bucie...a ja swoją 3.0 automat niekiedy w 8-9 się zmieszczę.no fakt ze przy bucie więcej 3.0 spali, ale tez do 15. 50 koni więcej..w ogóle lepsza elastyczność itd. przemyśl, pomyśl i wybierz:) najlepiej się przejedz 2.0 i 3.0:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rudeboyjanek

Dylson, "poskładali", znaczy była w rozsypce, patrzę na składaka?

MacGayver, szczerze: to jedyna maxima na razie w szczecinie (w rozsądnej cenie i nie z komisu/od handlarza), znam ten samochód tylko z opisów, nie jeździłem nigdy. Z lektury forum wynika, że 3,0 to lepszy wybór, ale zanim się napalę - chcę zobaczyć sam wóz. Notabene, jakby ktoś rozstawał się ze swoją maximą w okolicach zachodniopomorskiego, to prosze o kontakt.

Pozdrawiam użytkowników tego nieocenionego forum

PS przeglądałem maximy na autoscout w prywatnych ofertach - ceny 50% większe niż w Polsce. Niemcy doceniają?

Edytowane przez rudeboyjanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A moglbys dac jakis namiar na tego lakiernika? Skoro bieze sie za takie roboty to moze jest dobry a wlasnie szukam kogos takiego.

 

Polecam,

 

robota jaką wykonał Pan Igor jest zadowalająca (jestem bardzo wymagający i uczulony po wizycie w lakierni ASO Nissan w Warszawie przy ul.Jagiellońskiej).

 

Może warsztat nie wygląda jak nowy, ale fachowe wykonanie pracy jest najważniejsze.

 

Ceny są ustalane indywidualnie - po oględzinach auta.

 

Rozmawiałem z Panem Igorem - obiecał, że będą rabaty dla klubowiczów na hasło Nissan z**e/Nissan Klub Polska.

 

Malowanie pojedynczych elementów jak i całych samochodów, prace blacharskie, spawalnicze, zabezpieczenie antykorozyjne podwozia i profili zamkniętych.

 

Polecam z pewnością

 

Telefon, Igor: 505-381-284

Edytowane przez B 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie, jestem nowym forumowiczem. Znajomy mechanik polecił mi Nissana, gdyż szukam drugiego samochodu. Czy mógłbym prosić o opinię dotyczącą rocznika:

Rok produkcji (1900 - 2100): 1993

Przebieg (km): 206000

Pojemność silnika (cm3): 2960

Moc silnika (KM): 185

Skrzynia biegów: Automatyczna

Rodzaj paliwa: Benzyna.

 

Czy ten rocznik ma jakieś "swoje" wady? Czy warto taki rocznik kupić?

Dodaję, że nie posiadam innych danych odnośnie modelu.

Ogłoszenie znalazłem na allegro: http://allegro.pl/item868277044_nissan_maxima_full_opcja_okazja_bez_minimum.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michalllo

Witam wszystkich serdecznie, jestem nowym forumowiczem. Znajomy mechanik polecił mi Nissana, gdyż szukam drugiego samochodu. Czy mógłbym prosić o opinię dotyczącą rocznika:

Rok produkcji (1900 - 2100): 1993

Przebieg (km): 206000

Pojemność silnika (cm3): 2960

Moc silnika (KM): 185

Skrzynia biegów: Automatyczna

Rodzaj paliwa: Benzyna.

 

Czy ten rocznik ma jakieś "swoje" wady? Czy warto taki rocznik kupić?

Dodaję, że nie posiadam innych danych odnośnie modelu.

Ogłoszenie znalazłem na allegro: http://allegro.pl/item868277044_nissan_maxima_full_opcja_okazja_bez_minimum.html

Ja za ten rocznik maximy z automatem dałem 1000zł może nie była w takim stanie ale troszkę przy drogo się ceni :( spróbuj po negocjować cenę te auta ciężko się sprzedają zwłaszcza jak nie mają LPG. ( co uważam za plus). Jednak przy tym przebiegu polecam sprawdzić dokładnie skrzynie, Automaty mają to do siebie że w tym modelu wytrzymują ok 250-300 tyś km.

Albo zrób tak jak radzi kolega dołóż 2-3 tyś i kup A32 które też trzeba dokładnie obejrzeć.

Edytowane przez Michalllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja.

Model A32 jest chyba najlepszą wersją Maximy pod względem niezawodności.

