Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai II - wymiana radia na chińczyka z androidem


toporr23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, debuger napisał:
 
 

Kupiłem około 12.00 dzisiaj. I czekam. Nie wiem jak ma być dostarczony. Dostałem tylko potwierdzenie z PayPal a.

Ok. Za pomocą modu instalacja jest bezproblemowa. Miałem andka 9 jest 10. 

Edytowane przez debuger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Makrys @Banan61 dzięki Panowie. Poszło bez problemu przy spakowanym update.zip .
Nie wiem czemu wcześniej samo z siebie nie chciało wystartować może dlatego, że na pendrive miałem jeszcze inne dane a teraz po prostu był tylko z aktualizacją.
No i oczywiście po aktualizacji działa "szybciej" :D

Edytowane przez Jacoob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Jacoob napisał:
 
2

@Makrys @Banan61 dzięki Panowie. Poszło bez problemu przy spakowanym update.zip .
Nie wiem czemu wcześniej samo z siebie nie chciało wystartować może dlatego, że na pendrive miałem jeszcze inne dane a teraz po prostu był tylko z aktualizacja.
No i oczywiście po aktualizacji działa "szybciej" :D

A jaki miałeś plik update, jaka data aktualizacji i skąd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki dostałem od Dasaity - napisałem do nich na ich profilu na Aliexpress i otrzymałem te pliki:
PX6 android 10 (1113)
https://drive.google.com/file/d/1rO-wBK8rvVZsXT_5IjN3MyuMY00utZZX/view?usp=sharing
3.67 MCU
https://drive.google.com/file/d/1VHmt2nffbQdc2iHiy_Pl3rNwLXN4cVea/view?usp=sharing

Przed aktualizacją miałem - Android 10 z 06/09/2020 i MCU 3.56 z 17/06/2020:
1.jpg.f99a88eabc1e7f0c91c104fe810a577b.jpg

Po aktualizacji mam - Android 10 z 13/11/2020 i MCU 3.67 z 07/11/2020:
2.thumb.jpg.b15cd105ae949e1c26e44c3e69614eca.jpg

Aktualizacja wykonana bez dodatkowych aplikacji. Tylko za pomocą wbudowanych opcji.
Aktualizacja trwała jakieś 20-25 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie, przed zabawa z MCU zrobcie sobie kopie zapasowa ustawien !   dmcu.cfg

bo jak pojdzie cos nie tak, to juz bedzie pozamiatane!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi się przyfarciło bo poszedłem zupełnie bez żadnej kopii :]

w którym miejscu jest
dmcu.cfg ?

Edytowane przez Jacoob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jacoob napisał:

Pliki dostałem od Dasaity - napisałem do nich na ich profilu na Aliexpress i otrzymałem te pliki:
PX6 android 10 (1113)
https://drive.google.com/file/d/1rO-wBK8rvVZsXT_5IjN3MyuMY00utZZX/view?usp=sharing
3.67 MCU
https://drive.google.com/file/d/1VHmt2nffbQdc2iHiy_Pl3rNwLXN4cVea/view?usp=sharing

Przed aktualizacją miałem - Android 10 z 06/09/2020 i MCU 3.56 z 17/06/2020:
1.jpg.f99a88eabc1e7f0c91c104fe810a577b.jpg

Po aktualizacji mam - Android 10 z 13/11/2020 i MCU 3.67 z 07/11/2020:
2.thumb.jpg.b15cd105ae949e1c26e44c3e69614eca.jpg

Aktualizacja wykonana bez dodatkowych aplikacji. Tylko za pomocą wbudowanych opcji.
Aktualizacja trwała jakieś 20-25 minut.

Czy te pliki są jedynie do sprzętu Dasaita czy można zastosować w podobnych stacjach multimedialnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qashtan1.2 napisał:

Czy te pliki są jedynie do sprzętu Dasaita czy można zastosować w podobnych stacjach multimedialnych?

Zależy czy masz adka 9 lub 10 oraz radio px5 lub px6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

w którym miejscu jest dmcu.cfg ?

Wchodzisz do "Ustawienia Fabryczne" kod 126 i "Exportuj" zapisze sie na SD albo USB

Cytat

Czy te pliki są jedynie do sprzętu Dasaita czy można zastosować w podobnych stacjach multimedialnych?

