Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai II - wymiana radia na chińczyka z androidem


toporr23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli wszystko podłączone tak jak Bozia i instrukcja przykazała to chyba tylko w ustawieniach trzeba szukać.Ja mam najtańszego Chińczyka i wszystko było od razu widoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, patyczek7 napisał:

Witam

Mam Dasaite MAX10 wszystko ok, tylko nie mam na wyświetlaczu między zegarami info o radiu jest tylko pusta strona. Gdzie może być przyczyna?

A to dziwne , bo powinna być wyświetlana częstotliwość i działa to po podłączeniu radia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Wojtek74 napisał:

A to dziwne , bo powinna być wyświetlana częstotliwość i działa to po podłączeniu radia .

Dokładnie powinna być wyświetlana częstotliwość stacji, przy oryginalnym radiu jest nazwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miał ktoś taki problem, że podczas aktualizacji systemu dochodzi do pewnego momentu i...się restartuje. Mam już tak chyba z 7 restart. Nie przechodzi nawet o milimetr dalej. Trwa to już z 20 minut co najmniej. Soft z linka od chinczyka.

IMG_20201120_102836.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, debuger napisał:

Witam.

Miał ktoś taki problem, że podczas aktualizacji systemu dochodzi do pewnego momentu i...się restartuje. Mam już tak chyba z 7 restart. Nie przechodzi nawet o milimetr dalej. Trwa to już z 20 minut co najmniej. Soft z linka od chinczyka.

IMG_20201120_102836.jpg

Nie miałem takiego objawu przy aktualizacji systemu (bo nigdy go jeszcze w X-trailu nie robiłem), ale miałem podobny objaw przy instalacji jednej z aplikacji z GooglePlay. Wtedy mi pomogło wyczyszczenie pamięci aplikacji oraz zresetowanie ustawień systemowych w Dasaicie... Ale to pewnie nie to samo, bo jak już zacząłeś update systemu, to chyba nie ruszysz dalej bez jego skończenia?...

Pozdr.,

Z.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ZibiT napisał:

Nie miałem takiego objawu przy aktualizacji systemu (bo nigdy go jeszcze w X-trailu nie robiłem), ale miałem podobny objaw przy instalacji jednej z aplikacji z GooglePlay. Wtedy mi pomogło wyczyszczenie pamięci aplikacji oraz zresetowanie ustawień systemowych w Dasaicie... Ale to pewnie nie to samo, bo jak już zacząłeś update systemu, to chyba nie ruszysz dalej bez jego skończenia?...

Pozdr.,

Z.

 

Niestety nawet trochę przypadkowy factory reset nie pomógł. Dlatego nie chciałem robić update-u. Ale nie...innym działało :). A może przy przejściu z Androida 9 na 10 jakiś inny soft potrzebny?

Edytowane przez debuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, debuger napisał:

Witam.

Miał ktoś taki problem, że podczas aktualizacji systemu dochodzi do pewnego momentu i...się restartuje. Mam już tak chyba z 7 restart. Nie przechodzi nawet o milimetr dalej. Trwa to już z 20 minut co najmniej. Soft z linka od chinczyka.

IMG_20201120_102836.jpg

A czy przypadkiem nie masz błędnej wersji oprogramowania ? Miałem ten sam problem jak próbowałem wgrać androida 10 na androida 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Makrys napisał:
 
 
 
 
 
 
 
 

A czy przypadkiem nie masz błędnej wersji oprogramowania ? Miałem ten sam problem jak próbowałem wgrać androida 10 na androida 9

Byc może, ale taka mi przesłał Chinczyk, u którego kupiłem. Jak to zweryfikować?. HA3_rk3399_10.0_ota(20201113)升级包2.zip

4 minuty temu, debuger napisał:
 
 
 
 

Byc może, ale taka mi przesłał Chinczyk, u którego kupiłem. Jak to zweryfikować?. HA3_rk3399_10.0_ota(20201113)升级包2.zip

Raczej ok jest. Próbowalem tez inne dwa pliki z xda: https://forum.xda-developers.com/android-auto/mtcd-android-head-units-general/dasaita-mcu-updates-rockchip-px5-octa-t3575155

ten sam efekt. Chyba, że ma to tak długo trwać. Ja po ok. 20-30 minutach włączałem. Ja tez wgrywam 10 na 9. Może cos z tym inaczej trzeba zadziałac?

