Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Układ wydechowy


BossNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś z Was jakieś alternatywne kolektory wydechowe do sprzedania ?? Wiem wiem głupie pytanie ale kto pyta nie błądzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert najtańsza opcja dla Ciebie to kupienie Stillena kolektorów które będą pasować i coś dadzą. Oczywiście będziesz musiał sobie sprowadzić. 

 

Ja osobiście nie pałam do nich entuzjazmem ponieważ są też lepsze, lepiej wykonane, ale droższe a te możesz dostać za normalne pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bije się trochę z myślami czy to auto jest warte aby tyle w nie wpakować tymbardziej, że to co mam już niemało wyniosło cat-back Scorpion - 2500zł i do tego Y-Pipe - 1500zł 

 

Kiedy szukałem auta dla siebie nie oglądałem nawet tych poniżej 40tyś zł. W tej chwili ładny egzemplarz to 34tyś. Za dwa lata te aua będą warte 15-17tyś. zł. 

 

To niestety nie Supra MKIV czy RX-7 FD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze mylisz się co do wartości auta i nikt nie będzie sprzedawać po takich kosztach, dwa dużo nie zapłaciłeś 

 

nie ma sensu kontynuować tej rozmowy, nie udzielam się zatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczeże powiem wam że nie wiem dla czego szacuje sie taki spadek ceny skoro mało jest alternetyw 350z albo g35, jeśli ktos ma bardzo zadbane auto nie musi sie martwić.

 

Teraz ceny wyznaczaja razej tluczki sprowadzane z za granicy. Castrolowe zajazdy, oraz całkiem gołe wersje usa.

Edytowane przez Cytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem byc miły i doradzić co zrobic w tej sytuacji odnośnie kolektorow, ale jesli dostaje taki komentarz to mnie to zniechęca

 

jak ja pytam u siebie w grupie prywatnej na fb co mam założyć by to czy inne rzeczy osiągnąć, to dostaje odpowiedz, a czy mnie stać i dla mnie ma to sens, to już sam podejmuje decyzje - a nie pytam dlaczego mam np zapłacić 12k$ za twinsupercharger z osprzetem. Obecnie zbieram powoli na BBK który tym tokiem kosztuje 1/3-1/2 350ek na Allegro, no ale na szczęście, na pocieszenie stanowi to tylko jakaś tam część auta w moim wypadku, a nie stosunek x do y

 

uważam ze jesli ktoś cos kupuje to robi dla własnej przyjemności i nie ma sensu kminić, czy to sie opłaca .. bo odp jest oczywiście - NIE - moja mama mówi, że skoro jeździ to po co coś robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe moja tez a jak pyta co chce na urodziny a ja np ze coś do auta to mówi ze do głupot nie dokłada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem za 50 dych wsadziłem puki co jakieś 60 dych i kiedyś będzie ich na alegro 10szt i ktoś na pewno będzie szukać więc spoko , zobaczcie po ile teraz są zadbane E30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat na szybko. znajomy ma firme ktora spawa tlumiki kolektory oraz zajmuje sie tuningiem ogolnie :) i teraz pytanie czy wydech typu "home made" da cos ? ogolnie zaczynajac od Y-pipe oraz wyciecia katow i konczac na koncowym ? odrazu mowie ze wydech bedzie robiony bez kocowej puchy oraz srodkowego.
 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Dg58jQLbnXM

Edytowane przez AtamanR1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zapytaj znajomego... jezeli czlowiek wie co robi to "cos da"... temat wydechow zwlaszcza w wolnossacych maszynach to dosc szeroki temat

 

O f*ck...dopiero teraz wlaczylem filmik...ty chcesz takie cos jak na filmie?

Edytowane przez micho196
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koledzy, chciałbym wymienić cały wydech, na 3", słyszałem, że fajnie robią pod wymiar tłumiki Polskie zakłady, nie trzeba szukać drogich made in USA wydechów.

 

Macie jakieś namiary? Piszcie jak coś, jak coś znajde też wstawie.

 

Na razie dostałem namiar na Olsztyn, ;

 

RM Motors - okj 3300-3400 za wydech od Down pipe do końcowego z kwasu.

 

Piszcie co znacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi bardzo mesko, ale wygląda wiejsko...


Japspeed k1 - średnio wygląda, ta rura w rurze. taki sobie jak dla mnie - cena w UK 350 funtów, ale bez Y pipe i Down pipe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...