Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić, sprzedać Terrano - najpierw go poznaj !!!


Gość picia277
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... nikogo lepszego od maniaków nie znajdę na sprawdzenie. 

 

Przepraszam oczywiście jak kogoś uraziłem tym określeniem. :whistle:

 

Marcin ... no daj spokój

Jesteśmy tutaj jak rodzina, czasem jest lepiej czasem gorzej ... ale z maniactwa się nie leczymy :D

Czyli tak;

oglądacie, kupujecie, później wspólna integracja w lekkim terenie, ognicho, kiełbacha, no i widzimy się na fotach 

będzie was już 5-u ;)

Prawda panie Dżemie?  ;)  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczysz cale lubelskie


No i na chwile obecną nie dołączę do rodziny. Zły jestem na siebie jak cholera teraz. Ale cóż. Teraz trzeba czekać i szukać. :icon_cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią każda potwora ma swego amatora widocznie ten nie był ci pisany .głową do góry będzie następny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bielsku jest do wzięcia t2 krótki 2.7td w standardzie za 5 tysięcy, wczoraj z Łysym oglądaliśmy :) 

jak ktoś chce oglądnąć to mam nr telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadząc po zdjęciach to parking przy skrzyżowaniu al. Niepodległości i Jana Pawła Woronicza w Warszawie :D

 

dwie ostatnie fotki z ul. Garażowej :D

Edytowane przez SieneK_68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że bywałem w Nowym Dworze Gdańskim u kolegi, który robi noże. Ten tyran stoi tam od ponad roku :-)

Zawsze mnie korciło żeby do niego zajrzeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasza121 tego zielonego odpuść, oglądałem go jakieś dwa tygodnie temu przebieg zdecydowanie większy niż podaje licznik, progów nie ma, podłogi pod siedzeniami tylnymi nie ma, pas przedni dolny zardzewiały, a najgorsze to ze ma powgniatany dach, generalnie za 6000 mozna brać ale tak to sie nie opłaca zupełnie, szkoda czasu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weźcie mi powiedzcie skąd się wzięła taka opinia na temat terrano 3.0. Przeglądając stronę forum4x4.pl znalazłem mnóstwo wniosków odnośnie patroli, ale jeśli chodzi o terrano z danym silnikiem to nie mogę się doszukać zbytnio złych opinii. Drugą rzeczą która mnie zastanawia to oglądając terrano II 2.7 i 3.0 zauważyłem, że 3 litrowe które widziałem miały ramy w lepszym stanie jak 2.7. czy tylko taki przypadek czy po prostu od 2003 roku były jakoś lepiej zabezpieczane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami w Terrano 3.0 trafiają sie awarie silników ale bardzo sporadycznie, w parchu bardzo często, podobno mimo ze oznaczenie silnika ZD30 jest takie samo to silniki są inne (chyba gdzie indziej składane)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3.0  jeżdżę  nim  ciut więcej niż   rok   , jak do tej pory nie  przytrafiło się  nic  nadzwyczajnego, sprowadzany był z Włoch , rama  moim  zdaniem  zdrowizna  , z tyłu na wysokości kół  lekki  rudawy nalot  ale to chyba normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta nie znam, ale do Olkusza mam nie daleko. Jak coś to mogę pomóc w miarę możliwości oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głownie rozchodzi mi się jak ktoś by miał blisko zobaczyć w jakim jest stanie na żywo i czy warto wogule by było pojechać bo ja mam prawie 400 km. Wiadomo jest to używany samochód ale głownie wszystkie newralgiczne punkty chociaż zobaczyć.


Kolego Gruby jak by można to prosiłbym o jakieś namiary do ciebie. Może być na priv 


A i jeszcze co do twojej myśli. ja swoją teściową tez uwielbiam. jest  nawet z kim flaszkę rozpracować bez żadnego namawiania. Taka teściowa to skarb :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...