Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić Maximę - pytaj tutaj!!!


Gość LEMUR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na pierwszy rzut oka wygląda całkiem niezle. Najlepiej by bylo pojechac i ja zobaczyc. Jedyne co mnie dziwi to cena jest troszke mala co do tego rocznika .

 

 

Bardzo ładna.

Cena... może komuś nie zależy aby próbować sprzedawać, tylko chce sprzedać.

 

Warto porozmawiać jakie ma dokumenty, zapytaj czy sprawdzał nadwozie czujnikiem od lakieru.

Jeżeli jest ok to jechać.

Piękny wózek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nia jest jakas dziwna historia, bo pojawia sie juz od jakiegos czasu z roznymi rejestracjami i pod roznymi sprzedajacymi.

Sprawdzic mozna ale z jakiegos powodu maja juz od dluzszego czasu problem z jej sprzedaza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nia jest jakas dziwna historia, bo pojawia sie juz od jakiegos czasu z roznymi rejestracjami i pod roznymi sprzedajacymi.

Sprawdzic mozna ale z jakiegos powodu maja juz od dluzszego czasu problem z jej sprzedaza.

 

 

Z Twojego opisu wygląda na to, że ktoś próbuje sprzedać lecz chyba bezskutecznie.

Auto może mieć wadę prawną lub posiada usterki techniczne.

 

Może być tak (teraz przyszedł mi taki pomysł), że sprzedający ogłosił sprzedaż auta a pracownicy komisów czy handlarzy, którzy zgłosili się zrobili zdjęcia z jakimiś tablicami na tzw. sztukę, co w wyniku daje zmodyfikowaną ofertę właściciela.

 

To może być patent na sztuczne odświeżenie oferty, która wygląda jak nowa. To działa przy sprzedaży, która trwa już sporo czasu. Dodają inne tablice, wykonują zdjęcia z innego konta nachylenia aparatu i mamy nowe ogłoszenie z innym samochodem.

 

Niektórzy handlarze nie działają dość profesjonalnie i wykonują "robotę" automatycznie nie przykładając się do pracy.

Wówczas wychodzą pewne niedociągnięcia, które zauważyłeś kolego Wald i oferta jest już "spalona".

 

Jeżeli zna się słabe strony tej oferty (czytaj - sprzedaje długo), który Wald spostrzegł to jest to niewątpliwie wielki atut do negocjacji ceny na zakup auta.

 

 

Jeżeli ktoś na terenie Warszawy poszukuje auta to mogę polecić gościa, który pracuje w komisie i wyłapuje rodzynki. Negocjuje też ceny. Mi znalazł w kilka dni Infiniti FX 35 z 2007 roku produkcji w cenie 95000 zł.

Auto okazało się bezwypadkowe, było godne polecenia. Tak powiedział szef serwisu Infiniti. Taki stan pojazdu trafia się 1 na 10.

Edytowane przez B 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

oooo cena juz spadła do 25tys ja moze bede w jej okolicach w srode to moze podjade ja zobaczyc. Zalezy czy zdaze przez zamknieciem komisu

 

oooo cena juz spadła do 25tys ja moze bede w jej okolicach w srode to moze podjade ja zobaczyc. Zalezy czy zdaze przez zamknieciem komisu

 

 

no i oglądałem ta maximke. Powiem szczerze ze już wiem dlatego jest taka cena przy tym roczniku. Auto było całe malowane ale to już sprzedający mówił przez telefon a powodem niby były lekkie otarcia. Dla mnie powód był inny auto miało z prawej strony na to wskazywalo by zle spasowanie blotnika do maski oraz polamany wewnatrz wlew plynu do spryskiwaczy. Tylnia klapa jest zle spasowana juz niechciałem sie wglebiac dlaczego(pewnie tez cos tam robione bylo). Wewnatrz wyglada calkiem dobrze gdyby nie skory ktore jak dla mnie to jest jakas skaja(bo A33 chyba niema takiego fatalnego marerialu na fotelach) poniewaz ma pekniecia jak to przy skaji bywa na siedzeniu kierowcy i pasarzera wiec tapicerka mysle ze zostala zmieniona tylko dlaczego? ABS niedziala ale sprzedajacy zakombinowal cos aby gasla kontrolka abs-u,liczy na jakiegos naiwnego kupca. Z poduszkami pewnie tez zamias nich sa rezystory bo jak tak zakombinowal z absem to jest do wszystkiego zdolny. Jezeli chodzi o silnik i skrzynie to pracuja calkiem niezle tyle ze pali sie chack engine ale sprzedajacy mowi ze to wina poprzedniej awarii listwy wtryskowej od lpg co zaostalo juz namrawione ale niezdarzyl wykasowac bledu w co rowniez mi ciezko uwierzyc. Ogolnie jako auto A33 to super bryka ale tego egzemplarza to niepolecam wrecz odradzam

Edytowane przez piter2323
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem tu nowy do tej pory uzytkowalem i nadal uzytkuje BMW ale chcialbym sprobowac japonca podoba mi sie Maxima nie rzuca sie w oczy jest swietnie wyposazona etc jednak nie znam sie na Nissanie ni w zab ..jako ze jestem ze szczecina mam blisko do Reichu gdzie blisko szczecina stoi taka o Maxima prosze kolegow o opinie i sugestie bede z gory wdzieczny milego weekendu ps czy silnik 3,0 jest na lancuchu?ile kosztuje nowy rozrusznik do tego silnika?czy ktos probowal regeneracji?

