Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić, sprzedać Terrano - najpierw go poznaj !!!


Gość picia277
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Enzo mocy zawsze brakuje zależy to od zaawansowania adhd u kierowcy i do czego ma być ten dupowóz

I to jest dobra odpowiedź :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2.4 na kołach 31" i nie narzekam wcale na brak mocy, choć zawsze mogło by być więcej.

no widzisz a w moim mi zaczęło brakować :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm 2.4 pali w ch*j i jeszcze trochę :) w utrzymaniu tez nie jest ciekawie, 8 świec, kable jak do v8 :D mocy tyle co nic :D czy ktoś widzi jakieś plusy? :D  

ja od dwóch lat się zastanawiam dlaczego kupiłem 2.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub 2.7tdi też chłopaki chwalą, a dużo mniej pali ;) 

chociaż ja lubię niezawodność benzyny :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej.

Zamierzam kupić coś 4x4 w rozsądnej cenie. M.in. w grę wchodzi terrano 2.

Dzisiaj trafiłem na to ogłoszenie:

http://olx.pl/oferta/nissan-terrano-nissan-terrano-ii-2000r-4x4-terenowy-lpg-CID5-ID9WRCr.html#ca94bbce90

Może ktoś z was wie coś o tym samochodzie, albo ma jakieś sugestie po obejrzeniu fot i przeczytaniu opisu. Za wszelkie uwagi będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem z opisu to do sprawdzenia było by sprzęgło bo wynika z niego, że ciągał przyczepę, a że z łódką to już szczególnie sprzęgło mogło swoje zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, pierwsze o czym pomyślałem po przeczytaniu opisu to jak wygląda u niego rama szczególnie z tyłu, i na ile ktoś wiedział jak prawidłowo wodować i czy go nie przytopił przez przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych aut nie trzeba topić żeby rdza je zżerała :P 

nikt nie wie dlaczego ale rama gnije pierwsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ wiemy ... błędy na etapie projektu - tu jest pies pogrzebany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

na początek musisz napisać do czego to auto ci jest potrzebne :) 

jak chcesz jeździć na wycieczki z rodziną, na ryby i do pracy

To fajna sprawa :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie coś powiedzieć po oględzinach ze zdjęć co wy widzicie a może ja nie przyłważyłem. Oglądałem już go raz na żywo i nie bardzo było się do czego przyczepić. na ramie lekkie naloty rudej. Nie chodzi tylko szyba od pasażera i cały czas chodzi ogrzewanie. nie reaguje na pokrętło ale podejrzewam ze linka mogła spaść. Klimy nie było jak przez to sprawdzić ale sprężarka się załancza. A czy taki pojazd nada się na dalsze wypady jak np. w góry czy lepiej szukać jakiegoś suva??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja terrano na mt-kach nawet do Anglii latam,zależy jakie kto ma wymagania  :dribble: .

Po zdjęciach to widzę że ma drążki skrętne padnięte,bo przodek nisko siedzi i zapewne trzeba je troszkę podkręcić,albo chociaż sprawdzić czy jest jeszcze regulacja.

Ale zapewne jest,bo auto nie wygląda żeby w terenie robiło i nikt ich nie podkręcał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan Terrano 2.7 TDi Limited 4x4 Sliczny ZObacz Okazja !! !! 

do opisu bym się doczepił :) . Jak widzę hasło" śliczny okazja ", albo "jak go zobaczysz to się zakochasz" to omijam takie ogłoszenia szerokim łukiem .

Mój faworyt Niemiec płakał jak sprzedawał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...