Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Układ wydechowy


BossNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No czytałem gdzieś wcześniej na forum.

 

Masz coś takiego zamontowanego u siebie?

Ja mam k1 u siebie jakiś czas i jeżdżę bez tych wkładek ( rurek w rurze jak to mówisz) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, chyba poszukam kogoś kto mi wykona calosc, tylko jakies kolektory kupie. Nie wiem jeszcze jak to jestbz sondami, ale podobno sa jakies adaptery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektory mają adaptery pod sondy przecież.

 

Bliźniacza konstrukcja dla Japspeed k1 to Invidia N1:

 

 

Bardzo miły dźwięk ma również cat-back od AgencyPower:

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie , szybkie pytanie - w mojej zetce konczy sie koncowy tlumik , myslalem nad czyms w miare trwalym , ale nie niszczacym budzet :D wczesniej w tym wątku był wspominany układ wydechowy Turboworks , dokladnie ten 

http://allegro.pl/uklad-wydechowy-catback-nissan-350z-usa-turboworks-i5807511813.html, i teraz potrzebuje jednoznacznej opinii - ujdzie w tłumie ?? czy lepiej poszukac uzywanego zestawu w dobrej cenie ?

Edytowane przez Lesnydzban
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech fajnie basowo brzmi tylko czy masz wersje auta eu czy us ? Bo w eu chyba obudowa dyfra przeszkadza w montażu i coś trzeba przerabiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech fajnie basowo brzmi tylko czy masz wersje auta eu czy us ? Bo w eu chyba obudowa dyfra przeszkadza w montażu i coś trzeba przerabiać

Akurat mam Us :) , nie bedzie problemu np z sondami ?? lub innymi problemami ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie bo to układ cat back więc żadnych sond nie ruszasz. Kupuj i zakładaj . będziesz zadowolony :)

I za taką odpowiedź oraz informacje rzeczowe dziekuje ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żab9k ma założonego TurboWorks'a. Tak to u niego brzmi:

 

 

Jest to typowa replika HKS'a, która za te pieniądze jest wykonana bardzo dobrze tym bardziej, że zestaw zawiera też alternatywny Y-pipe.

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz83, Proszę, podeslij jakiegoś linka co by pasowało do mnie.

 

P.S.

 

Widziałem Twoja zetke na jakims foto, powiem szczerze ze wygląda wyjebiście, nie myslalem ze złoty mat będzie taki ładny, maska fajan, a i zderzak jakiś fajniejszy.

opisz mi co i jak robiłeś, może nawet na priv.

Edytowane przez kaktuss_ML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydechówmasz całą kupę na www.ebay.com wpisz tam ,,350z exhaust,, i wybieraj wg gustu (jeden woli hks, inny invidia jeszcze inny japspeed czy inne) - najwyżej jak będziesz miał wątpliwości to podeślij linka to sprawdzimy.

Szczegółowy opis mojej Zetki jest założony przeze mnie w dziale ,,Projekty i prezentacje" - jest tam na pierwszej stronie opis co jest w aucie, a na kolejnych stronach co w międzyczasie dochodziło. Jest też sporo zdjęć. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dużo jest roboty z montażem kolektorów wydechowych w 350z? Znaczy czy jest sens brać się za to samemu czy lepiej do mechanika uderzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo roboty, malo miejsca i warto odrazu przerobic prawy kolektor tak zeby nie opierdal sie o pret kierowniczy bo z tego co widze co w kazdym jednym wystepuje ten problem. A co do wymiany to zalezy jakie masz mozliwosci warsztatowe ale bez lekkiego podniesienia silnika moze sie nie udac, w kazdym razie napewno trzeba rozpinac przekladnie kierownicza. Chyba ze Coobcio ma jakis sposob na prostrsza wymiane ale z tego co ja widzialem to raczej nie ma drogi na skroty.


A i dodam jeszcze zebys wiedzial, zapodaj banadaz minimum 2mm bo z lewej strony bardzo blisko kolektora beda przewody paliwowe ale chya ktos na forum (o ile pamietam chyba Coobciowi) podtopil juz sie kiedys, uchwyt czy przewod nie pamietam dokladnie ale dla bezpieczenstwa ja bym zabandazowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie zalezy jakie kolektory. U mnie było trochę roboty bo kolektory stillena po zalozeniu tarly o drążek kierowniczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...