Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić Maximę - pytaj tutaj!!!


Gość LEMUR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety tak i to jest jego najwiekszy minus jak dla mnie, po co to zmieniali?

Dlaczego minus? A jak było wcześniej? Jest bardzo zbliżona do konsoli z europejskiej A32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktos moze widzial te maxime http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9459406, bo potrzebuje 2-go auta, glownie do miasta. W sumie wyposazenie mi bardzo pasuje, zwlaszcza klima, automat i gaz (przy 3 litrach). Dzwonilem do goscia, to powiedzial tylko ze byla uderzona w prawy przedni blotnik, niby juz jest wszystko zrobione i ze mechanicznie podobno w swietnym stanie. Ja widze ze z tylu klapa jest po prawej stronie wyzej niz po lewej, nadkole z tylu nie wiem czy podrapane czy to korozja. Czy ktos ma jeszcze jakies wskazowki, ewentualnie moze widzial albo mieszka niedaleko i moglby zerknac. Bo nie wiem czy warto jechac pol Polski. Z gory dzieki za pomoc!

Edytowane przez Gruzin87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to on ma klapę bagażnika od wersji z silnikiem 2-litrowym, wiec stawiam ze z tylu było jasiek zdarzenie

 

Klapa jest identyczna w 2.0 i 3.0 - jak wszystko inne z karoserii.

 

Trochę mało chce moim zdaniem, ale z 2 strony, 13 letnie auto 3.0 w automacie ciezko pewno sprzedac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze widzial te maxime http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9459406, bo potrzebuje 2-go auta, glownie do miasta. W sumie wyposazenie mi bardzo pasuje, zwlaszcza klima, automat i gaz (przy 3 litrach). Dzwonilem do goscia, to powiedzial tylko ze byla uderzona w prawy przedni blotnik, niby juz jest wszystko zrobione i ze mechanicznie podobno w swietnym stanie. Ja widze ze z tylu klapa jest po prawej stronie wyzej niz po lewej, nadkole z tylu nie wiem czy podrapane czy to korozja. Czy ktos ma jeszcze jakies wskazowki, ewentualnie moze widzial albo mieszka niedaleko i moglby zerknac. Bo nie wiem czy warto jechac pol Polski. Z gory dzieki za pomoc!

W sumie auto na zdjęciach wygląda zbyt ładnie jak na ten rocznik zastanawia mnie tylko jedno "bo potrzebuje 2-go auta, glownie do miasta." :o:blink: Maxima jako miejskie auto :huh: raczej kiepski pomysł (spróbuj tym zaparkować w ciasnej uliczce)

No ale rzecz gustu :) W sumie pieniądze niewielkie ale ja bym nie ryzykował. Tym bardziej ze na pewno przebieg jest dużo większy a automat pewnie na wykończeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z parkowaniem akurat nie ma problemu, bo mam Maxi A33 i spokojnie sobie radze :D , a ta z aukcji mi pasuje do miasta dlatego ze jest wlasnie w automacie i w gazie, no i ma climatronic. Kurcze, sam nie wiem czy jechac ja ogladac czy poczekac na jakas lepsza okazje :mellow: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z parkowaniem akurat nie ma problemu, bo mam Maxi A33 i spokojnie sobie radze :D , a ta z aukcji mi pasuje do miasta dlatego ze jest wlasnie w automacie i w gazie, no i ma climatronic. Kurcze, sam nie wiem czy jechac ja ogladac czy poczekac na jakas lepsza okazje :mellow: .

No z Maximą jest taki problem że tych okazji to raczej mało się trafia :( nie za bardzo jest w czym wybierać :( Ja po swoją jechałem z Płocka do Rzeszowa (400km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z parkowaniem akurat nie ma problemu, bo mam Maxi A33 i spokojnie sobie radze :D , a ta z aukcji mi pasuje do miasta dlatego ze jest wlasnie w automacie i w gazie, no i ma climatronic. Kurcze, sam nie wiem czy jechac ja ogladac czy poczekac na jakas lepsza okazje :mellow: .

