Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Układ wydechowy


BossNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

popytalem Bartka ;) Magnaflow koncowki + reszta custom u jego mechanika zrobione :)

 

 

Ile kosztuje wydech NISMO ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek chyba miał na sprzedaż, napisze do niego to może zaraz się tu odezwie.

 

 ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was zakładał ten nierdzewny układ turboworksa? Macie jakieś info czy pasował by do g35?

 

Oraz czy Y Pipe w 350z i g35 są takie same?

Edytowane przez Cytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek chyba miał na sprzedaż, napisze do niego to może zaraz się tu odezwie.

 

ja nie sprzedaje swojego wydechu, jest w stanie idealnym jak by mial z 2tys przejechane a w rzeczywistości z 50

 

 

turboworksa brzmi fajnie a czy bedzie pasować - G35 miały inaczej pasowane wydechy bo po co jest rozroznienie w sklepach internetowych ze ten sam wydech ale dla g35. Mozesz kupić ale trzeba przerobić cos tam. Zawsze jakis zakład co spawa pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem tyle ze TurboWorks pasuje Plug&Play do wersji 350Z USA a do EU trzeba przerabiac ale z G35 hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest kupic coś innego -.-

 

body g35 jest ok 30cm dłuższe (sporo) nie wiem jak rozstaw osi.

 

zamówie sam ypipe narazie i tłumik końcowy ultera bo chyba nie za bardzo mam wybór a układ wydechowy za 6k to nie mój budżet gdy wiem że fajne układy turboworksa sa po niespełna 2k

 

Chyba że ktoś z was jest w stanie jakoś wesprzeć mnie w ściagnieciu z usa bez kosztu przesyłki typu 350$

Edytowane przez Cytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra jeżeli chodzi o kolektory TuroWorks'a. Próbowaliśmy z moim Mechanikiem (cud, że mnie jeszcze nie przegonił za to wszystko) założyć je do mnie to się okazało, że te zestawy sprzedawane w Polsce są do anglików. Od strony kierowcy opierają się o drążek kierowniczy a od pasażera wadzi o rozrusznik.

 

Pochlastać się można auto rozgrzebane, masa roboty psu w d*pę (montaż tego to koszmar)

 

Nie wiem co teraz robić. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G35 ma rozstaw 2850 mm a Z33 2650 mm. Co do kolektorow to ja kupilem takie za ponad 1500zl i tez opiera sie o pret kierowniczy plus nich jest taki ze pozniej schodza sie niz te turboworksy. Musze je przespawac ale jak patrze jak trudno bylo wlozyc to az mi sie nie chce ich wyjmowac...

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniliśmy do nich i prosili, żeby je zdemontować i przesłać pomimo tego, że nawet ingerowaliśmy palnikiem aby je zbliżyć do silnika. Niestety pomimo wygięcia i nawet w jednym miejscu spłaszczenia nie da się spiąć układu kierowniczego. Tutaj fotka z perspektywy rozrusznika. Nie trzeba nawet komentować. Popali się to wszystko przecież.

 

post-89852-0-80309100-1447101529_thumb.jpg

 

Załamka normalnie.

Edytowane przez Robert83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takiej lipy ja nie mialem w swoich ale mogles je chociaz bandazem owinac ale nie bierz tego najcienszego tylko minimum 2mm i opaski skrecane a nie te gowniane pseudo metalowe trytytki. Ostatnio w e46 owijalismy i w zestawie byly wlasnie takie gowna...szkoda hajsu i czasu na ten badziew.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up to ile trzeba wydać żeby coś nie było badziewiem ? Każdy kupuje to chce a takie bez sensowne posty nie wznoszące nic do tematu to daruj sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to ppe długie z przesyłka i podatkami wychodzą coś ok 7 tys dlatego ja wziąłem stilleny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...