Edytowane przez debuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziles z 9tki na 10tke? instalowales po prostu 10tke? to byl blad i tego masz efekt. "Mod Instaler Pro2" tym przejdziesz bezbolesnie na 10tke.

http://hal9k.ru/?page_id=207

Edytowane przez Banan61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Banan61 napisał:
 
 

Przechodziles z 9tki na 10tke?

Jeszcze nie, miałem taką nadzieję, że będę mógł przejść, ale widze, że to chyba nie takie hop siup :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przejść z 9 na 10 ale wymaga to trochę znajomość w oprogramowaniu androida. W innym przypadku takie przejście nie zadziała. Proponuję szukać wersji oprogramowania takie jakie się ma w radiu. Zwrócić uwagę należy również czy to PX 5 czy PX6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Banan61 napisał:

@debuger

mozesz podac linka do tego co Ci przyslal chinczyk? dzieki.

 

MTCE
V3.65 https://www.sendspace.com/pro/dl/pw9er5

MAX6 Version : PX6 HA2_rk3399_9.0_ota(20200521) https://www.sendspace.com/pro/dl/4bc5go

PX6 android 10 (1113)
https://drive.google.com/file/d/1rO-wBK8rvVZsXT_5IjN3MyuMY00utZZX/view?usp=sharing

Już wiadomo. Dał złe linki. Nie można tak normalnie przejść z Androida 9 na 10.

4 godziny temu, ZibiT napisał:

Nie miałem takiego objawu przy aktualizacji systemu (bo nigdy go jeszcze w X-trailu nie robiłem), ale miałem podobny objaw przy instalacji jednej z aplikacji z GooglePlay. Wtedy mi pomogło wyczyszczenie pamięci aplikacji oraz zresetowanie ustawień systemowych w Dasaicie... Ale to pewnie nie to samo, bo jak już zacząłeś update systemu, to chyba nie ruszysz dalej bez jego skończenia?...

Pozdr.,

Z.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, debuger napisał:

Na Youtube są filmy pokazujące że może przejść z Androida 9 na 10. Ktoś zrobił to ?

Masz może linka?  Można to zrobić ale jest trochę zabawy. Nie polecam aby za to zabierała się osoba która się nie zna. Może z radia zrobić fantastyczną podkładkę pod kwiatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Banan61 napisał:

Dlatego moze lepiej i bezpieczniej byloby wydac te 10dolcow za "Mod Instaler? Ja bym tak zrobil.

Dokładnie. Też o tym myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak zainstalować update do android 10?
Mam już zainstalowaną 10 ale jest update (ten co wspomniany wyżej) a archiwum zawiera takie pliki jak poniżej.
Po prostu skopiować je na pendrive i na stacji wybrać system update?

Przechwytywanie.PNG

Edytowane przez Jacoob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, debuger napisał:

Też tak pomyślałem. Ale na razie moda nie mam. Ani żadnego infa od sprzedawcy.

Jest można kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Jacoob napisał:

Panowie, a jak zainstalować update do android 10?
Mam już zainstalowaną 10 ale jest update (ten co wspomniany wyżej) a archiwum zawiera takie pliki jak poniżej.
Po prostu skopiować je na pendrive i na stacji wybrać system update?

Przechwytywanie.PNG

wg mnie tak. Proponuje przenieś dane na kartę pamięci i podczas włączania radia system powinien zapytać , że system znalazł aktualizacje czy zainstalować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

update.zip ( nie rozpakowujesz) dajesz na USB Stick-a i wsadzasz do radyjka. System automatycznie rozpozna update i ja instalujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Makrys napisał:

Jest można kupić

Kupiłem około 12.00 dzisiaj. I czekam. Nie wiem jak ma być dostarczony. Dostałem tylko potwierdzenie z PayPal a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...