 

Licz 14l/100km. Cena coś niska, pewnie nie wszystko jest powiedziane w ogłoszeniu, ale z 2 strny przy tej cenie to może warto ją wziąć i naprawić co tam trzeba? Cena wyjdzie pewno ponad 10k (jeśli generalke automatu zrobić dla przykładu) a przynajmniej będziesz pewien co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michal1987

Mam pytanie, czy 370 000tys przebiegu w Nissanie Maxima QS 3.0 to dużo? Ile w stanie byłoby takie auto jeszcze wyjeżdzić? Znalazłem oferte kupna takie auta za 10000tys zł. Co ma:

 

-automatyczna skrzynia biegow (nowa)

-bixenony

-wymiana oleju w skrzyni biegow i silniku

-wspomaganie

-4 elekt. szyby

-2poduszki powietrzne

-klimatyzacja

-ABS

-akumulator

-tempopat

-pradnica (wymiana)

 

Dodatkowo auto ma sprzet grajacy o wartosci 3tys.

Prosze o odpowiedz czy auto jest warte swoje ceny czy ze wzgledu na wysoki przebieg cena powinna byc nizsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie tez jest niezbyt zadbana, przynajmniej z zewnatrz. Jakby byla mechanicznie calkiem dobra, to na kosmetyke zewnetrzna moglbym wydac z 2000zl. Poki co poprosilem o dodatkowe zdjecia z tym tylnim nadkolem i gdzie byla naprawiana (jak sie okazalo ze to lewy przod, a nie prawy byl uszkodzony), koles zgodzil sie z wielka łachą zrobic dodatkowe foty, ale poki co 2 dni a na moim mailu fot wciaz nie ma. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michal1987

Mam pytanie, czy 370 000tys przebiegu w Nissanie Maxima QS 3.0 to dużo? Ile w stanie byłoby takie auto jeszcze wyjeżdzić? Znalazłem oferte kupna takie auta za 10000tys zł. Co ma:

 

-automatyczna skrzynia biegow (nowa)

-bixenony

-wymiana oleju w skrzyni biegow i silniku

-wspomaganie

-4 elekt. szyby

-2poduszki powietrzne

-klimatyzacja

-ABS

-akumulator

-tempopat

-pradnica (wymiana)

 

Dodatkowo auto ma sprzet grajacy o wartosci 3tys.

Prosze o odpowiedz czy auto jest warte swoje ceny czy ze wzgledu na wysoki przebieg cena powinna byc nizsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy 370 000tys przebiegu w Nissanie Maxima QS 3.0 to dużo? Ile w stanie byłoby takie auto jeszcze wyjeżdzić? Znalazłem oferte kupna takie auta za 10000tys zł. Co ma:

 

-automatyczna skrzynia biegow (nowa)

-bixenony

-wymiana oleju w skrzyni biegow i silniku

-wspomaganie

-4 elekt. szyby

-2poduszki powietrzne

-klimatyzacja

-ABS

-akumulator

-tempopat

-pradnica (wymiana)

 

Dodatkowo auto ma sprzet grajacy o wartosci 3tys.

Prosze o odpowiedz czy auto jest warte swoje ceny czy ze wzgledu na wysoki przebieg cena powinna byc nizsza?

 

Napisz coś o stanie auta, jak wygląda blacha? Wnętrze? Jak pracuje silnik, jak skrzynia? Klima działa? Elektryka działa? Opony zimowe ma? felgi jakie?

No i napisz z jakiego rocznika jest auto.

 

 

btw: Jak auto fajne i myślisz poważnie to ten sprzęt grający za 3k niech koleś wyjmie będzie na zdrowy silnik lub remont tego :) jak Ty go nie kupisz od niego to koleś łatwo auta nie sprzeda - no chyba że auto faktycznie jest w super stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal1987, posta identycznej treści napisałeś 1 września więc nie wiem po co sie powtarzasz, jak ktoś bedzie w stanie Ci coś podpowiedzieć to to zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal1987, no 370 tys to już spory przebieg. Trochę ciężko przewidywać ile jeszcze pociągnie.

