Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Użytkownicy Juke na forum - luźne dyskusje


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja tez 2 spotykam w swojej okolicy jeden biała perła drugi czerwony ale tu ich nie widze :whistle:  moze ze czerwonym jezdzi starsza pani a białego jeszcze nie obczaiłem :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shiro ty patrz na drogę a nie na dupeczki  :whistle:

 

No,ale przyznam Ci racje...wszystkie fajne babeczki :devil:  wożą się nietuzinkowymi żuczkami :)  :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shiro ty patrz na drogę a nie na dupeczki  :whistle:

 

No,ale przyznam Ci racje...wszystkie fajne babeczki :devil:  wożą się nietuzinkowymi żuczkami :)  :dribble:

... nie sposób takie "uroczyska" nie zauważać ;)

Ale u Was wesoło .... a miał być Qq ?

Nie mogę sobie wyobrazić jaka będzie 'extaza' kiedy już "dosiądzesz" swego "rumaka" !!!

Poproszę dealera o "expres" dla Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie sposób takie "uroczyska" nie zauważać ;)

Ale u Was wesoło .... a miał być Qq ?

 

Owszem miał być QQ....,ale w końcu stanęło na "pierwszym wyborze"...tym trafniejszym oczywiście  :dribble:

 

 

Nie mogę sobie wyobrazić jaka będzie 'extaza' kiedy już "dosiądzesz" swego "rumaka" !!!

  Jak tylko dosiądę swoją białą strzałę  :devil:   to Extazy nie będzie końca   :punk:

 

 

 

Poproszę dealera o "expres" dla Ciebie :)

 

Haha  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jechałem z Krakowa na Śląsk. Przed wyjazdem tankowałem na Shell'u koło IKEI i koło mnie tankował biały JUKE a za kierownicą bardzo ładna ciemnowłosa kobieta :) 100 km dalej na Śląsku już w Katowicach na autostradzie dogoniłem kolejnego białego JUKA i za kierownicą kolejna ładna kobieta (tym razem kasztanowe, chyba, włosy)... To już trzecia która ma lub będzie miała białego JUKA i którą widziałem (Ewela Ty jesteś trzecia :) )

I muszę stwierdzić w związku z tym że już wiem gdzie się podziały ładne kobiety - śmigają w swoich jukach :dribble::thumbsup:

Witaj SHIRO, pamiętaj tylko, że Ewelineczka jest już zajęta....  Ale swoją drogą jest w tym coś, co napisałeś. Bardzo wielu kobietom się JUKE podoba. Moja druga połówka także była zachwycona, jak zobaczyła mój samochód...  Pozdrawiam Designer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu....właśnie dostałam telefon,że autko dzisiaj przyjechało :)

Hurra :)

Ale dopiero odbiór za jakieś 2 tygodnie ;(

Ważne,że już bajery sie montują :)

 

Chyba się opije dzisiaj z radości :)

Edytowane przez ewelineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, co zagłosowali na konkursową fotkę mojego Juka.... jeśli komuś się fotka podoba, a jeszcze nie oddał głosu jest jeszcze szansa.... można głosować do końca września... pozdrawiam Designer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu....właśnie dostałam telefon,że autko dzisiaj przyjechało :)

Hurra :)

Ale dopiero odbiór za jakieś 2 tygodnie ;(

Ważne,że już bajery sie montują :)

 

Chyba się opije dzisiaj z radości :)

Na to piwko dla mnie ! ;)

Za expres !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha no Jasiu wędrowniczek jest w akcji ;)

Szkoda tylko,że ten "expres" to tylko 3 dni do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kogo? ;)

Nie w kogo tylko dla czemu !

 

Tekna :)

 

napisałać że będziesz  czekać dwa tygodnie ? na montaż czego ? progów ? chromwanych listewek ? z ciekawości pytam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziękuję ;)miło,że pamiętasz o moim żuczku. :)

Oby szybko zleciało ..bo tupie już nóżkami :)

 

A co do zdjęcia...to jak będzie następny konkurs to Designer będziesz miał konkurencje hihi moją białą ślicznotkę ;)

 

Dareken na montowanie progów,listew...itp ...na lakierowanie konsoli środkowej i na uszycie skór...;)

Edytowane przez ewelineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dziękuję za odpowiedź..

czemu pytam ? na pewnym chińskim portalu można kupić progi do Juka , ) podświetlane) + nakładki chromowane

+ listwy chromowane w cenie 90zł + wysyłka do Polski 150zł by TNT !!!

