Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Układ wydechowy


BossNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Podpinając się pod temat to co w końcu lepiej wyciąć (zrobić przelot) środkowy rezonator czy końcowy tłumik??

Bez rezonatora - ostrzej

Bez końcowego - głośniej

 

Ale jak wybierzesz jedno i drugie to będzie poldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musze wypierdzielic srodkowy bo mam zmasakrowany przez glebę, spiacych policjantów, itp a w tylnym coś mi brzeczy i właśnie boję się że będzie na przelocie brzmiał nie fajnie

Ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobić żeby było dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał kup jakiś wedle Twego upodobania bo seryjny brzmi pożal się boże, a dodatkowo usunięcie czegoś nie poprawi aspektów akustycznych 

 

zapodam jeden z moich ulubionych klipów i moim zdaniem, a sam miałem sobie taki kupić, to brzmi i wygląda super (do mojego nie pasuje wizualnie pojedynczy rozchodzący się na dwa gdzie z tyłu by było widoczne Y-dlatego mam podwójny) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak transport idzie statkiem to ok 6 tygodni, jak samolotem to zdarza się, że towar za 2 dni jest w Warszawie, niestety tam trafia do Urzędu Celnego i spoczywa kolejne 10-14 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem nic o takich bzdurach ^ średnio wysyłane jest w ciągu kilku dni, a odebrać po przylocie można następnego dnia, chyba, że się przyfarci i tego samego dnia

 

całość trwa tydzień z kawałkiem 

 

 

co więcej, bzdurne jest takie pisanie tutaj, że długo, a dni mijają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co Tomek na małe pierdoly czekałem faktycznie ok tygodnia ( to co nie było objęte clem) ale już np na felgi ok 6 tygodni. Średnio na większe zamówienie czeka się 4-6 tygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez większego znaczenia, na wydech czekałem łącznie ze dwa tygodnie, na sprezyny i test pipy z tez dwa bo wpierw przesyłam miedzy stanami a potem firma spedycyjna wysyła do swojej firmy w warszawie gdzie tez jest urzad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche tak...w mid coś mi się telepocze lekko i rezonuje....próbowałem to nawiercić i podspawać...pewno jest tak taka siateczka i ona ma tendencie to odpadania i lekkiego rezonowania. Niestety nie dało to większego efektu, trzeba będzie to poprostu wycić i wspawać nowy element. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako kompletny laik w temacie chciałbym zapytać czy taki wydech ot tak można sobie zamówić i przyczepić zamiast seryjnego http://www.topendpower.pl/p/pl/inv-hs02n3zgid/uklad+wydechowy+typu+cat-back+invidia+gemini+-+nissan+350z.html

 

Czy ktoś z forum ma ten wydech ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz sie czy pasuje do wersji EU bo wiem ze wiekszosc wydechow jest do hamburgerow przystosowana.


Swoja droga lepiej zainwestowac w jakie aftermarketowe kolektory, zrobic jakis sensowny y-pipe i bedzie taniej, no i lepsze efekty napewno niz takiego drogiego. Tomek moze powiedziec ile mu zabral mocy jego wydech za tez niemale pieniadze :)

 

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, takie zabrał ze Nm dostał w d*pę z 10 momentu ale po strojeniu mocy przybyło bo pierwotnie 3 były straty, a 9 zysku- 315 na starym paliwie, liczę na 325 przy najbliższej okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...