Z drugiej strony, jeśli buda i blacha są zdrowe, skrzynia wymieniona, a reszta serwisowana, to przebieg nie musi dyskwalifikować. Silnik jak się skończy, to zawsze można wrzucić nowszy.

 

Rocznik strzelam, że 95-97? Później już montowano 4 poduszki...

 

I warto się targować, bo Maximki nie są popularnymi autami i łatwo nie schodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michal1987

Wszystko w aucie dziala nie ma zadnych wad, jedynie martwi mnie tyen przebieg ...

Autko z rocznika 95'.

To moje pierwsze auto, nie chce przeplacac dlatego zalezy mi na opinii, czy warto takie pieniadze wydac na auto ktore ma az 377 tys przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość don_martinez

Wszystko w aucie dziala nie ma zadnych wad, jedynie martwi mnie tyen przebieg ...

Autko z rocznika 95'.

To moje pierwsze auto, nie chce przeplacac dlatego zalezy mi na opinii, czy warto takie pieniadze wydac na auto ktore ma az 377 tys przebiegu.

Kolego, kupujesz auto czy stan licznika? Doceń to, że sprzedający nie "skorygował" wskazania do 150.000km jak to zwykle robi się w Polsce. Nie wiem skąd u nas przekonanie, że 15-letni samochód może mieć przebieg 150.000km! Maxima była drogim, dużym autem - jeżeli ktoś ją kupował to po to żeby dużo jeździć w komfortowych warunkach a nie po to, żeby odwozić dzieci do szkoły. Więc przebieg rzędu 25.000km rocznie nie powinien Cię zaskakiwać!

Sprawdź stan techniczny, obejrzyj blachy, potarguj się ze sprzedającym i jeżeli z autem wszystko ok - bierz i się nie zastanawiaj! A jeżeli realny przebieg Cię boli to poproś sprzedawcę, żeby skręcił Ci licznik i od razu będzie Ci lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10017010 Ktos moze juz ja ogladal, jak myslicie za 7000zl by poszla? Bo ze zdjec widac ze oba zderzaki do malowania i pasowania, nadkola tez raczej do zrobienia. Ciekaw jestem czy mechanicznie jest w porzadku, bo tekst "SILNIK PRACUJE IDEALNIE...AUTOMAT JEST OK" brzmi dziwnie. Jest moze ktos z Poznania i moglby na nia spojrzec?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co mnie niepokoi to mieszki od lewarka zmiany biegow i recznego ;) . Nie przystoi taki 'tjuning' w Maximie. A na serio to ja nic podejrzanego nie widze w tym samochodzie, moze ktos jeszcze looknie, co ma lepszy wzrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jedynie co mnie niepokoi to mieszki od lewarka zmiany biegow i recznego ;) . Nie przystoi taki 'tjuning' w Maximie. A na serio to ja nic podejrzanego nie widze w tym samochodzie, moze ktos jeszcze looknie, co ma lepszy wzrok.

 

 

Witam, chciałbym kupić Maxi, dzisiaj znalazłem to ogłoszenie: http://allegro.pl/item752845766_maxima_qx_3_0_gaz_sekwencja_v6_200km_bezwypadkowa.html czy macie jakieś uwagi i pomysly na co mogę zwrócić uwagę oglądając ja? Czy macie ogolnie do niej jakieś zastrzeżenia i czy może ktoś z Was juz ja ogladal?

 

Dziekuje z góry za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciach nie widac trzeciego zaglowka a 1999r powinien juz go miec. Felgi chyba tez powinny byc inne ale tego nie jestem juz na 100% pewny, zreszta felge mozna zmienic. Pewnie to 1998r i to poczatek a rejestracja w 99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...