Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Użytkownicy Juke na forum - luźne dyskusje


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadia skóry w katalogu są tylko czarne. :)

Za dodatkową opłatą 6 tyś. możesz sobie wybrać tapicerkę w każdym kolorze i fakturze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAA wkurzona jestem już jak cholera !!!  Mają termin do końca następnego tygodnia.... :devil:

I jak mi nie dadzą tego co chce w ramach rekompensaty za takie dziadostwo....to  zadzwonie gdzie trzeba !!!  :argue:


WAL jakis !!! :angry:

co ma BMW i NISSAN wspolnego ?

 

Ja bym z managerem rozmawial a jak to nie pomoze to oficjalnie do Nissan EU napisac skarge lub zadzwonic (oni powinni to rozwiazac)

A gdzie znajdę taki kontakt telefoniczny ?

Edytowane przez ewelineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadia skóry w katalogu są tylko czarne. :)

Za dodatkową opłatą 6 tyś. możesz sobie wybrać tapicerkę w każdym kolorze i fakturze .

Ale to by miala byc naturalna skora za ta cene?

Rozumiem ze w umowie mialas wlasnie ta skore wpisana i miala byc w aucie od razu jak zostalo ono sprowadzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadia nie ;)

Auto zostało sprowadzone z szarą tapicerką i szarą konsolą środkową.

W salonie mieli to zmienić...czyli polakierować konsolę na biało i uszyć skóry na zamówienie.

 

 

Problem jest taki ,że salon nie zarezerwował tych skór o jakie ja prosiłam i teraz jest problem,bo nie ma ich w hurtowni...;)

Jedyną opcją jest teraz odkupienie skór od BMW ( mają taką od ręki) jest tylko drozsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadia nie ;)

Auto zostało sprowadzone z szarą tapicerką i szarą konsolą środkową.

W salonie mieli to zmienić...czyli polakierować konsolę na biało i uszyć skóry na zamówienie.

 

 

Problem jest taki ,że salon nie zarezerwował tych skór o jakie ja prosiłam i teraz jest problem,bo nie ma ich w hurtowni... ;)

Jedyną opcją jest teraz odkupienie skór od BMW ( mają taką od ręki) jest tylko drozsza ;)

Ok ale wcale nie czuja sie winni i nie proponuja zadnej rekompensaty?

 

W moim przypadku za jeden dzien opoznienia z odbiorem dostalam dywanik gumowy do bagaznika gratis wiec oplacalo sie odebrac autko troche pozniej :rolleyes2:  Myslalam wiec ze sa uczciwi pod tym wzgledem.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak...zadzwoniłam do kierownika z Japan Motors i zaproponował mi ;

Dopłacam 750zł za skóry daje mi rabat 400zł na opony zimowe i rabat 50% na czujniki parkowania (bo je chciałam) ;)

Ale jak napisałam,że w ramach rekompensaty za zaistniałą sytuację chcę pierwszy przegląd za darmo...to odpisał...,że koszt skór bierze na siebie ...ale czujniki parkowania płacę 100%....

 

Jaja ;)

 

Oczywiście z nich zrezygnowałam,...na odpowiedz czekam :)

 

 

P.S.

Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale dlaczego ja mam dopłacać do tej skóry jeszcze ?Przy pierwszej opcji musiałabym dopłacić 750zł 

Teraz nie muszę dopłacać do niej..ale nie dostanę zniżek na czujniki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry !! A ja trochę z innej beczki. Stoję sobie wczoraj i stoję swoim autkiem w Katowicach bo chcę wyjechać z podporządkowanej na główną. Sznur samochodów i nikt nie chce mnie przepuścić, stoję i stoję, aż tu ...!! nadjeżdża srebrny Juke i co ?? no i mnie przepuszcza.

Nawet wam nie będę pisąc jak mi się miło zrobiło :D i tak jakoś solidarnie.

Pozdrawiam bardzo kolęgę z Katowic :wave: i jego srebrne autko!!! i dziękuję.

 

P.S. Oczywiście was wszystkich też pozdrawiam :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez w tamtym tygodniu wracam sobie do domu i widze ze z naprzeciwka zbliża się biały JUKE i pani jakaś taka smutna - zamyślona wiec mignołem jej halogenami od razu poweselała :icecream: i pomachała pozdrowionka dla niej i dla was aby jazda JUKE sprawiala frajde :devil:

Edytowane przez mexxmen30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa z tym miganiem-pozdrawianiem. Zupełnie tak jak kiedyś, kiedy to w czasach komuny wyjeżdżało się autkiem na zachód z przyczepką albo namiotem. I przy każdej okazji kiedy spotykało się na trasie jakiegoś Polaka migało się światłami. Pamiętacie ??

Tak mi się przypomniało :rolleyes2: :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam.

 

dodam jeszcze jedna fajna sytuacje jade i przedemna jedzie kobietka z 3-ką dzieciaków które poinformowala ze jedzie za nimi biały JUKE dzieciaki zrywka i myslałem ze powypadaja przez tylna szybę .............:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://tvnplayer.pl/programy-online/zakup-kontrolowany-odcinki,215/odcinek-241,S16E241,22761.html

 

No proszę proszę  :nissan:  :rolleyes2:

ale taki wybór tylko dlatego że się kolor nie podoba a wlaśnie najlepszy :P

Edytowane przez Rafioninio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jak bym był bna jego miejscu definitywnie bym bral juka boo szczeże te teraźniejsze Subaru to juz nie to samo co wcześniej Juke bez porównania wygrywa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

 

Nie obrażając nikogo wybór tamtego pana w omawianym materiale filmowym z testu porównawczego trzeba zgłosić na witrynę "www.babol.pl" lub inną podobną... A tak serio to wybrał najgorszy spośród prezentowanych w materiale samochodów. Pod każdym względem. Oczywiście demokraci mnie za raz poprawią i powiedzą, że miał takie prawo.... i będą mieli rację.... Cóż Można tylko współczuć....

 

Dzięki Wszystkim za poparcie fotki w konkursie zajęła drugie miejsce niebawem opublikuję na forum jej "podrasowaną" wersję....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...