Tylko do tego radyjka, MCU to jak bios w PC, wiec nie radze gdzie indziej probowac.

Edytowane przez Banan61
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, zaczęły przychodzi mi powiadomienia o odpowiedziach w poście i sprawdziłem swoją Dasaite i PX6 Android 10, MCU 29 July 2020

z pozycji ustawień systemu w radiu ani update systemu ani MCU jest nieaktywny, rozumiem, że trzeba by to wgrać ręcznie, a teraz głupie pytanie, co da update MCU? czy moim przypadku jest ok? czy warto updatować, bo coś się polepszy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

czy warto updatować

Napisze to tak:

niby kazda nowa wersja "cos polepsza", "niby eliminuje bledy z poprzedniej wersji" - czy tak jest?

Niektorzy mowia "nie ruszaj jak dobrze dziala" - decyzja nalezy do Ciebie. Zawsze mozna wrocic do poprzedniej wersji.

Cytat

update systemu ani MCU jest nieaktywny

nie wiem czy dobrze zrozumialem ale system nie informuje nas, ze producent wydal nowe wersje, trzeba robic recznie.

Cytat

czy moim przypadku jest ok ?

Nie wiemy co masz tzn. jakie MCU itd.

Kolega @Jacoob zrobil to super, dwa zdjecia i wszystko wiadomo :thumbsup:

 

Edytowane przez Banan61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jacoob napisał:
 
 
 
 

Pliki dostałem od Dasaity - napisałem do nich na ich profilu na Aliexpress i otrzymałem te pliki:
PX6 android 10 (1113)
https://drive.google.com/file/d/1rO-wBK8rvVZsXT_5IjN3MyuMY00utZZX/view?usp=sharing
3.67 MCU
https://drive.google.com/file/d/1VHmt2nffbQdc2iHiy_Pl3rNwLXN4cVea/view?usp=sharing

Przed aktualizacją miałem - Android 10 z 06/09/2020 i MCU 3.56 z 17/06/2020:
1.jpg.f99a88eabc1e7f0c91c104fe810a577b.jpg

Po aktualizacji mam - Android 10 z 13/11/2020 i MCU 3.67 z 07/11/2020:
2.thumb.jpg.b15cd105ae949e1c26e44c3e69614eca.jpg

Aktualizacja wykonana bez dodatkowych aplikacji. Tylko za pomocą wbudowanych opcji.
Aktualizacja trwała jakieś 20-25 minut.

Ja dorzuciłem jeszcze inny luncher. Chyba trochę ciekawszy od standardowego. Ale potestuję. 

IMG_20201121_200630.jpg

Edytowane przez debuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, debuger napisał:

Ja dorzuciłem jeszcze inny luncher. Chyba trochę ciekawszy od standardowego. Ale potestuję. 

IMG_20201121_200630.jpg

Co to jest za launcher? Czy jest to rylko na wyposażeniu andka10?

53 minuty temu, Banan61 napisał:

Też go mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Makrys napisał:
 
 

Co to jest za launcher? Czy jest to rylko na wyposażeniu andka10?

Też go mam

Launcher na zdjęciu do launcher z Hct7, czyli zmodyfikowanego andka 10 na nasze radyjko. Znalazłem gdzieś linka do samego launchera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Guzior napisał:

Mam go zainstalowanego i moim zdaniem jest the best emoji108.png

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Launcher AGAMA jest the best :-)

Sam go używam i bardzo fajnie integruje się z kokpitem :-)

Wersja na noc u mnie tak wygląda :-)

IMG_1702.thumb.jpg.b80daaef85c76df37e77df80674e6b68.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, debuger napisał:

Launcher na zdjęciu do launcher z Hct7, czyli zmodyfikowanego andka 10 na nasze radyjko. Znalazłem gdzieś linka do samego launchera. 

