Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Układ wydechowy


BossNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba u Ciebie robią po taniości, tu by tak nie przeszło, bo nikt nie lubi wymieniać kolektorów i 2,3 razy tyle by wzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bydle Za taką cenę to bym się nawet nie zastanawiał czy robić samemu :P

@Tomek u was zawsze jest drożej ;)

Zapytam w JBB motorosport ile wezmą i jak dadzą mi normalną cenę to niech robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz oddalem u nas np mogę BMW e38 do autoryzowanego serwisu i za wymianę kompletu tarcz oraz klocków hamulcowych i wymiana oleju z filtrem -140zl. U nas napewno jest taniej niż w dużym mieście. A kolektory wymieniał mi mechanik kolega do którego jezdze od 12 lat i ta cena też była trochę taka kolezenska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z forumowiczów z Warszawy bądź okolic modyfikował swój wydech, podnosząc go? Co by łatwiej pokonywać przeszkody wszelakiego rodzaju.
Zastanawiam się jaka jest różnica w porównaniu do ori i ile wynosi koszt takiego moda.

Znajdzie się jakaś dobra dusza z takim wydechem która sprawdzi czy jego Zet z takim wydechem przejdzie przez mój garaż. Oferuje uścisk dłoni oraz trunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam obniżone, a zarazem nisko wydech, ale nie będę eksperymentować - natomiast hopki przejeżdżam tyle, że na 18" kole z przodu już tarłem (raz się zdarzyło że łuskałem, ale koła większe teraz i przejeżdżam normalnie) 

 

w zwykłym Z i z nie podwójnym wydechem nie powinno być problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizowałem i taką opcję, odpada. Serii już niewiele brakuje żeby przeszła, wole mieć jednak pewność że z podniesionym wydechem da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Czuje się zobowiązany aby dokończyć temat, który zacząłem w sprawie alternatywnych kolektorów. Te które sprzedawane są w Polsce (TurboWorks) to są wersje od anglików. Na szczęście firma zwróciła poświęcone na nie środki ale z tego co widzę dalej je oferuje i może przysporzyć komuś masę kłopotów. Oprócz tego mają one wątpliwą jakość. Dzięki mojemu Mechanikowi od wczoraj mam założone dokładnie te: 

 

http://www.ebay.de/itm/FRIEDRICH-MOTORSPORT-Facherkrummer-fur-Nissan-350Z-Coupe-Roadster/161930470618?_trksid=p2047675.c100011.m1850&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D33850%26meid%3Df41b5692db9145c5b17a6561a88ab4c0%26pid%3D100011%26rk%3D1%26rkt%3D9%26sd%3D161643861130

 

Pasują można powiedzieć plug & play. Do tego jakość wykonania w odniesieniu do Turboworks'a bez porównania.

 

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Wyraźnie głośniej się zrobiło, Auto zyskało na elastyczności i jakoś szybciej wkręca się na obroty. Oprócz tego jak schodzi z obrotów to strzela. 

 

Postaram się w najbliższym czasie nakręcić jakiś filmik.

 

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez Robert83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj sprzedawcy. Te wydechy występują bardzo podobne i z jednej firmy pasuje do eu a z drugiej tylko do usa. Ile chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na pewno. Ja mam ten wydech i pasuje ale tak jak mówię inny - z wyglądu praktycznie taki sam (bodajże turboworks) pasuje tylko do usa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ten lepszy wydech kosztuje ponad 3 tysiące chyba że to ten turboworks to on jest tanszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...