 

Dołóż trochę i poszukaj nowszej Maximy lecz za 6000 zł będzie bardzo ciężko dostać sprawne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja.

Model A32 jest chyba najlepszą wersją Maximy pod względem niezawodności.

 

Dołóż trochę i poszukaj nowszej Maximy lecz za 6000 zł będzie bardzo ciężko dostać sprawne auto.

 

Dzięki za rady. Sęk w tym, iż nie bardzo mam kaskę na "szaleństwa". Zobaczymy - wszak za tym egzemplarzem jest sporo argumentów "za". Człowiek ma go od 1996, garażowany - na fotkach wygląda jako zadbana. Rozmawiałem z nim przez telefon i jestem umówiony dzisiaj na jazdę próbną oraz wizytę u "mojego" mechanika (posiada on dwa swoje Nissany). Pamiętajmy, że to autko ma mnie wozić po Katowicach (dom-praca-centrum handlowe-kino itp.) i raz w roku nad morze. Powinno wystarczyć a poza tym... nie kłuje w oczy :) Zobaczymy. Oczywiście napiszę o wrażeniach popołudniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak okaże się autem zadbanym to targuj się i bierz.

 

Porozmawiaj z właścicielem o cenie ale dopiero po oględzinach pojazdu jak będziesz wiedział ile trzeba dołożyć pieniędzy na ewentualne doprowadzenie do porządku.

 

Jeżeli wiesz, że ceny tego modelu są w niższych cenach to wydrukuj oferty i zaproponuj cenę niższą.

Będzie to idealny argument do obniżenia ceny. Dodatkowym atutem jest gotówka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaro_alfa

Ciężko schodzą te auta kolego...ciężko...gdyby to był manual i wersja 288konna...jeszcze, jeszcze...ja wartość tego auta oceniam na max 35k...

 

:whistle: spoko, nie spieszę się ze sprzedażą, a może jeszcze pojeżdżę ...

moim zdaniem w manualu nie ma jazdy, to jest mój pierwszy automat i już chyba sięnie przesiądę na manual. Ale oczywiście kwestia wyboru ...

Edytowane przez jaro_alfa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli auto jest zadbane to na pewno znajdzie się chętny.

 

Z ceną zawsze można coś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piter-urs

Rozważam kupno Maximy rocznik 2005-07 3.5 SE manuala.I pytanie tam rozrząd jest na pasku czy łańcuszku.I ogólnie jakieś uwagi czy ktoś ma taką.Będę wdzięczny za wszelakie  informacje.

Przeniosłem tutaj lepiej pasuje. :) Andrzej330.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko schodzą te auta kolego...ciężko...gdyby to był manual i wersja 288konna...jeszcze, jeszcze...ja wartość tego auta oceniam na max 35k...

 

nie do końca się zgodzę z tobą. jest więcej osób które bedą szukać takiego auta w automacie jak w manualu. a te nie całe 20KM różnicy przy tej mocy już nie jest tak istotna. fakt że ciężko schodzą to jest prawda ale to dlatego że samochód ma duży silnik a ceny paliw są jakie są u nas.

 

pzd.

 

Witam, a ja mam do sprzedania coś takiego:

 

link

 

Więcej zdjęć tutaj

 

kurdę, ale jeszcze się waham, czy sprzedam, bo mi trochę szkoda...

 

Pozdrawiam

 

mam pytanie - jak to jest że licznik masz w KM/H i temperature w C ? czy to jest jakas wersja na europe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuch kolego, łańcuch.

 

Rozważ też opcje zakupu Infiniti G35.

 

Auta podobne a prestiż większy w Infiniti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaro_alfa

nie do końca się zgodzę z tobą. jest więcej osób które bedą szukać takiego auta w automacie jak w manualu. a te nie całe 20KM różnicy przy tej mocy już nie jest tak istotna. fakt że ciężko schodzą to jest prawda ale to dlatego że samochód ma duży silnik a ceny paliw są jakie są u nas.

 

pzd.

 

 

 

mam pytanie - jak to jest że licznik masz w KM/H i temperature w C ? czy to jest jakas wersja na europe?

 

Temperaturę można przestawić bezpośrednio z konsoli. Przebieg ogólny i dzienny pokazuje w milach, ale da się to zmienić podłączając pod komputer. Zegary zamówiłem u producenta w skali km/h i wymieniłem.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...