 

też chciałem kupić listwy ( tydzień temu) progi ale cena powala , 800zł progi , nakładka 600 , lusterka w chromie 600,

tylni spojler 1000zł, razem około 3000zł ..

 

więc postanowiłem kupić nawigację z Automapą,  ekranem , bluetoothem, kartą SD, itd.. dziś doszła przesyła za 1500zł wygląda rewelacyjnie jutro będzie montowana i wstawię fotki.. kupiona w PL z gwarancją 2lata.

 

stąd pytam czy coś będziesz montować bo wygląda że za 1500zł można mieć full wersję NAVI która kosztuje 7000tyś w częsciach OEM nissana..w aso..

 

 

wstrzymajceie się 3dni z tym konkursem to wkleje  fotki swojego Juka :) , 

 

 

 

Progi do Juka 30$ + PRZESYŁKA 

( stal kwasowa , nierdzewna, ) wydaje mi się że takie gdzety robi chińczyk a aso dokłada marne 200% marży :)

 

 

 

PS : będę zamiawał te produkty może ktoś jest chęty ? można zrobić test jakości z tymi za 1000zł z ASO :)

sam jestem ciekawy.. bo bez przesady ale pracuję w podobnej branży i nikt mi nie wmówi że 1000zł kosztują 3 wytłoczki z logiem..:)

 

Korek i Emblemat NISMO :

post-75123-0-08037600-1380051635_thumb.jpg

post-75123-0-62619000-1380051647_thumb.jpg

post-75123-0-28847000-1380051665_thumb.jpg

post-75123-0-92606100-1380051879_thumb.jpg

post-75123-0-25270500-1380051889_thumb.jpg

post-75123-0-64195600-1380051897_thumb.jpg

post-75123-0-49074900-1380051909_thumb.jpg

Edytowane przez dareken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dareken  ceny powalają w Aso ...niestety  :thumbsdown:  :thumbsdown:  :thumbsdown:  :thumbsdown:  :thumbsdown:  :thumbsdown:  :thumbsdown:  :thumbsdown:  :thumbsdown:  :thumbsdown:  :thumbsdown:  :thumbsdown:

Ciekawa jestem co nabyłeś ;)  :dribble:

A co do progów....i innych bajerów...pewnie masz racje,

 

Masz już jakąś fotkę extra?  :devil:

 

No to czekamy na bialego Juka w Krakowie 

Oj czekamy ;)



No ja chętnie bym coś nabyła ,ale już wszytko zamówiłam co chciałam ...

Niestety pewnie sporo przepłaciłam... :(

 

Jak już kupisz to zdaj relacje...i oby to był badziew ,bo się wkurzę hihi  :whistle:

Edytowane przez ewelineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki navi  zrobię jutro dziś nie zdąrzyłem...

 

Progi i inne zamówię z ciekawości.. tu myślę jest jedynie kwestia tego czy będą rdzewieć, no i pasować.. :)

 

Kupując w ASO na pewno będzie ok i będziesz zadowolona, jeździłem ostatnio 1.6 Jukiem 117km, kawał pożądnego auta,

to zupełnie inne auto niż turbo,.. miękkie siedzenia zawieszenie, totalny komfory turbo jest twardszy i to dużo,

gratuluję i też   trzymam kciuki aby jak najszybciej dostarczyli autko :)

Edytowane przez dareken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareken to co ty za dziwna wersje masz Tekna ma w standardzie navi to dlaczego kupiłeś coś .....????

 

A ja zapytam jeszcze inaczej nie dostaliscie karty rabatowej stałego klijeta która daje rabaty na akcesoria i czesci - szkoda ze daja ja po zakupie a przed nic nie wspomną bo człowiek by sie wstrzymał z akcesorjami az by ja miał a nie zamawiał od razu i przepłacał z taka karta zawsze to jakas oszczednosć przy tych cenach . :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxxmen a ty posiadasz taką karte? Jaki rabat jest na akcesoria a nią?

 

Dareken dzięki ;)

Edytowane przez ewelineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha no Jasiu wędrowniczek jest w akcji ;)

Szkoda tylko,że ten "expres" to tylko 3 dni do przodu :)

72 godz. przebierania nóżkami - to mało ? :)

A piwka przysłowiowego już nie chcę ...

Za to dobrze tego "żuczka" ochrzcij - aby nie rdzewiał ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...