Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spolszczenie nissan lcn1


Jaromega
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już wszystko śmiga. sformatowana była ale na exFAT ale sprawdzilem jeszcze raz i się okazało, że ma być FAT32 a nie przyuwazylem ze windows 10 ma formatowanie na exFAT. Dziekuje za odpowiedz :)

Edit: a mapy v11 ktoś może udostępnić?

Edytowane przez andrev1722
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mapy nissan najnowszą z 2021 r. i punkty poi 

Edytowane przez Krzysior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze zrozumialem: Posiadasz mapy do nawigacji do nissana. Jak tak to jestem zainteresowany nabyciem kopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mapy nissan najnowszą z 2021 r. i punkty poi 
Możesz udostępnić?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale byłem bardzo zajęty , choroba wnuczki tak to w życiu bywa , Punkty POi są wyciągnięte z różnych paczek i tylko PL u mnie w Łodzi sprawdzają się, zwłaszcza przenośne punkty (suszarki) są tam też Niebezpieczne przejazdy kolejowe. i niebezpieczne miejsca, cryptnav mam zbudowane na bazie 2016 w języku polskim ale mapy są z 2021 z grudnia, prosty myk podmieniam dwa foldery z najnowszej ver. cryptonav obojętna jaka ver. czy conect 11 czy .Nissan Connect 3 V6. Niech ktoś napisze jak to mogę udostępnić

JKR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz konta na Gdrive lub Onedrive? Tam mógłbyś wrzucić. POI nie używam, jeśli antyradar, to tylko Yanosik.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mapy ale po spakowaniu ma ponad 5 Gb . Mapa V 11 przetestowałem i według mnie lepsza jest Nissan Connect 3 V6 tak jak pisałem baza z 2016 Nissan Connect 1, mapy wsadziłem z grudnia 2021 gada po Polsku Navi spolszczona w 2014 przez jakąś firmę z Piły kilkaset zł. mapa hula jak trzeba

 

Edytowane przez Krzysior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baza oczywiście z Connect LCN 1

Spakowałem mapy jeszcze raz wyszło poniżej 5 GB

Pozdrawiam JKR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie spolszczenia, zaraz po spolszczeniu prze firmę zniknęły punkty POI wgrałem oryginalne od  Nissana i ni jak ich usunąć, dogrywam nowe ale tamtych nie kasuje, czy po wgraniu jeszcze raz spolszczenia tamte punkty się skasują jest to irytujące bo pokazuje stare radary stawiane jeszcze przez straż miejską a których już od kilku lat niema
Pozdrawiam JKR
Już wyjaśnione :)
Edytowane przez Krzysior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam już spakowaną mapę i mogę udostępnić, pisać na pw

Pozdrawiam JKR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prośbe czy może ktoś sprobować wgrać jezyk PL przez karte SD?

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Krzysior napisał:

no mam już spakowaną mapę i mogę udostępnić, pisać na pw

Pozdrawiam JKR

Plik info:

Worm:                 sd2-GENH_EU_E.A v3

DT-Title:             EUROPE

Project-Bez:          NISSAN_LCN1_EUR_2016 (F2 2015_3 GDF)

To chyba nie 2021 ... co się stało?

UPDATE: Jest tak jak pisałeś, podmienione są tylko pliki z mapami. A masz tam polskiego lektora, czy trzeba coś podmieniać?

V10 vs V11.jpg

Edytowane przez monkahead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2022 o 14:59, Krzysior napisał:

teraz mapy ale po spakowaniu ma ponad 5 Gb . Mapa V 11 przetestowałem i według mnie lepsza jest Nissan Connect 3 V6 tak jak pisałem baza z 2016 Nissan Connect 1, mapy wsadziłem z grudnia 2021 gada po Polsku Navi spolszczona w 2014 przez jakąś firmę z Piły kilkaset zł. mapa hula jak trzeba

 

Kolego: czy mógłbyś wyjaśnić/rozszerzyć ten skrót myślowy powyżej?

