Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[WP11.144] Prośba o ocene map primera 1.8 16v


kornik43
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdz połączenia wtryskiwaczy ,,bo w magikach coś narzekali na kabelki,,,,

dobrze by było np odpiąć wtyczkę od staga i wsadzić miernik w pinywtrysku nr 3 i zobaczyć czy jest obwód a potem ruszać kablami przy nim ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągałem wtyczki i wsadzałem nic to nie dało. A w które piny wsadzić ten mierni od wtryskiwacza co idzie czy przy stagu? I można tak na chłopski rozum jak to się robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wtrysku idzie + 12V i - jak odpinasz wtyczkę od staga to odpowiednie kable wpinasz miernik sygnał przechodzi przez wtryskiwacz i wraca do miernika pod warunkiem że jest nie przerwany ew przy wtyczce od samego wtrysku sprawdź , a rozpiskę znajdziesz na stronie Ac schemat wyjść wyprowadzeń ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie MJ się skończył ;( zamień miejscami 3 z 2 czyli zamień wtyczki i wężyki i zobacz jaki błąd wywali, nei patrzyłem na osc bo siedzę w aucie i słaby necik ale jak ciśnienie pada tak jak mówi Tofu to nei za dobrze

 

przywiózł bym Ci nową listwę MJ ale wysłałem kiedyś jednemu bo był w potrzebie i miał zapłacić jak będzie miał kasę i................. ehh z ludźmi ;) a tu zaraz rok będzie jak robiłem za samarytanina bbuuahhahaha

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przywiózł bym Ci nową listwę MJ ale wysłałem kiedyś jednemu bo był w potrzebie i miał zapłacić jak będzie miał kasę i................. ehh z ludźmi ;) a tu zaraz rok będzie jak robiłem za samarytanina bbuuahhahaha

 

Co tam listwa Dino....ja "znajomemu" pożyczyłem samochód (mój poprzedni) ,miał kupić na raty -to było pół roku temu...ani rat ani wozu.....chyba jestem lepszym samarytaninem.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak pisze Dino tzn. wtyczki miejscami zamienione. okazało się że wtrysk padł. Miesiąc czasu i po wtrysku.heh musze reklamować. A z tym ciśnieniem to co tzn czeba jakiś lepszy filterek fazy lotnej, bo tylko to mi prychodzi do głowy? No ale teraz została mi tylko jazda na PB. A może któryś z kolegów ma wtrysk Mj do sprzedania? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwiłem sobie listwe valtek, będe musiał na niej śmigać do czasu jak mi nie odeślą Mj. Upewnie się jeszcze czy musze im wysyłać całą listwe czy tylko wadliwy wtryskiwacz bo jak tylko wadliwy to myśle dokupić jeden i śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie chcesz nissmem pojeździć, może warto zakupić hanki, zwróci się w paliwie i nie tylko whistle.gif

 

mam nowe wtyczki od wiązki tylko muszę sprawdzić czy by pasowały, to nie musiał byś kupować przejściówek, tylko polutować te,

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad sprzedaniem nissmo ale szkoda!!Samochód sprawdzony, od nowości, jeszcze mnie nie zawiódł,zawsze i wszędzie nim dojechałem. Narazie pech mnie prześladuje a chciałbym już dojść do ładu z tym gazem. Jak uporam się to pomyśle nad jakimiś wtryskiwaczami ale już konkretnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kornik43, 30.03 po południu, miejsce do ugadania, pewnie Mdonald albo coś innego w okolicach z parkingiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Dino miejsce może być mc donald koło stacji orlen w pszczynie na trasie Dk1? Godzine poostawiam Tobie

Edytowane przez kornik43
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to gość nie znam terenu biggrin.gif tylko dość szybko devil.gif tamtędy przemykam devil.gif ale będę leciał od Tych, nocuję przy piramidzie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak tam podjedziesz to zmusisz mnei do przejścia przez ulicę na piechotę ;)dribble.gifdribble.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będe tam tylko prosze o podanie godziny.(a odrobina ruchu nie zaszkodzi!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdzwonimy się, pewnie po 15-16, bo jadę pod Bierawę na 12 i tam trochę zabawię i powrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiercić dysze i zaznacz ptaszek przy wyłącz przy pierwszym

 

chcesz pomocy, czy czego?? jak chcesz zostać z takimi dyszami to po co dajesz scriny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. a co oznaczać będzie jeśli nie będzie zaznaczone wyłącz przy pierwszym ? ( znajomy gaziarz mi tak troszkę poustawiał) ale wiele nie kumam :unsure:

 

jaka średnica dysz będzie w moim przypadku wystarczająca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz odznaczone to auto wspomaga się PB a TY nawet nie wiesz, a z takimi dyszami to raczej pewne,

@kornik43 ma taki sam silnik i dyszę 2.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...