Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Układ wydechowy


BossNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak chyba odpuszczę, pomimo ze zapewniają je jest jak nowy, to nie ma na nim zadnego podpisu, jakby bezfirmowy, więc nie wiadomo co to jest.

 

Ponadto jak zmierzyli ma po zewnątrz 60mm, czyli to chyba 2", przynajmniej tak się u mnie rury mierzy... (DZ 60,3 - DN 50 - 2")

 

Cena niezła, ale raczej spasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaktus 60mm to 2,5' 1 cal to 2,54cm  w środku wyjdzie ok 57mm?

 

Ja teraz nabyłem dzięki 13E7!! Tutaj po raz kolejny wielkie ukłony szacunek i słowa uznania

Układ toyosports z UK 3'

 

dd39a5f8d757.jpg

 

025752f881e9.jpg

Edytowane przez Cytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytrus, to dokładnie wychodzi 2,25"

 

Łukasz83 - już właśnie odpuściłem.

 

Cytrus, Właśnie czegoś takiego szukam - jakie koszty? Mozesz dać nawet na priv? Masz Europe czy USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie widze dyskusja wywiazala a czy ktos z was sie zastanawial o czym piszecie? 

Zastanawialiscie sie kiedys co jest lepsze... kupic jedna duzą pizze 45cm za 40zł czy dwie mniejsze po 32cm za 39,99zł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, właśnie się nad tym zastanawiałem.

One są 2.25", ale dwa... czyli to tak jak 4,5" wychodzi?

 

No nie razej...

 

Pole pow. przekroju 3" to 7" kw

Pole pow, przekroju 2x2,25" to 7,9" kw

 

Czyli lepiej dwie rury po 2,25 niż jedna 3"

 

Czy mam racje?

Edytowane przez kaktuss_ML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaktus 60mm to 2,5' 1 cal to 2,54cm w środku wyjdzie ok 57mm?

 

Ja teraz nabyłem dzięki 13E7!! Tutaj po raz kolejny wielkie ukłony szacunek i słowa uznania

Układ toyosports z UK 3'

 

dd39a5f8d757.jpg

 

025752f881e9.jpg

Pamiętaj nagrać filmik jak założysz :P i wpadnij na tą flaszke tylko infem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej bylo zapodac cos co troche mocy podniesie? A i pewnie taniej by wyszlo.

 

za to wyszło kilkaset zł... na aukcji, nie wiem czy kupisz za tą cenę cokolwiek. Każdy wybiera to co mu pasuje ja nie kieruje się przyrostem mocy za bardzo bo nie znam się na układach wydechowych na tyle.

Gdyby nie 13E7 nie kupił bym nic bo nie było by na to funduszy : )

Edytowane przez Cytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej bylo zapodac cos co troche mocy podniesie? A i pewnie taniej by wyszlo.

A który wydech podnosi moc ? Bo z tego co wiem to większość zabiera km i nm zamiast dodawać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Y-pipe Kuby? Potwierdzone to nawet jest tutaj wykresami na forum. Z tym że ja jeszcze końcowy bym przerobił bo on testował to chyba w wersji z seryjnym

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Y pipe to nie cały wydech, a tu chodziło o doznania dźwiękowe żeby nie jeździć po cichu jak piz*a w serii

daje Krzyśkowi okejke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja mam do wyspawania caly uklad wydechowy niestety i pytanie robic caly uklad w zakladzie ktory sie zajmuje wydechami czy kupoc firmowke ? Chce sie zmiescic do 3000zl na chwile obecna chodzi tak :

https://youtu.be/Tyge2KHhv7w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jeśli chciecie fajne układy dolotowe, wydechowe, kolektory i bóg wie co jeszcze... Piszcie do mnie na priv. Moja firma zajmują się dystrybucja części, dla forumowiczów zawsze zniżka :) najwieksza robotę robią wydechy greddy moim zdaniem, ale custom magaflow jak u mnie, przelot od test-pipów, ale w tym wypadku brzmienie kosztem wyglądu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to wyszło kilkaset zł... na aukcji, nie wiem czy kupisz za tą cenę cokolwiek. Każdy wybiera to co mu pasuje ja nie kieruje się przyrostem mocy za bardzo bo nie znam się na układach wydechowych na tyle.

Gdyby nie 13E7 nie kupił bym nic bo nie było by na to funduszy : )

 

Założyłeś już ? Zapodaj filmik jak to mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaktus 60mm to 2,5' 1 cal to 2,54cm  w środku wyjdzie ok 57mm?

 

Ja teraz nabyłem dzięki 13E7!! Tutaj po raz kolejny wielkie ukłony szacunek i słowa uznania

Układ toyosports z UK 3'

 

dd39a5f8d757.jpg

 

025752f881e9.jpg

 

Miałem toyosports w RX.....drze jape jak diabli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam 100% pewności ale chyba ten krótki odcinek byłby potrzebny jak chciałbyś układ montować do Infiniti. Do zetki możesz to wykorzystać jako młotek do wbijania gwoździ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na razie nic z niej nie odpada żebym musiał gwoździami zbijać  ;)

Myślę żeby to zamówić, później dałoby się w razie potrzeby Y pipa 3 calowego wstawić, prawda?

Zaczynam troche od d*py strony, ale chciałbym poprawić najpierw mruczenie a może potem resztę wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...