Zacznę od tego, że dziękuję za udostępnienie plików. Mam mapę v11 (zresztą udostępniam ją zainteresowanym z tego forum). Oczywiście NIE udostępniam CID - kopia działa tylko na spolszczonym systemie a to po to, by jakiś typ nie zakupił kilkunastu kart z określonym CID zgodnym i handlował na portalach. Spolszczenie też udostępniam za free. O co chodzi z dokładnością proponowanego przez Ciebie pliku mapy. Jeżeli bazuje on na NC3 v6 to na moim terenie jest aktualna na rok 2017 (obwodnicy Kołbieli brak)? Jestem laikiem, ale mówiąc o bazie masz na myśli bazę Poi czy bazę map? Sorry ale trochę się pogubiłem. Testowałeś mapy z NC3 v6 na NC1? Tego przyznam nie próbowałem. Wiem, że mapy NC1 używane są w WV z przeróbkami. Proszę rozjaśnij mi to. Pozdrawiam. Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po kolei

1.bazę mam na myśli Katalog cryptonav jako całość z niej usuwam dwa pliki  i wklejam z najnowszej ver. nissan connect obojętne jakiej ważne żeby były najnowsze. V11 ma datę 02-04-2020 a te NC2 V6 mają datę 12-01-2022 ale wiadomo że mapy są starsze -Nissan LCN2 EUR 2020

2. Sprostowanie to jest NC2 v6  data 12-01-2022, moja kulpa, NC3 v6 ma datę 05-2021 dlatego wybrałem NC2 V6

3. Jeżeli chodzi o dokładność to nie bardzo pokazywał mi ten węzęł A1- Natolin mowa o V11

4. Nie testowałem, bazuję na mapie którą dostałem od tego gościa co spolszczał mi całość navi to była mapa którą mi przysłał dodatkowo tak było w ofercie spolszczenie + mapa  + mapa gratis po dwóch latach

Samochód to J10 z 2012 spolszczona przez gościa z Piły zaraz po kupnie około 13-14 rok nie pamiętam

No chyba wszystko jak by co to pytaj dalej

sprawdzić można w trybie demo

Pozdrawiam JKR

Ps: mam pytanie w sprawie spolszczenia czy po Twoim spolszczeniu znikają punkty POI bo po jego spolszczeniu skasowało mi wszystko i o co chodzi z tym PIN po po spolszczeniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rozjaśnienie. Potestujemy i zobaczymy. 

Spolszczenie to soft z dodanym językiem polskim w menu nawigacji (lektor pl jest na karcie od wersji V9 na pewno) zamiast angielskiego. Zdejmuje zabezpieczenia CID - można używać kopii bezpieczeństwa kart (nie trzeba kombinować że zmianą CID po zmianie mapy na nowsza. A każda zmiana oprogramowania (softu) potwierdzana jest przez użytkownika na końcu Pinem do radia (zwykle jest w dokumentach auta). 

Soft jest do wypalenia na płycie CD. Nie mam jak wytresować przeniesienie go na kartę (system nie wykrywa u mnie nowej wersji z karty - bo jest już zainstalowana). Musiał by to zrobić ktoś na niespolszczonym sofcie (zacząć od karty a nie od płyty). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i mnie się rozjaśniło w sprawie PIN-u, czy obojętne na CD "+: czy "-" bo swego czasu wojowałem z grami do konsoli i mapami do navi Hondy syna i zawsze były wyraźne wskazania + albo -.

Ciekawe czy to Twoje spolszczenie jest takie same jak moje jak odpocznę to spróbuję na razie to wpadam często na ściany ze zmęczenia :)

Pozdrawiam JKR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prod info. data v11 jest z sierpnia 2021 a V6 z maja 2021. Potestujemy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Tak przy okazji - doszliście do tego, który konkretny plik zawiera ten nieszczęsny wbudowany zestaw fotoradarów ? Może dało by się go fizycznie usunąć z karty, a wtedy łatwizna - dograć swój zestaw fotoradarów z pena i pełnia szczęścia.

Tutaj konkretna oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...