Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

O pielęgnacji aut


myszorek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A to folią bąbelkową nakrywasz? :D  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam... W Photoshopie :lol:.

A na poważnie, Collinite grzeje się w domu, zaraz nałożę na Qashqaia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to grubo...dłużej wytrzyma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięęęknę Krople  :spoko:

A Collonita to pierwsza warstwa na bogato wetrzeć i spolerować, aaaa po 24H nałożyć 2gą cienką warstwę i będzie Galante  :D

ooo tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek co Ty tu za profanacje wstawiasz,jak można marnować tak dobry towar na tak źle przygotowane auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem nałożyłem drugą warstwę C-845.

Po południu wychodzę z pracy, idę do auta, a tam „kropelkowanie” w wykonaniu programu Natura-2017. Prawda, że ładne :Dpost-96804-0-38465700-1483550336_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co chcesz...masz położony baranek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nissana qq trzeba kupić jaki by on nie był to wart bycia w klubie forumowym i dzielenia się codziennością życia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięęęknę Krople  :spoko:

A Collonita to pierwsza warstwa na bogato wetrzeć i spolerować, aaaa po 24H nałożyć 2gą cienką warstwę i będzie Galante  :D

ooo tak 

Chwalił chwalił i no i zachwalił. Zobaczymy co to jest warte ;) 

 

 

Mam i ja

ff6f1a2ca2baffbc8049f635aa19ba90.jpg

W tym tygodniu wleci pewnie na nowa tojke jak wszystko pójdzie zgodnie z planem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurna, lakier do paznokci mojej baby jest trwalszy niż na tym pseudojapońskim goownie.

Ładowałem dziś do QQ jakiś większy karton i musiałem oderwać od niego rękę żeby otworzyć drzwi. Myślę sobie - nie będę stawiał kartonu na ziemię, bo syfu naniosę do auta więc oparłem karton delikatnie o nadkole przy tylnych drzwiach. Dodam, że czysty karton. I oczywiście mam 2 kolejne ryski jakby kot podrapał.

Idź pan w uj z taką motoryzacją. Sprzedam dziada przed końcem roku i kupię jakiegoś odrapanego złoma, bo szlag mnie chyba trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepszy swój uj odrapany??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Edi taki śmiech przez łzy, bo to co się dzieje z wszechogarniającą nas technologią, to woła o pomstę do nieba. Lakiery zdrapki, tandeta i celowe postarzanie produktów. Na ten przykład jestem obecnie w trakcie przeprowadzki i zmuszony byłem także do zakupu nowych zabawek AGD. Założyłem sobie (chyba słusznie), że nie będę kupował najtańszej chińszczyzny i kupię coś ze średniej półki. Marek nie będę teraz wymieniał, napiszę tylko, że nie wziąłem wszystkiego jednego producenta, a raczej kierując się opiniami kupiłem sprzęt różnych producentów. Mam następujące wrażenia - niezależnie od producentów, oferowane przez nich wytwory mają chyba jedynie ładnie wyglądać i co najwyżej przetrzymać okres gwarancji. Tandetne, często plastikowe wykonanie, niedokładności w montażu, delikatne pokrętła czy programatory, które już od nowości mają takie luzy, że latają jak Żyd po pustym sklepie. I wcale nie kupowałem sprzętu z najniższej półki. Kuchnia mać - musi chyba być jakaś wojna żeby świat zaczął się od nowa. :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parują mi szyby a pod wieczór gdy wychodzę z pracy temp. poniżej 0 i cała szyba od środka zamrożona. Próbowałem już preparatów przeciw parowaniu "K2" ale nie pomogło, woreczki na wilgoć itp.

Tez macie taki problem?? Bo wydaje mi się ze nie jest to chyba naturalne. Juz się zastanawiam czy gdzieś woda nie cieknie do środka ze taka wilgoć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest z klimą w zimie, osusza ale i zostawia wilgoć, jakieś 5 min. przed końcem jazdy wyłączam klime, pozostawiam nawiew ale już na niższej temperaturze i szyba od środka nie marznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 min to ja mam do roboty (6km).Klimę mam włączoną. Chodź mechanik kiedys mówił ze przy niskich temperaturach klima się nie włącza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiesz co to światła co 100 metrów i na dodatek działające wbrew logice, zazdroszczę.


Czy ktoś z szanownego grona kładł ceramike na lakier, jeśli tak to jak to się spisuje, namawiają mnie na ten wynalazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...