A możesz podać linka do samego launchera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Makrys napisał:

A możesz podać linka do samego launchera?

https://drive.google.com/file/d/1nhhMaJ1HssfzX7k31Idb53CRnzUNh3EY/view?usp=drivesdk

 

 

2 godziny temu, ZibiT napisał:

Launcher AGAMA jest the best :-)

Sam go używam i bardzo fajnie integruje się z kokpitem :-)

Wersja na noc u mnie tak wygląda :-)

IMG_1702.thumb.jpg.b80daaef85c76df37e77df80674e6b68.jpg

Ja też go używałem przed update-em do andka 10. Być może znowu przejdę bo w Agamie wszystko jest dostepne z jednego pulpitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@debuger wygląda ten launcher z htc ciekawie - a można ruszać ikony na dole? te gdzie jest bluetooth?
Launcher AGAMA widziałem już wcześniej ale się coś nie mogę zebrać by go zainstalować.


przepraszam za offtop ale @ZibiT masz pomarańczową skórę nad schowkiem? To jakiś custom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jacoob napisał:
 
 
 
 

@debuger wygląda ten launcher z htc ciekawie - a można ruszać ikony na dole? te gdzie jest bluetooth?
Launcher AGAMA widziałem już wcześniej ale się coś nie mogę zebrać by go zainstalować.


przepraszam za offtop ale @ZibiT masz pomarańczową skórę nad schowkiem? To jakiś custom?

Mało bawiłem się tym launcherem, ale tak na szybko nie znalazłem możliwości zmiany tych ikon. Na pewno drag and drop nie działa.

A inne pytanie. Czy ktoś powie mi jak dodać do odtwarzania kolejny katalog, do listy już lecących utworów w defaultowym odtwarzaczu? Bo generalnie nie lubię doinstalowywać innych odtwarzaczy, a tego mi brakuje. Mam nadzieje, że tylko źle patrzę, bo to w końcu podstawowa funkcjonalność odtwarzacza. 

Edytowane przez debuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Jacoob napisał:

@debuger wygląda ten launcher z htc ciekawie - a można ruszać ikony na dole? te gdzie jest bluetooth?
Launcher AGAMA widziałem już wcześniej ale się coś nie mogę zebrać by go zainstalować.


przepraszam za offtop ale @ZibiT masz pomarańczową skórę nad schowkiem? To jakiś custom?

Tak, pomarańczową skóra nad schowkiem to custom :-) I nie tylko tam...

Pozdr.,

Z

 

1 godzinę temu, debuger napisał:

Mało bawiłem się tym launcherem, ale tak na szybko nie znalazłem możliwości zmiany tych ikon. Na pewno drag and drop nie działa.

A inne pytanie. Czy ktoś powie mi jak dodać do odtwarzania kolejny katalog, do listy już lecących utworów w defaultowym odtwarzaczu? Bo generalnie nie lubię doinstalowywać innych odtwarzaczy, a tego mi brakuje. Mam nadzieje, że tylko źle patrzę, bo to w końcu podstawowa funkcjonalność odtwarzacza. 

Nie jestem na 100% pewien, czy można zarządzać liczbą tych ikon na pulpicie - wydaje mi się, że nie. Ale podpiąć można pod nie cokolwiek, można zmienić ikony oraz opis, który wyświetla się na panelu.

Pozdr.,

Z

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZibiT napisał:
 
 

Tak, pomarańczową skóra nad schowkiem to custom :-) I nie tylko tam...

Pozdr.,

Z

 

Nie jestem na 100% pewien, czy można zarządzać liczbą tych ikon na pulpicie - wydaje mi się, że nie. Ale podpiąć można pod nie cokolwiek, można zmienić ikony oraz opis, który wyświetla się na panelu.

Pozdr.,

Z

Ale o którym teraz launcherze mowa? Jeżeli o Agamie to tak, tam można zmieniać i podpinać. Ale kolega chyba pytał o launcher z modu HTC7. Dodatkowo mod ten ma też trochę zmieniony odtwarzacz muzyki, nieznacznie co prawda, ale dla mnie korzystniej wygląda. Obrazek okładki jest po prawej stronie, kwadratowy i trochę większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam takiego launchera :

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.speedfire.flycontrolcenter&hl=pl&gl=US

Polecam zakupić pełną wersje

Mma również pełną wersję Agmę ale wolę FCC Launcher

Edytowane przez Makrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, debuger said:

 

Witam

Jestem nowy. Posiadam podobna stację i po zamontowaniu wszystko działa oprócz dźwięku. Czyli kamery 360,bluetooth,internet,wifi działa a dźwięku żadnego radio nie wydaje. Posiadam system głośników BOSE.jest wogole szansa na podłączenie tego czy pozostaje mi tylko zwrot stacji? Ktoś pomoże? Z góry dziekuje

Edytowane przez zozzowrx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...