Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić Maximę - pytaj tutaj!!!


Gość LEMUR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wlasnie kiedys jak ogladalem to ogloszenie zastanawialem sie dlaczego nie ma zadnego zdjecia w srodku.

 

Mój opis powinien wystarczyć dla potencjalnych kupujących z forum. Zwyczajnie nie warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robertocafe

Witam wszystkich ,czy ktoś może wie czy w nawigacji 98 rok. w maximie jest mozliwośc podłączenia kamery wstecznej i TV lub DVD , bo jest monitor ale czy ma mozliwości ,Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

upatrzyłem sobie taki egzemplarz przebieg ok 100tyś od pierwszego właściciela (dokumentacja) na moje oko bardzo dobrym stanie praktycznie full opcja.

 

- czy cena 25 tyś jest optymalna? patrząc na ogłoszenia trochę głupieję, rozpiętość 15 do 35 tyś

- teraz mam kombi, czy przesiadka na sedan będzie bolesna ... może ktoś ma takie doświadczenie

- przeczytałem że zzużycie paliwa w mieście na benzolu to ok 15/100 ale czy również w manualu ?

- gazować czy nie robię rocznie ok 30tyś/km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałes, który rocznik.

Sprawdź ceny podobnych na mobile.de, sam zobaczysz, że maxima jest jednym z niewielu aut ( szczególnie A32), które dobrze trzyma cenę.

Ja osobiśce bym dzisiaj nie gazował, a jak już to tylko w sprawdzonym serwisie, bez żalowania kasy. Moim zdaniem na 30kkm, nie opłaca się chyba, że chcesz wozić się autem do końca jego dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,czy ktoś może wie czy w nawigacji 98 rok. w maximie jest mozliwośc podłączenia kamery wstecznej i TV lub DVD , bo jest monitor ale czy ma mozliwości ,Dziękuje i pozdrawiam.

 

mam to samo pytanie. to jest duzy dotykowy wyswietlacz lcd, ktory gdyby dalo sie jakos wykorzystac moglby pelnic jakas inna funkcjie.

rozkrecal to ktos? sa jakies wejscia z tylu? napewno jest to podlaczone w jakis sposob z radiem bo navi (jak gada) to gada przez glosniki w radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upatrzyłem sobie taki egzemplarz przebieg ok 100tyś od pierwszego właściciela (dokumentacja) na moje oko bardzo dobrym stanie praktycznie full opcja.

 

- czy cena 25 tyś jest optymalna? patrząc na ogłoszenia trochę głupieję, rozpiętość 15 do 35 tyś

 

A33 za 25tyś z takim przebiegiem i w idealnym stanie to uwazam ze tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do maximy 04+ trochu bym sie zastanowil te skrzynie CVT dosc czesto tam padaja.

altima to troche babskei auto zwlaszcza 2 door. co do G35 to sam sie nim bujam od kilku tygodni i jak narazie jstem wiecej niz bardzo zadowolony. a i pali mniej jak producent podaje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NikosWariat

Nie Polecam Maximy Użytkownika don_martinez

 

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7270344

 

 

Byłem z kolegą w lublinie i by ktoś inny nie miał niespodzianek o to one :

 

Na Zewnątrz :

 

- Maska Pomalowana sprayem Matem Rdzewieje

- Zderzak Pomalowany Matem

- Zgniłem Tylne Prawe Nadkole

- Wgniecenie drzwi Tylne Prawie (jest w opisie ogłoszenia)

- Dach Po Naprawach

- Wymieniona Szyba Czołowa

 

W Środku :

 

- Licznik wg stanu w ogłoszeniu 220 000km na liczniku 127 000km

- Kolor Konsoli , Kierownicy nie zgodny z kolorem boczków foteli (tak jak by ktoś wymieniał kokpit z poduszkami bo nie mógł dostać "pod kolor"

- Poduszka Pasażera ślady po "śrubokrecie"

 

Pod Maską

- Instalacja gazowa :

a.) Uszkodzone Wtryskiwacze Stukają i są rozkalibrowane

b.) Reduktor Do Auta z mocą max 150 koni

Auto nie pracuje poprawnie na gazie , silnik na wolnych obrotach telepie , mocy nie ma jazda z taką instalacja gazową grozi w najlepszym wypadku wymianą uszczelki/elek pod głowicę w najgorszym wypaleniem dziury w tłoku (uboga mieszanka)

 

- Skrzynia Biegów Automat Szarpie z 1 na 2 bieg - Uszkodzona

- Cieknie z pod miski skrzyni biegów

- Cieknie z wężów chłodnicy oleju skrzyni biegów

 

 

Silnik

 

- Odezwał się łańcuch a raczej jego napinacz

- Wycieki Oleju :

a.) Miska Olejowa

b.) Pokrywa Zaworów Tylna Strona Silnika (duży wyciek oleju)

 

 

Ogólnie Auto Zmęczone realny przebieg to raczej 350 000km z tym że właściciel raczej nie dbał o niego (zarówno ten jak i poprzedni)

 

Wiec Informuje Innych By Na Pusto Nikt nie jechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość don_martinez

Koleżko, to, że nie zaakceptowałem Twojej śmiesznej oferty cenowej nie upoważnia Cię do wypisywania bzdur.

Nawet nie chce mi sie odpowiadać na wszystkie "zarzuty" ale skupię się na kilku.

