Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić Maximę - pytaj tutaj!!!


Gość LEMUR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was wie coś o tym aucie, spotkał się z nim, lub zna jego historię. Cena jest bardzo niska, a uszkodzenia wyglądają na powierzchowne. Co sądzicie o aucie z tym silnikiem.

http://www.public.fotki.com/wyha/2006-nissan-maxima-/

 

 

z tego co mi sie wydaje to najbogatsza wersja wyposażenia jest exclusive,ale ogolnie auto wyglada dobrze :)

Edytowane przez piter2323
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to faktycznie jedyne uszkodzenia i do tego gosc daje drzwi to tylko brac :) Co do silnika to jest to sprawdzona jednostka z rodziny VQ. Silniki z tej serii byly montowane juz w maximach a32 (tylko tam o pojemnosci 2.0 i 3.0) i w stanach maja opinie jednego z najlepszych silnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybkie odpowiedzi. Z tego co sobie u Was poczytałem, to rzeczywiście fajne autko, zwłaszcza za te pieniądze. Martwi mnie tylko czy te uszkodzenia, to nie jest coś, co zostało z większej przygody, stąd moje pytanie o historię auta. Poczekam jeszcze, może ktoś coś wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz ze zdjec nie da sie stwierdezic czy byla tam np wstawiana cwiara. Jedyna nadzieja, ze ktos byl i ja ogladal. Ale jesli byl, ogladal i nie kupil za taka kase to pewnie nie warta byla tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz ze zdjec nie da sie stwierdezic czy byla tam np wstawiana cwiara. Jedyna nadzieja, ze ktos byl i ja ogladal. Ale jesli byl, ogladal i nie kupil za taka kase to pewnie nie warta byla tego.

Nie warta lub po prostu ktoś się bał, w sumie auto rzadkie problemy z częściami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jesli chodzi o pkt 6 to nie widzialem maximy w ktorej bagaznik by sie sam otworzyl do konca.

 

Jak jest mocny wiatr z tylu to potrafi sie otworzyc :)

 

Cena... Ja za tyle kupilem swoja rok temu, a tutaj stan kierownicy swiadczy raczej o wiekszym przebiegu i draznia mnie strasznie te tuningowe dodatki, wydech, galka, pedaly, spryskiwacze na masce, troche to swiadczy o tym kto tym jezdzil. No i pozatym te bajkowe opisy na aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest mocny wiatr z tylu to potrafi sie otworzyc :)

 

Cena... Ja za tyle kupilem swoja rok temu, a tutaj stan kierownicy swiadczy raczej o wiekszym przebiegu i draznia mnie strasznie te tuningowe dodatki, wydech, galka, pedaly, spryskiwacze na masce, troche to swiadczy o tym kto tym jezdzil. No i pozatym te bajkowe opisy na aukcji.

 

może mu chodziło o otwieranie bagażnika z poziomu pilota a przy okazji go fantazja poniosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wpierdol20

Czyli jak na razie nic konkretnego o tej maxie. Wiemy że jest ładnie opisana i ładnie wygląda:D a ja mam jeszcze jedną zagadkę. Może wie ktoś coś na temat tego autka? http://moto.allegro.pl/item821924300_nissan_maxima_super_okazja.html Czy rzeczywiście super okazja? z góry dzięki za info:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybkie odpowiedzi. Z tego co sobie u Was poczytałem, to rzeczywiście fajne autko, zwłaszcza za te pieniądze. Martwi mnie tylko czy te uszkodzenia, to nie jest coś, co zostało z większej przygody, stąd moje pytanie o historię auta. Poczekam jeszcze, może ktoś coś wie...

 

Mając na uwadze TEN ARTYKUŁ bardzo trafna uwaga. Teraz żeby sprzedać i zarobić na aucie, robią wszystko dziady mając w du....e życie i bezpieczeństwo potencjalnego kupca.

 

Czyli jak na razie nic konkretnego o tej maxie. Wiemy że jest ładnie opisana i ładnie wygląda:D a ja mam jeszcze jedną zagadkę. Może wie ktoś coś na temat tego autka? http://moto.allegro....per_okazja.html Czy rzeczywiście super okazja? z góry dzięki za info:)

 

W niedzielę będę u znajomych w Radzyminie, być może uda mi się podjechać i pogadać.

Nie jestem ekspertem motoryzacyjnym, ale trochę aut obejrzałem ze znajomym mechanikiem i pokazał na co zwracać uwagę, do tego stopnia, że ostatnio udało mi się wypatrzyć malowane drzwi ( zaciek po wewnętrznej stronie ) o czym nie wspomniał sprzedający.

