Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić Almerę N15, N16? Zapytaj tutaj


Gość Polinaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Misiek1994

Witam, mam w planie zakupić nissana Almere sedana 1.5 benz z 2002 roku. Za 8 tysięcy opłaca się? Jakieś zalety auta lub wady? :)

 

http://olx.pl/oferta/krajowy-nissan-almera-1-5-benzyna-CID5-IDcgk05.html#0cd5a09741

 

PS> Proszę o przeniesienie do "Zakup kontrolowany" :)

Edytowane przez Misiek1994
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich forumowiczów. Poszukuje właśnie samochodu dla mojej dziewczyny. Wpadłem przez przypadek na poniższe ogłoszenie. Sam posiadam Almerke i jestem bardzo zadowolony. Jestem zainteresowany kupnem tego egzemplarza lecz nie chce jechać w ciemno bo mam kawałek drogi i wymaga to większej organizacji ;/. Jeśli ktoś mieszka w okolicy lub zna to auto proszę o kontakt. Pozdrawiam wszystkich. 

 

http://olx.pl/oferta/nissan-almera-sekwencja-stan-tech-bdb-CID5-IDd8I8T.html

Edytowane przez Skylimera
@luciko1996 - Twój temat przeniesiony tutaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukam autka w automacie, może ktoś coś o tej powiedzieć?

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-almera-1-8-lpg-automat-klimatronik-ID6yeDhb.html#924b839db3

 Pierwsze, co się rzuca w oczy to coś mały przebieg jak na tak wiekowy samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Przymierzam sie do kupna pierwszego auta a mianowicie rozgladam sie za Nissanem Almera N16. Wszyscy mowia mi ze im predzej naucze sie jezdzic tym lepiej dlatego wlasnie mysle o kupnie pojazdu. Obecnie do pracy mam tylko niecale 4 km w dwie strony.. ale auto przyda sie takze do wyjazdow na weekendy/ wakacje czy spotkania z dziewczyna. W zwiazku z tym ze nie bede robil pewnie duzej ilosci kilometrow rozwazam kupno Almery z silnikiem 1.5 - 1.8 benzyna + lpg. I tutaj moje pytanie.. jakie sa wady i zalety obu silnikow.. z czym mam sie liczyc przy kupnie, na co mam zwrocic szczegolna uwage.

Na auto myslalem aby przeznaczyc 4.5 - 5.5 tys ale licze sie z tym ze moze nie byc w dobrym stanie.. choc czasem okazuje sie ze ten za 4.5 bedzie lepszy od tego za 10.. ale mysle ze bylbym w stanie przeznaczyc 4.5 - 7 tys maksymalnie.. 

Obecnie ogloszenie wygaslo dzis.. ale moja uwage przykulo te ogloszenie : http://olx.pl/oferta/nissan-almera-n16-benzyna-lpg-CID5-IDdqkRD.html#4e4c6845cc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 I tutaj moje pytanie.. jakie sa wady i zalety obu silnikow.. z czym mam sie liczyc przy kupnie, na co mam zwrocic szczegolna uwage.

Witamy nowego kolegę.

Zacytowałem Twoje pytania i zaproponuję abyś troszkę poczytał ten temat. Tam jest wszystko napisane i nikt ciągle nie będzie tego samego pisał, powielał i rozpisywał się. Ja wiem że może przerazić Cię 146 stron, ale możesz zacząć czytać od ostatnich 20 stron. Życzę miłej lekturki :book:   i  gwarantuję iż ta wiedza Ci się przyda. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem .. i dowiedzialem sie tylko tyle ze 1.5 jest troche mulowate a 1.8 w zaleznosci od tego jak sie dba.. lubi brac wieksze ilosci oleju.. Ogolnie chodzilo mi  o opinie ktory z tych silnikow bylby odpowiedniejszy i zeby nie przerosly mnie ceny napraw.  

