Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić, sprzedać Terrano - najpierw go poznaj !!!


Gość picia277
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź w karcie pojazdu, będziesz wiedział czy pierwszy właściciel w kraju, tak poza tym wzrokowo ładny. Podjedź na stację i obejrzyj go sobie od spodu.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrzewanie non-stop ?

... wiskoza może być padnięta lub coś z układem chłodzenia np. pompa 

oczywiście wszystko jest do zrobienia, pytanie tylko czy to jedyne mankamenty które chce zatuszować sprzedawca

 

Jeśli nie miałeś doświadczenia z terenówkami to proponuję żebyś skontaktował się z "naszymi chłopakami" z lubelskiego

@Rafi

@Marcin316

@Damian g33

@Dżem

 

http://forum.nissank....php/membermap/

 

może któryś z nich znajdzie czas żeby rzucić fachowym okiem ... nie to żebym któremukolwiek z Nich sugerował ale z pewnością byłby to miły i pomocny gest

oczywiście wszystko na jakichś zdrowych zasadach, mam na myśli koszty przejazdu  ;)

 

Na odległość mogę Ci jeszcze doradzić dokładne oględziny ramy w okolicach kielichów sprężyn

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłem na niego okazję od tak sobie przeglądając ogłoszenia. Ładnie się prezentuje i cena zachęcająca.

Padnięte drążki to nie problem. Tył nie bity bo lampki Europa.

 

Podstawa to stan podwozia i ramy. Podjechać na trawkę, spiąć napędy, pomielić skrzynią na neutralnym. No co tu dużo gadać, jak to z kupnem auta. Komisy mijam dalekim łukiem ale obejrzeć go możesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz. Ja przy oględzinach nic nie zauważyłem zbytnio oprócz tego co napisałem wcześniej. No może jeszcze cięższa praca sprzęgła ale to może tylko moje odczucia ze względu na sprzęgło w lalce. nie miałem wcześniej do czynienia z takimi samochodami wiec są rzeczy których mogę nie zauważyć. Chętnie bym jednak podjechał z kimś kto zna temat dogłębnie żeby nie naciąć się na mine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem jeszcze nad aspektem psychologicznym ...

Kiedy podjechałby tam ktoś takim samym autem wtedy sprzedawca wiedziałby że jakieś ukrywane przrz nigo ułomności mogą zostać zdemaskowane i być może wolałby sam je zdradzić :)

Ale skoro już przyklepane to nie ma co drążyć tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się dowiedziałem z II ręki że już nowy właściciel ujeżdża.

Mnie  niedawno taki rocznik 5 tysi więcej wyniósł  i to po roku poszukiwań :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebym miał z kim pojechać żeby go dokładnie sprawdził to już bym to zrobił. I nie mówię że za darmo bo wiadomo wszystko kosztuje. Ale niestety nie mam nikogo takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz się czy aktualne, w piątek będę przejazdem w Chełmie ale wieczorem 18-19 jak wrócę z delegacji. niestety na tygodniu nie mam jak się wyrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że komis otwarty do 17. Chyba że by się z facetem dogadać. To bym sobie najwyżej dzień inaczej rozplanował i poszedł spać rano. A powiedz mi jeszcze czy 290000 przebiegu to dużo dla terrano tylko że z silnikiem 3.0


18 przepraszam za błędny wpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiem Ci na to pytanie, bo nie znam odpowiedzi. Rozmawiałem z chłopkiem na wsi co 2,7 td zrobił 900.000 km z czego część autostrada Niemcy z lawetą na mineralnym oleju...na jednym silniku, który lata do dziś.

 

Zadaj sobie pytanie czy te 290 tysi jest na budziku od nowości czy od ostatniego kasowania oraz czy potrzebujesz potwora mocy 3,0 Di czy styknie Ci leniwy ale niezajebliwy technicznie 2,7. TDI na trasie się już jako tako odpycha jeżeli ma być dalej latane natomiast koło domu czy w naszym terenie niezbyt górzystym TD też styka choć nie jest mistrzem startu ze świateł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na T2 to sporo ... bardzo sporo

ale faktycznie, przyjemność z jazdy jest tak wielka, że można tym sporo natrzaskać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zaciekawiło mnie jeszcze to ogłoszenie. U mnie ma jeden człowiek z tym motorem i bardzo sobie chwali. szukam też czegoś takiego na dalsze wypady. Ze względu na dziecko 5 lat już zaczynają się plany. Np. na przyszly rok góry tylko jeszcze nie ustalone gdzie ale to mniej ważna sprawa


http://otomoto.pl/oferta/nissan-terrano-ID6yazXw.html#0d4fd61ed7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz...no 3,0 di fajny bo ma power i nie za dużo pali ale....dopóki chodzi jest git a jak dupnie....o matko kto mi to zrobi?

 

Silnik fajnie działa ale odważnych na auta z II ręki brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonujesz mnie. A powiedz mi czy w razie czego jeżeli będzie ogłoszenie nadal aktualne w sobotę byś mógł. Zwracam wszystkie koszty oczywiście bo nikogo lepszego od maniaków nie znajdę na sprawdzenie. 

 

Przepraszam oczywiście jak kogoś uraziłem tym określeniem. :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dowiem się odnośnie czy aktualne i czy będzie można trochę później jak do zamknięcia. i dam znać najwyżej co i jak. 


A pan będzie swoim może jechał?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...