Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zakup NOTE pytania i rozważania


Gość pawlo_note
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość filipencjusz

Witam
Jestem tu nowy i poszukuję do kupienia Nissana Note tak mniej więcej 2007-2008 rok za ok 17 tysięcy w benzynie, pojemność silnika bez znaczenia i jedyny wymóg to klimatyzacja :) Jeśli ktoś by coś słyszał to proszę o informację...najlepiej z okolic Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam!Byłbym wdzięczny za jakieś info.na podstawie nr.vin,mógłby ktoś pomóc?byłbym bardzo wdzięczny.sjnfaae11u1251153.Zamierzam kupić tego Note.Zgóry dziekuje i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


MARKA Nissan

MODEL Note

TYP Hatchback

ROK PRODUKCJI 2008



POJEMNOSC 1386

RODZAJ PALIWA Petrol

LICZBA DRZWI 4/5

OPIS szary, el. lusterka, klimatyzacja, centralny zamek, radio, wspomaganie kierownicy, ABS,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zaintezresowanie kolego,a czy można z vin wyciągnąć jakoś więcej informacji?np.o przebiegu czy serwisach?Auto z niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, chciałbym kupic Notka dla zony. Troszke poczytalem forum i zainteresowal mnie ten model:

http://otomoto.pl/oferta/nissan-note-1-4-benzyna-100-bezwypadkowy-oryginalny-przebieg-okazja-ID6yyGlZ.html

ktos moze widzial go osobiscie albo moze powiedziec cos o tym aucie?

i na co zwrocic uwage kupujac Notka?

Z góry dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym kupic Notka dla zony. Troszke poczytalem forum i zainteresowal mnie ten model:

http://otomoto.pl/oferta/nissan-note-1-4-benzyna-100-bezwypadkowy-oryginalny-przebieg-okazja-ID6yyGlZ.html

a dlaczego nie szukasz z polskiego salonu? Przynajmniej będziesz mógł w jakimś tam stopniu zweryfikować to co właściciel Ci naopowiada,  zawsze to większa możliwość sprawdzenia przeszłości auta.  Spróbuj podzwonić po salonach może mają jakiegoś pozostawionego w rozliczeniu? Ja tak kupiłem swojego i nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z polskiego salonu i tylko od pierwszego właściciela,a przynajmniej od takiego,który użytkował auto dłużej jak kilka lat.

Nie szukaj taniego,bo wydasz więcej na części,a i tak będziesz niezadowolony.

Jak budżet okrojony kup mniejsze.Żonie kupiłem Getza 2007,na dojazdy do pracy wystarczy.

Mam Nota od nowości i widzę,że ten Getz pewnie przeżyje niejednego Nota.

Chociaż tu też nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj "pewniaka" bo ten ma pozaznaczane w wyposażeniu chyba wszystkie możliwości :D

Prawie połowa z tego co zaznaczone nie występuje w tym samochodzie ;)

No i mały przebieg jak na francuza, a to niemożliwe.

 

Wole zapłacić więcej i mieć coś pewnego niż zaoszczędzić i potem się bujać po mechanikach. W Polsce strach jest kupować samochody przywożone bo nie wiadomo z ilu coś było składane. No i nie ma kar za nierzetelne opisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie kolego nawet koła się nie zgadzają chyba że te stalówki są aluminiowe ,a tak na poważnie to nie spiesz się jest tego trochę  może coś wskoczy na dniach fajnego .Jak masz blisko podjedz obejrzyj wstaw na warsztat najlepiej aso zapłacisz ok 300pl i wiesz co go boli a to jest ważne auto  może być faktycznie fajnym egzemplarzem  ale ja osobiście nie wierzę w jego idealność 90% to wypadki mniejsze i większe więc wybór należy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie kolego nawet koła się nie zgadzają chyba że te stalówki są aluminiowe

ACENTA miała stalówki. A po VIN'ie wyszło to:

VIN код:

  SJNFAAE11U1200079 Модель: NOTE UK MAKE Серия: E11E Дата выпуска: 08.2007 BODY: WAGON ENGINE: CR14DE TYPE ENGINE AREA: EUROPE C GROUP TYPE: STD TYPE GRADE: ACENTA TYPE TRANS: 5-SPEED MANUAL TRANS Код региона: EL1 Код цвета кузова: C30 Код цвета салона: G

ACON3:  F/MANUAL AIRCON

DWHLA:  F/15 INCH STEEL WHEEL

LMPF3:  F/FR FOG LAMP

MLDGC:  F/MLDG-SIDE GUARD,BODY CLR

REGEF:  F/FRA UPTO 10/06 WES FROM 10/06

STERB:  F/CD COMBI+6 SPK+BTOOTH+AUX JACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego mysle jak bedzie ''cały'' to warto nim sie zainteresowac , cena tez nie jest najnizsza. na o zwrocic uwage przy ogledzinach??


rozmawialem przed chwila z bratem i ogladał go miernikiem i faktycznie bezwypadkowy.. no i moze troche z ceny zejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania Audi A6 C6 3.2 256KM rok 2008

 

Dzieki za oferte ale brak funduszy na taki rocznik..

A więc drodzy forumowicze co sadzicie o tym Notku??

 Za tą cenę żadnej rewelacji.

Edytowane przez M@reS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój kolega napalił się już na ten samochód ale jak pisałem wcześniej nikt nie sprowadza z francji całego auta  w opis też się nie zgadza  twój wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...