Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai II - wymiana radia na chińczyka z androidem


toporr23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Makrys napisał:

To złóż spór 

 

No i tu jest zonk. Bo już potwierdziłem zamówienie a spór można otworzyć do 15 dni po potwierdzeniu. Ten czas już upłynął. Możliwe, że przez ten czas sprzedawca "próbował" mi pomóc a jak już minął i wiedział, że sporu już nie otworzę, to mnie olał.

36 minut temu, Wojtek74 napisał:

To do dasaita. A czy będzie pasować do mojego tzn. innego? Nie chciałbym wgrywać czegoś co mi wszystko rozwali na amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Myller napisał:

No i tu jest zonk. Bo już potwierdziłem zamówienie a spór można otworzyć do 15 dni po potwierdzeniu. Ten czas już upłynął. Możliwe, że przez ten czas sprzedawca "próbował" mi pomóc a jak już minął i wiedział, że sporu już nie otworzę, to mnie olał.

To do dasaita. A czy będzie pasować do mojego tzn. innego? Nie chciałbym wgrywać czegoś co mi wszystko rozwali na amen.

napisz do aliexpress-u

Wszystko zależy jakie masz radio PX5 PX6 ANDEK 9 ANDEK 10 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz PX6 z Androidem10 to powinno pasować . Raczej nie ma znaczenia czy to Dasaita czy inne radio , jeden chińczyk .

Edytowane przez Wojtek74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2020 o 23:10, Wojtek74 napisał:

Jak masz PX6 z Androidem10 to powinno pasować . Raczej nie ma znaczenia czy to Dasaita czy inne radio , jeden chińczyk .

Tak na logikę, to trochę mam co do tego wątpliwości,  że jeden chińczyk i będzie pasować. Zgodnie z tym filmikiem:

https://www.youtube.com/watch?v=GgmSE8d7wM4&t=12s&ab_channel=Alex'sAndroidRadio

wersję MCU do update wybierasz zgodnie z obecną wersją, którą masz u siebie. Temat, który podałeś odnosi się do MTCD. Ja mam u siebie CSN2_D więc wolę mieć pewność, że będzie to działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tego nie probowal. Co to jest MCU? to jest jak Bios w PC i zawiera informacje o Hardware. Nawet gdyby potem radio wystartowalo to moze okazac sie, ze cos nie dziala. Mozna to potem odwrocic i wgrac prawidlowy MCU ale to juz wiecej zabawy i trzeba miec jeszcze ten prawidlowy MCU do wgrania, zeby ozywic radyjko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2020 o 19:51, maniek 1 napisał:

Kod działa dzięki, oto dane canbusa. radio 4'3 tak zamówiłem jak w podpowiedziach sprzedawcy

16085766183828384070514861015916.jpg

Kolego poradziłeś sobie ? Jak nie to daj znać , podpowiem Ci jeszcze jeden sposób .

Edytowane przez Wojtek74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już więcej nie kombinowalem, napisałem do sprzedawcy i czekam.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, maniek 1 napisał:

Już więcej nie kombinowalem, napisałem do sprzedawcy i czekam.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
 

Spróbuj w ustawieniach przestawić Can bus . Tam gdzie jest wybierz CanBus zaznacz 10 NISSAN_2013TEANA( Simple ) , zatwierdź i sprawdź . 

Edytowane przez Wojtek74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem jak podałeś kod, robiłem ustawienia jak twoje na foto. Nic to nie dało żadnej reakcji nic się nie zmienia. Dzieki za pomysł.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maniek 1 napisał:

Sprawdzałem jak podałeś kod, robiłem ustawienia jak twoje na foto. Nic to nie dało żadnej reakcji nic się nie zmienia. Dzieki za pomysł.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
 

Ale te z foto to z Twojego posta . Znalazłeś w opcjach taki Canbus --10 NISSAN_2013TEANA( Simple ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie w/g twojego źle napisalem na forum jest takie jedno ustawienie. Ale reszta zrobiona. Przestawiałem na różne sposoby, żadnej reakcji. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan brat mniejszy odpisał żebym zmienił kostki podłączeniowe w wiązce, problem jest taki że tam się nie da inaczej podpiąć. Odpisałem i znowu czekam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak muszę przyznać słuszności Panu bratu Mniejszemu. Da się podpiąć inaczej, i co...... i działa!!! Problem sterowania z kierownicy  rozwiązany. W wiązce była jeszcze inna kostka ale większa i w innym kształcie i to mnie zmyliło, ale czego się nauczyłem to moje. 

Serdeczne dzięki forumowiczom za pomoc i pomysły, szczególne dzięki za zaangażowanie Wojtek74. 

Edytowane przez maniek 1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2020 o 18:59, Makrys napisał:

Mam tak samo. Nie chciało mi się kombinować i jak naprawdę muszę słuchać tidal to puszczam przez telefon. A i tak więcej słucham openFM  

Tak dla potomności (bo nie mogłem przeżyć tego puszczania Tidala przez bluetooth z telefonu gdyż dźwięk był bardzo zły - takie dziwne jakby trzeszczenie, które nie pojawia się jak np. puszczam Audioteke przez bluetooth... ) to znalazłem 2 aplikacje, które Dasaita obsługuje bardzo dobrze:
1) BubbleUPnp -> ma połączenie z Tidal ale wersja darmowa ma duża ograniczeń (do przeżycia) lub płatna kosztuje 15zł
2) HIFIMAN -> darmowa aplikacja łącząca się z Tidalem i działa bardzo dobrze.

Innych opcji aby uruchomić Tidala na Dasaita nie znalazłem. Pisałem też na support do Tidala ale napisali, że na razie aplikacja nie będzie obsługiwać poziomej orientacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Domyślam się że moje pytanie nie będzie kompletnie w temacie ale może cudem ktoś mi pomoże. 

Posiadam w Qashqaiu J11 radio PX6 i za nic nie mogę znaleźć opcji która pozwoli mi odpalić kamery 360 bez wrzucania biegu. ( kamery mam w standardzie)

Orientuje się ze w opcjach key learning coś się ustawia ale próbowałem wszystkich opcji i lipa.

Byłbym wdzięczny za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ze radio po podlaczeniu sie nie uruchamia? Taki przypadek juz byl, ze byly zla wiazka kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...