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=125573627&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=18700&makeModelVariant1.modelId=19&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&ambitCountry=DE&zipcode=1&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

Edytowane przez investor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie bardzo ladna maxima, chociaz juz dluzszy czas chyba sie sprzedaje. Jedyne co zauwazylem to rozne szczeliny przy klapie bagaznika, wydaje mi sie po prawej znacznie wieksza niz po lewej. aha jeszcze jakos te mieszki ladnie wygladaja, za ladnie ;). No i oplaty beda dosc duze (pojemnosc ponad 2l) przy jej sprowadzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem tu nowy do tej pory uzytkowalem i nadal uzytkuje BMW ale chcialbym sprobowac japonca podoba mi sie Maxima nie rzuca sie w oczy jest swietnie wyposazona etc jednak nie znam sie na Nissanie ni w zab ..jako ze jestem ze szczecina mam blisko do Reichu gdzie blisko szczecina stoi taka o Maxima prosze kolegow o opinie i sugestie bede z gory wdzieczny milego weekendu ps czy silnik 3,0 jest na lancuchu?ile kosztuje nowy rozrusznik do tego silnika?czy ktos probowal regeneracji?

 

http://suchen.mobile...de&pageNumber=1

 

 

tak maxima ma lancuch rozrzadu:) ta do ktorej podałes linka wyglada ladnie tylko jak na moj gust szpeci ja ten spojler. W limuzynach takich rzczy sie niemontuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego akurat pytasz o rozrusznik? Samochód konstrukcji z ubiegłego wieku ( dziwnie brzmi ;) ), więc możesz zakładac, że prostota i trwałośc konstrukcji przyświecały projektantom, czyli regeneracja możliwa.

Co do samego auta, wygląda na pięknie utrzymaną i ta skóra środku mmmmm....

Nie zgadzam się z przedmówcą, spoiler nie jest wysoki, ładnie wkomponowany, nie rzuca się w oczy, mnie podoba się bardzo. Z taka klapą bagażnika, A32 "ma jaja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego akurat pytasz o rozrusznik? Samochód konstrukcji z ubiegłego wieku ( dziwnie brzmi ;) ), więc możesz zakładac, że prostota i trwałośc konstrukcji przyświecały projektantom, czyli regeneracja możliwa.

Co do samego auta, wygląda na pięknie utrzymaną i ta skóra środku mmmmm....

Nie zgadzam się z przedmówcą, spoiler nie jest wysoki, ładnie wkomponowany, nie rzuca się w oczy, mnie podoba się bardzo. Z taka klapą bagażnika, A32 "ma jaja"

 

 

czyli brac?jak sadzicie?wiem ze zostane autem na 5 lat bo i tak nikt go nie kupi

ale ok zdaje sobie z tego sprawe

ile wg was wyniesie akcyza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli brac?jak sadzicie?wiem ze zostane autem na 5 lat bo i tak nikt go nie kupi

ale ok zdaje sobie z tego sprawe

ile wg was wyniesie akcyza?

 

jeżeli stan techniczny adekwatny do wyglądu ze zdjęc, uważam, że tak

Akcyza - http://autokalkulator.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli stan techniczny adekwatny do wyglądu ze zdjęc, uważam, że tak

Akcyza - http://autokalkulator.pl/

a

15 tysi wychodzi

 

czy akcyze tak jak kiedys mozna cene sobie wpisywac dowolna?ja wpisalem 1700 euro w ten kalkulator to przeciez i tak nielegalna oplata...

 

ale chetnie wpisalbym 100 :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość investor
Gość Gruzin87

Jak mocno zanizysz kwote w umowie, to policza Ci od wartosci rynkowej (z katalogu). A tak to powodzenia w zakupie, dobrze, ze szukasz maximy, jak bedzie zadbana, to bedziesz sie cieszyl przez lata. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak maxima ma lancuch rozrzadu:) ta do ktorej podałes linka wyglada ladnie tylko jak na moj gust szpeci ja ten spojler. W limuzynach takich rzczy sie niemontuje

 

 

Nie montuje się, ale były też spojlery akcesoryjne. Oryginalne Nissan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłbym - nieźle utzymana, przebieg możliwy, utrzymanie w granicach przyzwoitości - jeżdżę podobną, silnik 2.0 + gaz.

Edytowane przez Przedszkolak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki pomóżcie !

 

Marzy mi się Infiniti.

 

Czy warto sprzedać bardzo doinwestowaną Maximę ?

 

Proszę o słowa Waszej sugestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był jej właścicielem, na pewno nie. No chyba, że miałbym wolną gotówkę i inną zachciankę. Ty zdaje się, że nie tak dawno ją kupiłeś, czy sie mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był jej właścicielem, na pewno nie. No chyba, że miałbym wolną gotówkę i inną zachciankę. Ty zdaje się, że nie tak dawno ją kupiłeś, czy sie mylę?

 

 

Niedawno, niedawno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Czy ktoś może powiedzieć coś o tej Maximie ??

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10314976

Z góry dziękuje i pozdrawiam ;)

 

....a może jest ktoś ze Szczecina, kto mógłby rzucić okiem ?? :rolleyes:

Edytowane przez Rentgen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość investor

Witam :)

Czy ktoś może powiedzieć coś o tej Maximie ??

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10314976

Z góry dziękuje i pozdrawiam ;)

 

....a może jest ktoś ze Szczecina, kto mógłby rzucić okiem ?? :rolleyes:

 

witam jest ladna zadbana 9 tys przebiegu to na maxa dziwne

ale powiem ci ze bylem w tym komisie jakos na jesieni i ona tam stala

nie wiem dlaczego tak sie dlugo sprzedaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro więc stoi od jesieni i nikt nie zainteresował się taką "perełką" to chyba jest rzeczywiście coś z nią nie tak :mellow: ....sprzedający zapewnia, że Maxima ma 9 tyś przebiegu i że jeżeli znajdę jakąkolwiek usterkę to oddaje ją gratis :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...