1. Jesteś niby fachowcem a nawet nie zauważyłeś, że licznik podaje stan w MILACH a nie kilometrach. Przelicz i sprawdź.

2. Skrzynia nie jest uszkodzona tylko, jak to stwierdziłeś, jest jakiś luz w mechaniźmie różnicowym.

3. Reduktor jest do auta z mocą 250 KM - nawet nie raczyłeś popatrzeć w papierey od gazu.

4. Zderzak nie jest malowany matowym sprayem tylko ma odpryski od kamyków, maska też. Zresztą pisałem w ogłoszeniu, że te elementy do malowania.

Jeżeli pisanie takich bzdur sprawiło Ci satysfakcję to współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Polecam Maximy Użytkownika don_martinez

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7270344

 

dobrze wiedziec

a czy przypadkiem tej w sobotę nie oglądałeś? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7274845

Dzwoniłem w piątek do gościa, niby miał miec jakichś chętnych w sobotę i miałem dzwonic po południu, ale niestety tel. miał wyłaczony, a na pałę nie miałem zamiaru jechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafal.smolinski
co do maximy 04+ trochu bym sie zastanowil te skrzynie CVT dosc czesto tam padaja.

 

z tego co sie orientowalem to CVT jest montowane dopiero od 06+, w rocznikach 04-05 jest tradycyjny automat. natomiast to fakt ze w rocznikach 04' i 05' automat ma chyba wade produkcyjna i srednio po 60k mil trzeba dac skrzynie do regeneracji (5-8k PLN). ponadto w tych rocznikach szybko sie zuzywaja tarcze, byly rowniez problemy z oponami (nissan robil recall-a) i itp.. i masa innych drobnych defektów (dlugo by wymieniac).

 

jednakze kusi mnie to auto kusi:) juz jedno upatrzylem, dlatego sprzedaje swoja A32, jakby ktos byl zainteresowany

2.0 benzyna + gaz sekwencja, czarny metalik, 96rocznik, gwarantauje ze nie znajdziecie A32 w lepszym stanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile płacicie za ubezpieczenie za maxime 3.0 A32??? I czy podstawowe częsci takie jak łożyska, hamulce, przeguby, drążki są drogie???

 

KALKULATORY OC:

http://www.ociac.pl/index.php/1

http://ipolisa.pl/kalkulator/

 

CZESCI:

http://allegro.pl

 

lub

 

http://www.nissanklub.pl/forum/search.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile płacicie za ubezpieczenie za maxime 3.0 A32??? I czy podstawowe częsci takie jak łożyska, hamulce, przeguby, drążki są drogie???

 

niecale 700$ za rok, pelne pokrycie (OC, AC, NW) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zobaczyłem dziś kolejną różnice więc uzupełniam

 

Hej, mam pytanko.

Czy facelifting Maximy był w 97' czy 98' roku? I po czym na pierwszy rzut oka można poznać czy model jest z przed liftu czy po?

 

Po lifcie:

1. Tylne kierunki byly biale

2. listwy boczne w kolorze nadwozia

3. Poduszki boczne

4. filtr kabinowy (ciezko to zauwazyc ale moze taka uwaga Ci sie przyda)

5. komputer pokladowy

6. wskazowki zegarow czerwone (przed liftem biale)

7. syczki zestawu audio byly w drzwiach (przed liftem w slupkach)

8. na tylnej klapie napis jest V6 przed liftem bylo V624V

9. tempomat (przyciski) sa inne

10. po lifcie ma duuuza lampke na srodku zegarow z poduchami pow

11. inna kierownica

12. pełny środkowy pas na tylnej kanapie (przed liftem tylko biodrowy) (dopiero w późnych modelach po lifcie)

13. doszła chłodnica wspomagania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakis dwóch miesięcy oglądam - na razie z ciekawości - allegro i maximy. Te ogłoszneie zmienia tylko cenę. A na wygląd dość fajna. Co jest w neij nie tak, ze nie ma popytu? Szukałem na forum, ale nie zauwazyłem info na jej temat.

 

http://moto.allegro.pl/item534576543_nissa...non_okazja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, zaczynał od 20999 przez 18999, ostatnio 16999, znowu 18999, a teraz 15999.

Co w niej jeste? Bardzo prawdopodobne, że nic. To duże auto z dużym silnikiem, a takie w Polsce raczej nie są preferowane. Ludzie myślą, że jak auto ma 3,0 i V6 to będzie kosmicznie paliło, a serwis i eksploatacja będzie kompletnie nieopłacalna.

Popyt na tego typu auta jest bardzo ograniczony, a ci co chcą kupić takie auto, mają zazwyczaj tyle kasy, że kupują nowe z salonu, bądź ciągną zza oceanu, tyle, że nie 9 letnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, zaczynał od 20999 przez 18999, ostatnio 16999, znowu 18999, a teraz 15999.

Co w niej jeste? Bardzo prawdopodobne, że nic. To duże auto z dużym silnikiem, a takie w Polsce raczej nie są preferowane. Ludzie myślą, że jak auto ma 3,0 i V6 to będzie kosmicznie paliło, a serwis i eksploatacja będzie kompletnie nieopłacalna.

Popyt na tego typu auta jest bardzo ograniczony, a ci co chcą kupić takie auto, mają zazwyczaj tyle kasy, że kupują nowe z salonu, bądź ciągną zza oceanu, tyle, że nie 9 letnie.

 

a tak z ciekawości? Ile one palą etyliny i ewentualnie gazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...