I drugie pytanie takie.. czy w tej kwocie uda mi sie "ustrzelic" dobry egzemplarz .. bo stosunkowo takich za 4-6 tys jest w sieci najwiecej. 

Edytowane przez mikecandys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam zamiar kupić almere n16 z silnikiem benzynowym 1.5 i z uszkodzoną skrzynią biegów 2001 rok produkcji i moje pytanie. Czy skrzynia biegów od sunnego (którego jestem posiadaczem :D) n14 1.6 na gaźniku będzie pasować do tej almery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie pytanko:almera 2006, 1.5 ben ok 240tys km. Czy cos zmienilo sie w almerach po 2003 odnosnie brania oleju(moja z 2003 brala okolo .05-0.75l/1000km i przejechane miala ok 140tys km-wiem jak dbasz tak masz:). Czy dac sobie spokoj i szukac czegos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Od jakiegoś czasu rozglądam się za wozidłem dla siebie i padło na almere. Ostatnio pojawiła się ta oto w mojej okolicy http://olx.pl/oferta/nissan-almera-oryginalny-lakier-1-8-climatronic-lpg-CID5-IDewOel.html#3f6034c207;promoted

Wiem że po zdjęciach można sobie wróżyć jak z fusów ale może jakies opinie i spostrzeżenia?

Co dziwne gaz ważny do 2025 r więc co ktoś założył gaz i sprzedaje?

Pozdrawiam

Edytowane przez dembis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłes? Auto widac ze pod handel sprowadzone więc nie oczekuj ognia. To ze pisze ze bezwypadek to nie znaczy ze bezkolizyjny. A handlarz zawsze powie ze super a miernik weźmiesz i albo uciekają od Ciebie albo ze po co i wgl

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jw

Zbyt czysta i bez skaz... jak na 13 letnie auto.

Nie podoba mi się tapicerka na siedzeniach - pomarszczona jak po porządnym  praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupił nowa butle i kolejne 10 lat wazny czyli 10 lat juz pojezdzil prawa strona sie nie zgrywa maska z błotnikiem siedzenia wygladaja jak u mnie przy przebiegu 280tys.  oczywiscie moge sie mylic a lakier jak swiezo malowany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam forumowiczów, założyłem tutaj konto, ponieważ chciałem uzyskać informację od znawców tematu :) Otóż znalazlem na swoj pierwszy samochód nissana almere 1.8 Benzyna+LPG. Auto ma przejechane 155 tyś. km .Pytanie do Was czy warto kupić to auto za 4800 zł. ? Czy jednak lepiej odpuścićsamochód o takim przebiegu ? link do oferty http://olx.pl/i2/oferta/okazja-nissan-almera-n16-1-8-16v-z-2002r-z-lpg-nowe-oc-i-przeglad-CID5-IDfb01T.html#:94c114aa6c . Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to, żebym odradzał8b5e668941b4e726a4d283ce404bf9c0.jpg

Rdzewieją: belka pod chłodnicą, błotniki przednie/tylne, progi, podłoga, podłużnice tylne, klapa bagażnika, dolne krawędzie drzwi, wnęki wentylacyjne tylnych błotników.

Generalnie jak do nauki może być, ale ja bym kupił coś tańszego na rok/drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Opis pojazdu brzmi bardzo zachęcająco .... autko wygląda na zadbane....A co tkwi pod maską - tego nikt nie przewidzi (no chyba że właściciel wie) ;)

Jest kilka drobiazgów do poprawki : z tyłu ktoś sobie cofnął "za bardzo" na słupek ;)

mieszek od zm. biegów podarty / przetarty - norma, widać jak użytkownik biegi zmienia :D

lampy z przodu troszkę ściemniałe? czy tylko pod słońce tak wyglądają? hmm...

I każdy kołpak z "innej parafii" - ciekawe dlaczego?

 

Chyba warto podjechać i obejrzeć , przejechać się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...