Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie LPG do Primery P11.144 po lf


Gość leszekhirsz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda mineło już 1,5 miesiąca od założenia instalacji ale sie pochwale (albo i nie) tym co mam założone, a właściwie jak bo co to jest w opisie.

post-17815-0-89080100-1331421235_thumb.jpg post-17815-0-00686500-1331421267_thumb.jpg post-17815-0-59895900-1331421337_thumb.jpg post-17815-0-94856100-1331421400_thumb.jpg post-17815-0-73167300-1331421382_thumb.jpg

Jeżeli opinie będą pozytywne to napisze gdzie był montaż bo dobrych instalatorów trzeba reklamować.

Edytowane przez PrzeRuSco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać, można zrobić ładnie ;), zmienił bym tylko wąż od gazu i puścił pod przepustnicą, bo rozdzielacz do hanek leży na kolektorze? w środku??

jak tak, to wejdzie bo tak miałem a droga krótsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich. za jakiś tydzień będę chciał zagazować p11 1.8 po lifcie. Macie jakąś sprawdzoną i dobra instalacje godną polecenia ??? Czytałem sporo na ten temat i im więcej czytam tym mam większy bałagan w głowie, tym bardziej ze niektóre posty były stare i już pewnie są jakieś nowe i lepsze instalacje ??? Obecnie mieszkam w łodzi ale zagazować będę chciał w Poznaniu bo akurat za tydzień się wybieram w tamtym kierunku. Polecicie mi coś konkretnego ??? wole wydać więcej a dobrze bo i tak się zwróci, ceny paliw to jakieś nieporozumienie i taniej i tak nie będzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej i dobrze - Prins, Landi

mniej też dobrze-TECH, STAG

w każdym przypadku ważny montaż, jak jedziesz do Poznania montować, to pewnie do PITEC-a czyli dostaniesz STAG-a ale dobrze skrojonego i wystrojonego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdym przypadku ważny montaż, jak jedziesz do Poznania montować, to pewnie do PITEC-a czyli dostaniesz STAG-a ale dobrze skrojonego i wystrojonego

Zdecyduje się chyba na STAG 300 Premium, wtryskiwacze Hana H2000

chyba ze znacie kogoś gdzie można dobrze założyć Landi w Łódzkim, Wielkopolskim lub Lubuskim bo bede miał po drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premium bez sensu, tylko przepłacisz a nic nie da, a zamiast STAG-a proponuję TECH-a nie pożałujesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premium bez sensu, tylko przepłacisz a nic nie da, a zamiast STAG-a proponuję TECH-a nie pożałujesz ;)

A znasz jakiś zakład specjalizujący się w instalacjach TECH-a. podzwonimy popytamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instaluje się tak samo jak STAG-a bo wiązka i reszta jest taka sama lub podobna, mając STAG-a można podłączyć TECH-a i pojechać ;) podpytaj, pospisuj i coś wybierzemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instaluje się tak samo jak STAG-a bo wiązka i reszta jest taka sama lub podobna, mając STAG-a można podłączyć TECH-a i pojechać ;) podpytaj, pospisuj i coś wybierzemy ;)

 

PITEC - Poznań

Sterownik Tech

Wtryskiwacze HANA H2000

Wlew w klapce

cena 2900

 

ABART - Wrocław

lub Landi

Wtryskiwacze Med

cena 2800

Edytowane przez siwyzg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Landi lepsze, ale nie widziałem wcześniej, tylko coś dziwnego z cenami, nie te proporcje, ale jak jest tak jak napisałeś to brał bym Landi, tylko z reduktorem IG1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Landi lepsze, ale nie widziałem wcześniej, tylko coś dziwnego z cenami, nie te proporcje, ale jak jest tak jak napisałeś to brał bym Landi, tylko z reduktorem IG1

wszystko załatwione , montujemy w środę za tydzień, Landi -

Wtryskiwacze Med, zbiornik 47 - toroidalny następny możliwy to 53 ale 100 dopłaty wiec niema sensu chyba, reduktor dobierają do mocy "114 KM" wiec dadzą inny niż IG1.

Dziękuję za pomoc

Edytowane przez siwyzg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im większy zbiornik tym lepiej, a jak masz kombi to wchodzi 62L, zasięg ponad 500km, ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi 72 brutto nawet zbiornik w koło. Ponad 60 literków lub więcej co daje ponad 650km zasięgu na gazie:) I warto dopłacić do większego zbiornika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IG1 ci nie dadzą? dziwne...

ps. ja u siebie mam IG1

Będę na miejscu to ich popytam, ale wstępnie przez telefon powiedział ze reduktor dobierają względem mocy, a jaki masz zbiornik w swojej 1.8 ???

 

im większy zbiornik tym lepiej, a jak masz kombi to wchodzi 62L, zasięg ponad 500km, ;)

niestety nie mam kombi i teraz żałuje ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mineło już 1,5 miesiąca od założenia instalacji ale sie pochwale (albo i nie) tym co mam założone, a właściwie jak bo co to jest w opisie.

post-17815-0-89080100-1331421235_thumb.jpg post-17815-0-00686500-1331421267_thumb.jpg post-17815-0-59895900-1331421337_thumb.jpg post-17815-0-94856100-1331421400_thumb.jpg post-17815-0-73167300-1331421382_thumb.jpg

Jeżeli opinie będą pozytywne to napisze gdzie był montaż bo dobrych instalatorów trzeba reklamować.

 

Miałem napisać gdzie gaz był zakładany

Jarek Nowotczyński

ul. Gdyńska 25

06-500 Mława

23-6553355

http://www.nowotczynski.com.pl

 

Naprawdę polecam wszystko wytłumaczy co jak i dlaczego i nie wypuści dopóki wszystko nie będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o ocenę proponowanego przez gazownika zestawu:

- wtryski Hana zielone na 2-3cm wężykach,

- reduktor AC R01 (150KM - gazownik twierdzi, że da radę więcej i nie będzie klękał),

- butla w koło 48l,

- wlew pod klapką,

- sterownik STAG-300 ISA2.

Cena za to - 2900zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę za drogo jak dla mnie ja bym zrezygnował z staga ist2 bo to raczej nie wypał a cenę ma

zapytaj czy Techa Ci zamontuje reszta może być choć wolałbym chyba zavolaka S do 250 KM realnie do 180 choć to AC R01 podobno polecane ,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie map ma być robione tylko ręcznie, różnica między 300+ a 300 isa2 to 50zł. Mnie interesuje, czy toto da radę (reduktor), mam już zamontowany kolektor 4-2-1 SSAC i już teraz moc 150KM (auto hamowane), a jeszcze będę robił resztę wydechu, małe zmiany w dolocie i moda rozrządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o ocenę proponowanego przez gazownika zestawu:

- wtryski Hana zielone na 2-3cm wężykach,

- reduktor AC R01 (150KM - gazownik twierdzi, że da radę więcej i nie będzie klękał),

- butla w koło 48l,

- wlew pod klapką,

- sterownik STAG-300 ISA2.

Cena za to - 2900zł.

Reduktor da radę. Butla wejdzie 650x200 czyli 52 litry z bormecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...