Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] NissanConnect 2 - aplikacje i nowości


huckster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4EA0C

z2013 była 4EA0B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe mają oznaczenie KE288-LCNKE 15 i mam taką, po wsadzeniu są wgrywane jakieś aktualizacje, porównywałem wersie i są rożne wynika z tego że KE 288 jest nowsza

Przepraszam za krzywe zdjęcie :-)

I tak na marginesie jedną mam na zbyciu

post-96977-0-03068300-1465240412_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Też nabyłem KE288-LCNKE15

Jeżeli ktoś myśli, że w końcu zaktualizowali bazę fotoradarów i pousuwali dawno wykopane z ziemi słupy z atrapami, to się nieźle zdziwi :devil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe punkty jak nowe nie sprawdzałem

Ściągnięty plik "myPOIs.zip" należy rozpakować i folder myPOIs zgrać na pendrive i zaimportować do navi.

 

Do importu wybranego zestawu POI wykorzystujemy pendrive sformatowany wcześniej na FAT, lub FAT32. Pendrive nie musi być pusty. Po prostu do tego co tam mamy (muza itp) kopiujemy odpowiedni zestaw POI (myPOIs), ale koniecznie bezpośrednio do folderu głównego Pendrive.

Po skopiowaniu drzewo wygląda tak:

Pendrive

- myPOIs

- myPOIWarnings

- nissan_connect.csv

 

1- Pendrive podłączamy do gniazda USB w Nissanie

 

2- Sprzęt automatycznie wykryje nowy zestaw fotopstryków i poprosi o potwierdzenie podmiany starego zestawu. Potwierdzamy i to wszystko.

LUB

Korzystając z menu nawigacyjnego Nissan Connect, Nissan Connect-2, lub Nissan Connect-3 importujemy zestaw POI ...

 

Po zaimportowaniu możemy wyjąć pendrive z gniazda USB, lub pozostawić - bez znaczenia

====================================================================

Szczegóły każdy użytkownik znajdzie również w załączonej do pojazdu "Instrukcji Użytkownika systemu Nawigacyjnego Nissan Connect"

myPOIs.zip

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Mógłbyś się bardziej postarać - w sieci już są z 1 czerwca http://www.mynavi-expert.pl/nissan/13470-speedcam-nissan-pl-i-eu-22012015.html

To nie "przytyk z mojej strony, a wskazówka :dribble:

I zwróć uwagę, że ten zestaw w formacie (.csv) nie podmienia tego wbudowanego w mapę, tylko działa z nim jednocześnie. Więc nieaktualnych staroci się w ten sposób nie pozbędziemy ... jedyny plus, że w ten sposób mamy również nowe fotopstryki

Edytowane przez Andrzej G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Wystarczy przedzwonić do ASO, by się dowiedzieć jakie oznaczenie ma najnowsza karta do danego modelu Nissana.

Ja zanim kupiłem, upewniłem się w ASO, by nie wywalić kasiory w błoto

Edytowane przez Andrzej G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu jest nowa ponoć z 2016 choć mam wątpliwości (czyta np.ulicę której nie ma ) a w załączniku są punkty POI ale jak słusznie koledzy zauważyli są już nowsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarła do mnie karta i zdziwko niekiepskie mnie ogarnęło,bo zamiast  4EA0C dostałem 4KJ0A!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze czy źle? ;):D 

Może ktoś sprzedać patent na rozszyfrowywanie tego? Albo zestawić chronologicznie te magiczne dla mnie oznaczenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pewnie do innego modelu,sprawdź i zapodaj czy działa mapa.

Działa! Pięknie się z aktualizowała,zrobił się restart i zupełnie inaczej menu wygląda niż w poprzedniej.Język oczywiście polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa! Pięknie się z aktualizowała,zrobił się restart i zupełnie inaczej menu wygląda niż w poprzedniej.Język oczywiście polski

 

Witam,

Mam małą prośbę dotyczącą mapy. Czy możesz sprawdzić, czy jest na niej ul. Bohaterów Września w Lublinie, prowadząca do północnej obwodnicy Lublina? Ulica ta została oddana do użytku jakoś rok temu, a na mapie z 2013r jej nie ma. Więc jeśli na nowej mapie jest, to znaczy że faktycznie coś zaktualizowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja kartySD2 GENJ-euB.A v11       414817437


W spisie brak tej ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W spisie brak tej ulicy.

 

Dzięki. Czyli nie ma co się spieszyć z kupowaniem. Co jak co ale takie ulice jak 2-pasmowa dojazdówka do obwodnicy raczej powinny być szybko aktualizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co doczytałem na zagranicznych forach,to nissan tłumaczy się z opóźnień tym,że zbierają dane od dealerów odnośnie map i zapotrzebowania co do aktualizacji i trwa to około roku,później te dane wędrują do aktualizacji,są sprawdzane,a następnie opracowywana nowa mapa.Trwa to z reguły około roku.

Dla mnie to bardzo dziwne postępowanie,ale może jest wymuszone ich tajemnym systemem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chyba czyjąś pomyłkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3Rni a masz namiar na nowszą czy tak z zazdrości :-))

 

Jacko czy zwróciłeś uwagę na jakość dźwięku z głośników po aktualizacji,mam wrażenie że jest trochę lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...