Nie obiecuję, ale spróbuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat chce sprzedac maximke tyle chce ok 16tysiecy. Ale zbajerzona jest dobrze ;)

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/59634-sprzedam-nissan-maxima-a32-us/

A jesli szukasz czegos tanszego to moze to

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/57651-sprzedam-maxima-qx-30-manual-od-kobiety/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wpierdol20

Dzięki herson:)Jeśli będzie jakaś oferta na ziemi świętokrzyskiej to służę pomocą;)Maxa brata Dylsona piękna, ale poluje na manualną skrzynie, więc odpada:)wracając do Maxy o którą pytałem,to niepokojącą jest kwestia łożysk w skrzyni o których tak dużo było pisane;/ magiczna liczba 200k przekroczona...no ale podobno nie jest to regułą i jeszcze się trochę pojeździ:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki herson:)Jeśli będzie jakaś oferta na ziemi świętokrzyskiej to służę pomocą;)Maxa brata Dylsona piękna, ale poluje na manualną skrzynie, więc odpada:)wracając do Maxy o którą pytałem,to niepokojącą jest kwestia łożysk w skrzyni o których tak dużo było pisane;/ magiczna liczba 200k przekroczona...no ale podobno nie jest to regułą i jeszcze się trochę pojeździ:)

 

A od czego jest Łukasz Dmowski w Siedlcach? ja robiłem u niego łozyska i uszczelniacz półosi w kwietniu 2008 i śmigam do dzisiaj. Wiem, że ktoś z forum z maximą, tez do niego jeździł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wpierdol20

A od czego jest Łukasz Dmowski w Siedlcach? ja robiłem u niego łozyska i uszczelniacz półosi w kwietniu 2008 i śmigam do dzisiaj. Wiem, że ktoś z forum z maximą, tez do niego jeździł

Ile Cię to kosztowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bruno_wroc

WITAM panowie jestem tu nowy i mam pare pytan , mam nadzieje ze mi pomozecie!

A wiec jezdzilem kiedys w usa maxima 3.0 z 98 r i bardzo mi sie spodobala , zdaje sie ze produkuja je w kanadzie i chcialbym wiedzieć co o tym aucie sadzicie bo szukam takiej maximki moze nie koniecznie z 98 r ale ogólnie ten model , i czy biegowka ,czy automat , jak z czesciami , no i najważniejsze czy warto ja kupic i na co zwracac uwage?

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no akurat maximaz 98 roku w 100% produkowana byla w Japoni. jesli znajdzieszzadbane auto to nie powinno bycz nim wiekszych problemow. a od czesci do maxim jestem tu JA!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj stan kierownicy swiadczy raczej o wiekszym przebiegu i draznia mnie strasznie te tuningowe dodatki, wydech, galka, pedaly, spryskiwacze na masce, troche to swiadczy o tym kto tym jezdzil.

 

 

Tak, obciachowe te dodatki. A w dodatku ten młodociany kierowca raczej nie obchodził się delikatnie z autem.

 

 

Niedługo foty mojej Maxi. Muszę złapać trochę wolnego czasu.

Edytowane przez B 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rudeboyjanek

Witam!

Proszę o ocenę tej oferty:

Mój odnośnik

Typ:

Sedan / Limuzyna

 

Informacje:

Rok produkcji: 1998, Data rejestracji: 12/1998, Przegląd: 07/2010, Ubezpieczenie: 04/2010, 240 000 km, Skrzynia biegów: manualna, Moc: 140 KM (103 kW), Pojemność skokowa: 1995 cm3, benzyna, granatowy-metallic, Liczba drzwi: 4/5, Kraj pochodzenia: Niemcy, Kraj aktualnej rejestracji: Polska.

 

Dodatkowe wyposażenie:

ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, skórzana tapicerka, system nawigacji, centralny zamek, poduszka powietrzna, wspomaganie kierownicy, komputer, podgrzewane fotele, światła przeciwmgłowe

 

Dodatkowe informacje:

bezwypadkowy, garażowany

 

Opis pojazdu:

Samochód sprowadzony 3 lata temu z Niemiec. Drugi właściciel w kraju. W sierpniu wymieniane amortyzatory przednie na Kayaba. Pozostałe podzespoły zawieszenia bez stuków. Ogólnie wszystko działa bez zarzutu. Silnik pracuje cicho i spokojnie. Olej wymieniony. Samochód zadbany czysty. Rok temu przed zakupem sprawdzany w serwsie Nissana.

C10729576_1.jpg

C10729576_2.jpg

C10729576_3.jpg

C10729576_4.jpgC10729576_6.jpgC10729576_9.jpg

(więcej zdjęć w aukcji-link)

Rozmawiałem ze sprzedającym. Zdjęcie niezupełnie aktualne - tylny błotnik z dziurą (cytuję: "żona na parkingu") stąd cena pierwotnie 13000 obniżona na 11000. To pierwsza podejrzana rzecz. Czy jest ich Waszym zdaniem więcej?

W przyszłym tygodniu umówię się na oględziny. Na co zwrócić uwagę?

Z góry dziękuję i pozdrawiam

rbjan

Edytowane przez rudeboyjanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ma nieoryginalne reflektory z przodu. Jak pojedziesz go obejrzeć to zobacz czy na szkle reflektora jest napis NISSAN czy Depo. Moim zdaniem oba są nieoryginalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...